banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16579 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532 ... 829  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Avg 2017, 09:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
U rikverc? :D

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2017, 10:10 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Sep 2014, 08:11
Postovi: 80
Auto otpad za Peugeot u Banja Luci?

_________________
http://staznacisanjati.xyz
http://porukeza.xyz


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2017, 10:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
bobo_1 je napisao:
Auto otpad za Peugeot u Banja Luci?
Dejan 066008888
Otpad i servis PSA

Poslano sa mog Z520 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2017, 10:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Koji peugeot ti treba, imam ja nešto za čerupanje. :)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2017, 18:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
bobo_1 je napisao:
Auto otpad za Peugeot u Banja Luci?
Verano?

:-D
:-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2017, 18:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
makibruz456 je napisao:
Jel zna neko koliko kosta da se ocarini auto ?
Opel Astra 1.4 iz Londona, je u pitanju
Slika
Ne mozes ga legalizovati, samo otpad

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2017, 22:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2006, 02:36
Postovi: 2982
veljo1981 je napisao:
bobo_1 je napisao:
Auto otpad za Peugeot u Banja Luci?
Dejan 066008888
Otpad i servis PSA
Samo otpad, za servis zaobidji. Dobar je jer mozes i naruciti dio kod njega jer svako malo ide sa prikolicom za Austriju i drugdje pa dovozi dijelove sa njihovih autootpada koji mu trebaju, a uvijek ima i nekoliko auta u dvoristu koje rastavlja. Ali sa servisom je poceo prije nekoliko godina i, ruku na srce, zna onoliko koliko je naucio cerupajuci leseve. Najjaci auto otpad za sve je Popovic u Glamocanima ali ako pricas sa onim plavim, visokim, uvijek ce ti uzeti 10KM vise za dio nego ostali :D

PSA servisi, sto ja znam:
1. Brkic
2. Zika (vise za Pezo, manje za Citroen mada zna novije modele, kuburi sa hidraulicarima)
3. svi ostali...

- ARV nije sto je bio jer je Damir otisao... momci se trude ali nije to to kada dodje do netipicnih kvarova...
- sa Nikolicem ne bih imao posla da je zadnji u gradu... nije mi nikada nista radio ali nekoliko puta sam pokusao komunicirati sa njim i lik se ponasa kao apsolutni kreten
- plus za Nuic jer iskreno kazu "ne znamo mi to" pa te bar ne zavlace
- onaj lik u Trapistima (iza onih relativno novih zgrada prije mosta kada se ide iz Budzaka) sto je radio kod Brkica nekada.... zna, ali je lopov... ono sto radi i ono sto prica nemaju veze jedno sa drugim, proda pricu da mora mijenjati mali milion dijelova pa samo zakrpi nesto i naplati, kaze da je zamijenio dio a samo zvekne pola sake tovatne masti pa se ti krstis za 5 000 km i nista ti nije jasno...
- u ovlastenim servisima (C-Auto znam iz licnog iskustva, Verano iz prica) rade samo oni sto nisu dovoljno dobri da rade drugdje ili pokrenu svoj servis te bi i njih zaobisao ako nije novo auto pod garancijom, ali opet, srecno

_________________
Popokatepetl je napisao:
...мени очи углавном служе да не упаднем у шахт ходајући улицом...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2017, 23:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Mozda mozes i otpad van Banjaluke, dva najveca - Ilma Tesanj i Lotus Mostar.
Kolega (jer smo na istom forumu) iznad mene spomenu servis u Trapistima, jel taj radi Citroene ili Pug samo?
Послато са m2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Avg 2017, 10:09 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Neki_to_vole_vruce je napisao:
makibruz456 je napisao:
Jel zna neko koliko kosta da se ocarini auto ?
Opel Astra 1.4 iz Londona, je u pitanju
Slika
Ne mozes ga legalizovati, samo otpad

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


mozda je volan na lijevu stranu..a druga opcija je da odradis prebacivanje volana..po srbiji se radi bez problema..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Avg 2017, 10:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Moze se uraditi. Ali dok nadjes sve uredno i ocuvano za montazu mnogo košta i zivaca i novca...po meni losa investicija

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2017, 21:10 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 18 Jun 2009, 16:45
Postovi: 670
Da li je ovakva vrsta sjedalica za djecu kod nas "legalna"
http://imgur.com/a/leWDn


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2017, 21:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
Ako ima certifikate i ispunjava standarde, jeste. Što čisto sumnjam, malo spužve i tregeri, nigdje čvrste sjedalice.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2017, 06:50 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 18 Jun 2009, 16:45
Postovi: 670
@munja.alex i meni je to palo na pamet...normalno da mi je sigurnost djeteta na prvom mjestu... ali onda kad sam razmislio ove naše klasične čvrste sjedalice su jako čvrsto vezane za sic auta, a ono što dijete drži u samoj sjedalici je isto samo treger kao što navodno i u ovoj... pa zato pitam da nije ko naletio uživo na nju možda je smišljeno tako da je čvrsto i sigurno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2017, 06:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2017, 09:17
Postovi: 331
Legalna je za djecu preko 5 godina, nije bezbjedna za mladju djecu jer nema one "okovratnike" sto stite glavu od loma stakla.

Simpaticno izgleda.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2017, 09:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Zar bi neko uopšte razmišljao da stavi bebu u nešto što je upitnog kvaliteta i kakvoće, bez obzira da je to legalno ili ne?
To mi nekako kao kad vidim ljude na motorima bez kaciga, pa se upitam da li je moguće da im glava tako malo vrijedi...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2017, 09:34 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 18 Jun 2009, 16:45
Postovi: 670
Pa naravno da ne bi, zato se i raspitujem, ako je legalno onda je i sigurno, ne vjerujem da bi proizvodili za djecu a da je totalno nesigurno... Mislim da se razumijemo ja koristim klasične sjedalice ali mi zauzmu citavu klupu, pa naletih na ovo, em simpaticno em zauzima manje mjesta


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 14:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2837
msm da ne stiti apsolutno kod bocnog udara, tako da je sve jasno.. a i mnogo je niska

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2017, 12:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
nisam do sad nesto obracao paznju kad sam sipao gorivo, ali sad imam jednu nedoumicu
naime, gorivo sipam kad kazaljka totalno legne na nulu i sipam do vrha i na racunu pise oko 43,5 litre, a po specifikacijama rezervoar bi trebalo da je 60 litara
ima li iko ideju otkud tolika razlika?

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2017, 12:43 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 18 Jun 2009, 16:45
Postovi: 670
Talog na dnu :P
Salim se, ne znam to ali znam da ti nije bas dobro za pumpu goriva da kazaljka lježe na dno :)

A sad kad vec pominjes i ja sam primjetio recimo kad uspem goriva za 50 KM ili oko 27 litara to bi trebalo biti oko pola rezervoara tj malo jace zbog rezerve, meni prikaze da su pune 3/4 isto kapacitet 60


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2017, 13:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
BSE je napisao:
nisam do sad nesto obracao paznju kad sam sipao gorivo, ali sad imam jednu nedoumicu
naime, gorivo sipam kad kazaljka totalno legne na nulu i sipam do vrha i na racunu pise oko 43,5 litre, a po specifikacijama rezervoar bi trebalo da je 60 litara
ima li iko ideju otkud tolika razlika?


Vrlo jednostavno ..... to vam je gospodo tzv. odusak. Odusak treba da je otvoren i da se gorivo polako sipa (da ne pjeni) da bi se rezervoar napunio priblizno do vrha(cepa).

Govorim o vw i skodi , kada se otvori cep rezervoara vidi se mala crna bobica(sisica) koja se pritisne pistoljem i onda je odusak otvoren i moze se priblizno nasuti pun rezervoar. Bitno je da se gorivo sporije sipa (da pistolj nije pritisnut na maximum) tj. da prilikom sipanja gorivo manje pjeni.

Svojevremeno sam uspjevao nasuti u sluzbenog Caddy-ja od 61L pa navise goriva (maximalno u rezervoar staje 65L po papirima).
Ovako sam sipao gorivo jer nigdje nismo mogli sipati gorivo sem u BL a to nije rjesenje za vas koji manje vozite i koji vozite "privatna" vozila.

Nikad ali bas nikad ne cekam da mi kazaljka u mom autu padne na rezervu pa da onda sipam gorivo. Dok kazaljka padne oko 3/4 rezervoara odmah sipam gorivo.
Kod nas je gorivo i dalje tankog kvaliteta i zbog nakupljanja odredjenih necistoca u rezervoaru nije pametno vozati na isparenjima od goriva.
Takvom voznjom(na rezervi) moze doci do kvara pumpe za gorivo ili jos gore sjebati dizne.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16579 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532 ... 829  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: goranagf i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs