banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 13:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 53 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Avg 2011, 14:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
Ja sam imao super instruktora, samo je jednom zagalamio na mene kad sam po mraku u neosvijetljenoj ulici trebao okrenuti u rikverc a nista nisam vidio od kise, zamagljenih stakala, neke zivice i mraka, ali sam se i ja izderao na njega tako da se ciko smirio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Avg 2011, 14:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
blaf77 je napisao:
Ja sam imao super instruktora, samo je jednom zagalamio na mene kad sam po mraku u neosvijetljenoj ulici trebao okrenuti u rikverc a nista nisam vidio od kise, zamagljenih stakala, neke zivice i mraka, ali sam se i ja izderao na njega tako da se ciko smirio.



Meni je došlo da na vraćanju namjerno ugasim auto u sred Žitomislića i da izađem iz auta a on neka nastavi sam do Mostara. Takođe čini mi se da mi ne pokaže do kraja kako treba a onda počne urlati kada napravim grešku tako da više mislim na to da li ću napraviti grešku i ne mogu se dovoljno koncentrisati na vožnju. Sama vožnja nije neki bauk nego ti samo treba rutina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2011, 16:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Iduće sedmice polažem vozački a već me pomalo drma trema.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2011, 16:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5844
Mala trema je dobra. Bolje nego da si kofol opušten pa napraviš glupost. Srećno!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2011, 16:31 
jooj kad se ja sjetim kad sam polagala, u komisiji bio neki lik, zapiljio se ko kreten u mene i kao on ce naprijed sjesti, a neki cikica pozada.. i vozim ja, prepala se, uzas.. kad vidim ja pustim kvacilo, ono ostade papucica dole, ne ide za nogom, ja se pogubila, gas sam radi, kad ono on meni kao pomaze sa mjesta suvozaca gdje ima komande, ovo ono :roll:
i izvozim ja to, bez nekih gresaka, i oni eto polozila sam, ali da zahvalim tom liku, bar da odemo na kafu.. :lol: reko ma naravno, uzmem papire i glavom bez obzira nagulim.. kasnije sam kontala da ce povuci odluku i oboriti me naknadno jer mu nisam htjela dati broj mobitela.. :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Okt 2011, 16:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Avg 2011, 21:26
Postovi: 54
Uvijek je zgodno kad u grupi imaš najmanje jednu zgodnu djevojku/ženu.

Tako su mene na poligonu ocjenjivali samo ostali kandidati dok su se komplet komisija i svi instruktori lomilio oko, mora se priznati vrlo vrlo zgodne, kandidatkinje. Na praktičnom dijelu krenem a da nisam zavezao pojas :), policajac mi kao diskretno krene kuckati olovkom po kopči pojasa i ja mrtav ladan pustim volan (dakle obe ruke sa volana) i dok se auto još kreće ja ladno zakopčam pojas :)

Sve završilo tako što sam ih na kraju odvezao u kafanu i što su me, nakon što su mi rekli da pozdravim starog, poslali kući (kad sam bio mlad i zelen :))

Što se kratkovidosti tiče dozvola se izdaje na 5 godina i na poleđini piše naočale ( i sočiva). Ukoliko nije upisano "i sočiva" svako zaustavljanje od strane policije donosi nagradno predavanje na temu kako je to obavezno.

_________________
My name's Forrest Gump. People call me Forrest Gump.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2019, 22:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Je8u li na ljekarskom ako imas astigmatizam na jednom oku, a na drugom si ka' soko?

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2019, 22:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Stave da ti trebaju naočale, al ne jebu,

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2019, 23:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
Ako vozi moja komsinica sa jednim staklenim okom, mozes i ti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2019, 05:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 28 Mar 2017, 04:58
Postovi: 207
Koliko traje vozačka, ako ne vidiš na daljinu?
Je li isto 5 godina?
Ostarilo se, počele naočale da se nose pa da znam jer mi ističe ova stara za 2 godine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2019, 09:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2246
Lokacija: Trn
Zorge je napisao:
Koliko traje vozačka, ako ne vidiš na daljinu?
Je li isto 5 godina?
Ostarilo se, počele naočale da se nose pa da znam jer mi ističe ova stara za 2 godine.


5 godina.

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2019, 10:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9839
Lokacija: Далеко од раја
Ako mu je prethodna vozačka bila na 10 godina niko ga ne pita za ljekarski (osim ako nije stariji od 60 ili bi 65 godina). Malo debilno je ljude koji nose naočale cimati za sve redom, a ostale niko ni ne provjerava. Neki osnovni pregled bi morao biti obavezan za sve jer bar pola stanovništva u deset godina ima neku promjenu.

Kad je bila ona promjena vozačkih prije petnaestak godina pokojni ujak je predao za sve dokumente i uredno imao vozačku na 10 godina iako se kretao uz pomoć drugog lica. Naravno, nije mu palo na pamet ni kao pješak da izlazi na ulicu, a ne kao vozač, ali to samo pokazuje koliko je sistem nakaradno napravljen.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2019, 23:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Ako mi je istekla licna, a cekam da mi izrade novu, mogu li isteklu koristiti za ljekarski?

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 53 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs