banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 11:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3029 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 152  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Okt 2022, 10:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4235
Lokacija: Little Rock, Arkansas
motozeljo je napisao:
Divim se tvojim uradcima, prestizanje kolone vozila na punoj liniji, prestizanje kolone vozila na punoj liniji na mostu, prestizanje na duploj punoj liniji, provlačenje između vozila, prestojevanje na raskrsnici lijevo i bez zaustavljanja uletanje u traku za pravo......
Hvala brate!

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Okt 2022, 14:11 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 968
Lokacija: Land of Downunder
_зока je napisao:
U Trebinju je parkiranje u kružnom uobičajena pojava. I u Italiji takođe.

To je taj mediteranski trend koji hercegovci prate.

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Okt 2022, 14:12 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 968
Lokacija: Land of Downunder
Pečenko je napisao:


Čo'ek doš'o po ženu u kružni tok.

Nadam se da mu nisi svirao i psovao dok si ga obilazio, njemu je žena odsvirala.

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Okt 2022, 14:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1551
Nisam, al' psujem k'o kočijaš. :lol: Nisam u stvari ni skontao odmah o čemu se radi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Okt 2022, 16:37 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 968
Lokacija: Land of Downunder
Vidiš pod kojim je on stresom i strahom da ženi staje u sred KT da je pokupi.
Jadničak!

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Okt 2022, 16:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2014, 19:41
Postovi: 706
Gori je onaj iz drugog snimka sa ovog kanala, što je ušao u kontra smijeru u kružnom. Onaj kružni novi kod grand trade centra je uvijek parkirano vozilo u kruznom, tamo do zgrade. Skokne se malo do kladionice, apoteke...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Okt 2022, 16:45 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
A i taj kružni je genijalan, sve priključne ceste imaju po jednu traku, on ima dve... čemu...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Okt 2022, 16:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2014, 19:41
Postovi: 706
Moguće da je planiran neki tranzit sa po dve trake da je brži dotok ljudi do mtela :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Okt 2022, 17:12 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 968
Lokacija: Land of Downunder
Deckard_Cain je napisao:
Gori je onaj iz drugog snimka sa ovog kanala, što je ušao u kontra smijeru u kružnom. Onaj kružni novi kod grand trade centra je uvijek parkirano vozilo u kruznom, tamo do zgrade. Skokne se malo do kladionice, apoteke...

Hahaha da mi je samo na sekund da sam mogao čuti šta je tom liku bilo u glavi kad je krenuo i počeli mu ljudi svirati i ići u susret... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Okt 2022, 20:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4235
Lokacija: Little Rock, Arkansas
motozeljo je napisao:
Divim se, provlačenje između vozila.
To mi je omiljena aktivnost, štedi gorivo i vrijeme.
Dobra je vježba za ravnotežu i balansiranje između kvačila i gasa pri malim brzinama.
'De jure' nije legalno, ali 'de facto' se toleriše.
Neko nepisano pravilo je da se ne provlači brže od 20 km/h između stacionarnih kolona.
Evo još, for your eyes only. Fino ide 250cc mašina, za grad i više nego dovoljna a išao sam i preko Manjače čak do Srednje Bosne. :)

https://youtu.be/OWKS10YJoYk


Spoiler:
motozeljo je napisao:
Divim se tvojim uradcima, prestizanje kolone vozila na punoj liniji, prestizanje kolone vozila na punoj liniji na mostu, prestizanje na duploj punoj liniji, provlačenje između vozila, prestojevanje na raskrsnici lijevo i bez zaustavljanja uletanje u traku za pravo......ima se ovdje šta vidjeti stvarno.....kakva građanska patrola, na Tunjice direkt.
Ako misliš na pred-predzadnji klip, opaske su ti nepotrebne jer sam jasno naveo u naslovu i opisu klipa da je sve to NELEGALNO i OPASNO, tako da sam se ogradio, ono u fazonu "djeco nemojte ovo raditi, ja sam profesionalac" kako kažu Ameri i ako padnem biće sam pao, sam se udario.
Inače ne vozim tako, došlo mi.. ne znam ni zašto sam stavio na YT, isto mi došlo..

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Okt 2022, 20:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
Što se tiče tog provlačenja, stao na crveno i čekam da se upali uslovna, da krenem, pošto sam trebao skrenuti desno... ladno stade lik ispred mene sa skuterom i zagradi me.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Okt 2022, 20:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4235
Lokacija: Little Rock, Arkansas
E to je debil. Ja u tim situacijama (kada idem pravo) stanem motorom krajnje desno kao biciklist da auti mogu obaviti uslovno skretanje desno tj. obići me.
I kada se provlačim ne stanem na PRVO mjesto na semaforu, to mi je nekako papanski. Pogledam gdje ima veći međuprostor pa se uglavim između drugog-trećeg auta.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Okt 2022, 20:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Rider on the storm je napisao:
motozeljo je napisao:
Divim se, provlačenje između vozila.
To mi je omiljena aktivnost, štedi gorivo i vrijeme.
Dobra je vježba za ravnotežu i balansiranje između kvačila i gasa pri malim brzinama.
'De jure' nije legalno, ali 'de facto' se toleriše.
Neko nepisano pravilo je da se ne provlači brže od 20 km/h između stacionarnih kolona.
Evo još, for your eyes only. Fino ide 250cc mašina, za grad i više nego dovoljna a išao sam i preko Manjače čak do Srednje Bosne. :)

https://youtu.be/OWKS10YJoYk


Spoiler:
motozeljo je napisao:
Divim se tvojim uradcima, prestizanje kolone vozila na punoj liniji, prestizanje kolone vozila na punoj liniji na mostu, prestizanje na duploj punoj liniji, provlačenje između vozila, prestojevanje na raskrsnici lijevo i bez zaustavljanja uletanje u traku za pravo......ima se ovdje šta vidjeti stvarno.....kakva građanska patrola, na Tunjice direkt.
Ako misliš na pred-predzadnji klip, opaske su ti nepotrebne jer sam jasno naveo u naslovu i opisu klipa da je sve to NELEGALNO i OPASNO, tako da sam se ogradio, ono u fazonu "djeco nemojte ovo raditi, ja sam profesionalac" kako kažu Ameri i ako padnem biće sam pao, sam se udario.
Inače ne vozim tako, došlo mi.. ne znam ni zašto sam stavio na YT, isto mi došlo..


Mislim da i policija ima dovoljno materijala ..... uostalom neka su ti sretni kilometri.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Okt 2022, 21:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4235
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Hvala. Ma murija ništa, obilazim i njih na punoj, ubacujem se i to više puta, a njima se ne da prstom mrdnuti.. nije to američka policija da odmah sirenu i rotaciju pa za mnom.
Ali opet to radim hajmo reći racionalno. Ostavim dovoljno prostora, ne vršim nagle manevre i dajem svjetlosne signale.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 20 Okt 2022, 08:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4235
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Pošto me @motozeljo često kritikuje za vožnju, evo jedna lagana prema Slatini samo za njega.
Nego, nije bit u tome, nego sam prije par mjeseci u podforumu Café pitao kakvi su ono objekti na Krčmaricama, koje sam vidio na Google Mapama.
Kažete da su vojna skladišta municije ili čega već i htio sam malo izviditi, sve je ograđeno žicom i ima kapija a stražar se pojavio u retrovizoru kad sam se okrenuo.
Dakle samo sam došao do kapije, jedino što sam potencijalno prekršio znak zabrane slikanja/snimanja. :D

A sad kontam zašto uopšte plaćaju stražare i tu drže ta sranja, umjesto da ih izmjeste u kasarnu na Manjači ako misle da im baš treba i da fino oslobode šumu od ljudskih toksina.

https://youtu.be/B802m3a1hWk

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 20 Okt 2022, 08:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5611
Lokacija: Banja Luka
Možda zato što ta vojska i ovako oskudjeva, kamo li da pravi nova skladišta.

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 20 Okt 2022, 09:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Na Manjači se vrše bojeva gađanja?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 20 Okt 2022, 20:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Rider on the storm je napisao:
Pošto me @motozeljo često kritikuje za vožnju, evo jedna lagana prema Slatini samo za njega.
Nego, nije bit u tome, nego sam prije par mjeseci u podforumu Café pitao kakvi su ono objekti na Krčmaricama, koje sam vidio na Google Mapama.
Kažete da su vojna skladišta municije ili čega već i htio sam malo izviditi, sve je ograđeno žicom i ima kapija a stražar se pojavio u retrovizoru kad sam se okrenuo.
Dakle samo sam došao do kapije, jedino što sam potencijalno prekršio znak zabrane slikanja/snimanja. :D

A sad kontam zašto uopšte plaćaju stražare i tu drže ta sranja, umjesto da ih izmjeste u kasarnu na Manjači ako misle da im baš treba i da fino oslobode šumu od ljudskih toksina.

https://youtu.be/B802m3a1hWk


Da li si ti služio vojsku?

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 20 Okt 2022, 20:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Mislim da ti je pitanje suvišno. Nije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 22 Okt 2022, 18:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3029 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 152  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs