banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Maj 2024, 08:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 924 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 43, 44, 45, 46, 47
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Apr 2024, 21:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2010, 16:56
Postovi: 691
supersonic je napisao:
Ja ne zivim blizu, nego sam prosao tuda sticajem okolnosti. A hvatam se za gradonacelnika zato sto mu je ispred kuce cesta maltene, a katastrofalna je. Pa sta onda ocekivati u ostatku grada pitam se..


Izgleda da me nisi razumio. Asfaltiranje "ispred kuce" samo zato sto on tu zivi je zloupotreba sluzbenog polozaja (pravi termin je politicki favoritizam) i ne bi trebalo da bude norma. Zbog ovakvog razmisljanja i jeste ovakva politicka a samim time i saobracajna situacija. Dodje na funkciju i onda sebi prvo sredi prilaz i infrastrukturu, umjesto da ide sistemom prioriteta. Evo ja npr zivim na Petricevcu, u Cesmu ne idem skoro nikada ali bih prvo sredio saobracajnice u Cesmu jer su 3x gore.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2024, 10:20 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1083
:o :o :o Nemoguće, kod nas niko nikada nije zloupotrebio službeni položaj, ne može se to gledati tako.

A pravljenje neprioritetnog kružnog ispred kuće, to je ok?
Dok Čajavec vapi za kružnim, sajam, Kramar, Jajčević, pa bogme i Obi bivši, tamo je baš nemoguće iz pravca Trna proći jer semafor ima tešku mentalnu retardaciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2024, 17:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2010, 16:56
Postovi: 691
Pa koliko vidim supersonic-u je normalno to, trebao je pored kruznog i da presvuce asfalt na citavom Petricevcu. Osim toga taj kruzni tok nimalno ne znaci onima koji zive na Petricevcu, jer ako zele ka centru mogu samo da se spuste Njegosevom, ili idu na istocni tranzit preko kruznog toka kod Lesnine. On ce najvise pomoci onima koji idu zapadnim tranzitom lijevo tj u Rosulje, i podjednakoje potreban kao i lokacije koje si ti naveo. Asfalt u Njegosevoj nije ni blizu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2024, 19:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5626
Lokacija: Banja Luka
Znači Petrićevcu, neće se morati kružiti i koliti do Nove Varoši ili Rosulja.
Ali da nije prioritetan, definitivno.

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 924 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 43, 44, 45, 46, 47

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs