banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 10:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2023 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Jul 2016, 16:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
A čekaj, stani malo...na kojoj dionici su te upecali, gdje je 60?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2016, 16:13 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Milan je napisao:
Cek, ona kamera kod kasarne u budzaku ili mobilni radar? Najeb'o sam ako je ta kod budzaka...


Ma redflex dual. Negdje su ga nakacili na autoputu bili. Moja procjena po slici na izlazu iz tunela prema kucicama (pravac prema GR).
Al cuj, autoput, radar, ogranicenje 60. Smrdi nesto.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2016, 16:16 
Odlicno, ja sam se uplasio da me uhvatio onaj radar kod kasarne, ali rodjak rece da nema tu trenutno kamere i sad me opet prepadas. :D

Odo popiti deset piva da se smirim.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jul 2016, 08:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
richa je napisao:
Milan je napisao:
Cek, ona kamera kod kasarne u budzaku ili mobilni radar? Najeb'o sam ako je ta kod budzaka...


Ma redflex dual. Negdje su ga nakacili na autoputu bili. Moja procjena po slici na izlazu iz tunela prema kucicama (pravac prema GR).
Al cuj, autoput, radar, ogranicenje 60. Smrdi nesto.


da nije kod onih ilegalnih naplatnih kućica???


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2016, 10:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 11 Mar 2010, 12:25
Postovi: 335
Bio na odmoru, vracam se sinoc i na istocnom tranzitu u boriku iz smjera budzaka preko puta Super petrol pumpe znak radarska kontrola. Gledao nisam vidio nigdje da je postavljana nova kamera, zna li neko otkud to tu odjednom?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2016, 11:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17145
Lokacija: Q5HW+6W
Zasad je samo znak, bez brige.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2016, 15:58 
BANJALUKA - Ministarstvo unutrašnjih poslova /MUP/ Republike Srpske radi na više lokacija u Srpskoj po pitanju video-nadzora, u čemu postoji i određeni dogovor sa kompanijom "M:tel", a određeni segmenti u tom procesu se već realizuju, izjavio je danas resorni ministar Dragan Lukač. "Nadam se da će u Banjaluci veoma brzo biti realizovana ta aktivnost, u okviru koje će određeni broj najkritičnijih mjesta, koja su nam veoma bitna, biti pokriven kamerama", rekao je Lukač novinarima u Banjaluci. On je dodao da će sve te postavljene kamere biti uvezane u sistem MUP-a, tako da će MUP imati nadzor nad svim tim kritičnim mjestima koja je potrebno kontrolisati s ciljem sprečavanja i otkrivanja učinjenih krivičnih djela. Lukač je naveo da Jedinica za sajber kriminal Uprave kriminalističke policije svakodnevno radi na zaštiti djece i maloljetnika od zloupotreba na internetu. "Bio sam u našoj jedinici koja se bavi tim pitanjima i kroz prezentovane stvari vidio sam da je teško raditi na takvim stvarima, u najmanju ruku treba imati dobar želudac da bi se moglo raditi na takvim stvarima. Zahvaljujem svim našim inspektorima koji rade na tim pitanjima da bi spriječili pedofile i sve one koje pokušavaju da iskoriste djecu", dodao je Lukač. On je istakao da je ta jedinica do sada dosta uradila na otkrivanju i procesuiranju pedofila, kao i da će se intenzivirati rad na zaštiti djece od iskorištavanja od starne emocionalno poremećenih lica. Lukač je naveo i da MUP Srpske ima saradnju sa Međunarodnim programom pomoći u kriminalističkoj obuci /ICITAP/, koji je u sastavu Ministarstva pravde SAD, od kojih je MUP imao i određenih donacija, među kojima je donacija u uniformama, ali da tu nema nikakve priče o zajedničkoj uniformi sa policijom iz Federacije BiH. "Uglavnom se radilo o uniformama za jednice za podršku, odnosno o poznatom američkom modelu uniforme tipa `pet-jedanaest`, crne boje, kakvu i nose jedinice za podršku, i to sa našim grbom i našim natpisima", naveo je Lukač.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/drustv ... ane/380242


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2016, 06:07 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4385
Hajde da ponovimo gradivo, gdje su kamere u Federaciji od BL do Mostara. Za sve one koji nisu još bili na godišnjem :)

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2016, 06:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
dtkbl je napisao:
Hajde da ponovimo gradivo, gdje su kamere u Federaciji od BL do Mostara. Za sve one koji nisu još bili na godišnjem :)

Preko Kupresa ili Makljena.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2016, 06:53 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4385
Makljen

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2016, 07:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
dtkbl je napisao:
Makljen

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Na ulazu u gornji vakuf par km prije odavde sa lijeva ima kamera. Zaboravio sam mjesto kako se zove. Vremenski je ogranicena radi skole. Cini mi se i u Jablanici na izlazu odavde kad prodjes a.stanicu. Dalje nema koliko znam. U jajcu imaju onaj autonomni tronozac koji slika sam. Obicno je poslije zadnjeg tunela na onoj plavoj pumpi sa desna

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2016, 07:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Само једна, та код Вакуфа. Прописно обиљежена, али је дозвољена брзина 40. Али љети буде патрола, па ваља припазити.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2016, 07:19 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
Ta je mene uslikala, kod škole, 2014. Aj što me ona uslikala nego me tu i patrola zaustavila. Fini neki ljudi, valjda im bilo žao da me i oni oglobe pa me pustiše uz upozorenje.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2016, 07:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Мени се пар пута дешавало да патрола глуми да има камеру, у нади да ћу се препасти и дати им цвају или више. Све у љетним данима.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2016, 09:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:14
Postovi: 317
banjaluko uci od mostara!!!


http://www.atvbl.com/zoljom-pucao-na-po ... meru-foto/


Citiraj:
U Mostaru se dogodio novi oružani napad na policijske nadzorne kamere. Za razliku od prethodnih slučajeva, kada se uglavnom koristilo tzv. lako naoružanje, ovoga puta je pucano, ni manje ni više, nego iz raketnog bacača – zolje.

Policija traga za osobom koja je, vjerojatno s makadamskog proširenja pokraj magistralne ceste Mostar – Sarajevo u naselju Zalik, ciljala radar i pogodila podnožje stupa električne rasvjete na kojemu je stacioniran, piše Večernji list BH.

Podsjećaju da su lani u gotovo isto vrijeme, takođe usred noći, kada je policija i evidentirala prestanak signala, upravo ova kamara i odašiljač izrafalani s pet hitaca, kao i ona na izlazu s magistralnog puta prema Fortici i naselju Pasjak, gdje je bilo devet rupa od metaka. I ostale kamere su se nalazile na meti vandala koji su, osim oružja, koristili crni sprej, a sve valjda kako bi neometano mogli divljati svojim vozilima.

Podsjećaju da su lani u gotovo isto vrijeme, takođe usred noći, kada je policija i evidentirala prestanak signala, upravo ova kamara i odašiljač izrafalani s pet hitaca, kao i ona na izlazu s magistralnog puta prema Fortici i naselju Pasjak, gdje je bilo devet rupa od metaka. I ostale kamere su se nalazile na meti vandala koji su, osim oružja, koristili crni sprej, a sve valjda kako bi neometano mogli divljati svojim vozilima.




vidis,ko zivi blizu kamera mogao bi povremeno navratiti i zaspricati...

_________________
idem putem od kabistra, vazniji sam od ministra!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2016, 09:18 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
Kreteni. I oni i ti.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2016, 09:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:14
Postovi: 317
zbog cega su ljudi koji zive u blizini kamera kreteni?

a gospoja sa prve 3 strane teme koja najmerno prolece kroz kamere?

_________________
idem putem od kabistra, vazniji sam od ministra!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2016, 09:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Gospoja sa prve 3 strane je posebna vrsta kretena :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2016, 09:26 
Je li ovo realno? Cuj zoljom....


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2016, 09:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11350
Lokacija: PL / BL
Takoe! Srbuj 8)
A ozbiljnije, i u PL sam vidio uništene kamere - zakačena guma, polivena benzinom i podpaljena. Ništa nije ostalo. Ali ovaj sa zoljom je prešao igricu.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2023 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs