banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 14:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Sep 2003, 15:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
i Delija_BL svaka cast za ovaj izbor ...posto si prvo tipovao koliko s esjecam na Skodu Fabiu..
Kupio si neuporedivo kvalitetnije auto, za iste pare, a kvalitet voznje je neuporediv.

Jedina mana ovih auta je skuplja registracija(zavisi doduse koja je kod tebe kubikaza) ali recimo 3000ccm ove klase ti dodje blizu 800 kema ...

A sto se tice popravki, moras da pazis na filtere za gorivo, selen blokove koji znajud a skripe u amortizerima.

PozdraF


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Sep 2003, 18:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Avg 2001, 01:00
Postovi: 230
Lokacija: BL
Svaka cast... puko si 20000 na auto staro 10 godina dugacko 5,5 metara sa prosjecnom potrosnjom od 13l.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Okt 2003, 07:06 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 24 Avg 2003, 07:38
Postovi: 641
Hm, iako je ova tema malo vec ostarila, nadam se de ce neko vidjet.
Mislim, citajuci sve ovo fino sam se zaprepasti i mnogo pozitivno iznenadio sto se tice ponosne vlasnice nicka Cigancica :) Pogotovo sto dobar dio zenskog roda auta opisuje na sledeci nacin:˝˝lijep˝,˝ruzan˝,˝veliko crveno auto˝,˝neki golf˝,˝Ma nemam ja pojma ko je je auto. Samo znam da je oblo˝...
E sad bih pitao sta misli o Mecki sa oznakom C36 za koju imam cast da se u njoj ponekad provozem a i navozem  E sad bih je pitao sta ona misli o Mecki sa oznakom C36 za koju imam cast da je ponekad provozem :)

P.S. Kupih si nekidan jos jedno auto: Omegu 2,0 ´93. god.

_________________
Umalo pa istina :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Okt 2003, 11:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
neo26 : znam kako izgleda taj model, nisam se vozila u njemu,znam dvoje ljudi koji ga voze i znam da su poprilicno zadovoljni sa istim... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Okt 2003, 00:31 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 24 Avg 2003, 07:38
Postovi: 641
Znam da u BL sa vidljivom oznakom ima samo jedan i taj je u kojem se ponekad i ja iskuliram ali zbilja rijetko. Mogu reci da sam isao i na put sa njim nekoliko puta, uglavnom samo kao saputnik ali jednom sam ga prilikom cepao kroz bestragije istocne Hercegovine :) Auto je bas nema dalje ;) I pored tog spomenutom slutim da u BL postoji jos jedan takav ali sivi samo i bez ikakvih oznaka. Uglavnom sam ga vidjao na ulici u prolazu. Mislim da ga vozi neka zena. Jedino sto slutim da se radi o istom modelu je nekako lako ponasnje na cesti :) ne brzina koliko lezernost :)

_________________
Umalo pa istina :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs