banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 17 Sep 2012, 20:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Cime da operem siceve umrljane zemljom, krvlju i koznacimene :o Stof je uzasan i nije mi se svidio od prvoga dana :-? Svijetlo siva/tamno siva kombinacija i svaka flekica se vidi.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 17 Sep 2012, 20:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
ajkulo izvini ako šta nije bilo uredu do sad. :) Ne želim se zamjeriti i tako to. :)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 17 Sep 2012, 20:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Nisam nikoga ubila. Jos :lol:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 18 Sep 2012, 00:01 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
ajkula je napisao:
Cime da operem siceve umrljane zemljom, krvlju i koznacimene :o Stof je uzasan i nije mi se svidio od prvoga dana :-? Svijetlo siva/tamno siva kombinacija i svaka flekica se vidi.


ovako nesto, cisti garantovano..treba koja sedmica da miris nestane iz auta.
Spoiler:
Slika

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 18 Sep 2012, 00:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Na ovim boljim praonama/praonicama/perionicama imaju oni neku smjesu koju koriste za takve stvari.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 18 Sep 2012, 06:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
spavac je napisao:
ovako nesto, cisti garantovano..treba koja sedmica da miris nestane iz auta.
Spoiler:
Slika



Pogledacu ima li sta slicno tome, mada.. nije da nisam do sada probala ali fleke i dalje ostaju :-?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 18 Sep 2012, 17:38 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
ja sredio ova sjedista.jedino od vozaca me mrzilo.. :D
Spoiler:
Slika
Slika

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 19 Sep 2012, 16:28 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 24 Apr 2012, 00:18
Postovi: 5
Tommy Vercetti je napisao:
rraka je napisao:
Pozdrav svima!

Da malo ozivimo temu...:)
Trebao bi uraditi dubinsko pranje auta(sjedista, tapacirung, krov...), a mozda kasnije i poliranje. Kakva su iskustva sa autopraonama koje to rade? Gdje je najbolje raditi? Koga preporucujete i koja je cijena(orijentaciono)?



Ona gore na paprikovcu, idi od pozorista pravo ka cajevcu, i dokle te put vodi, prodji ispod nadzovnjaka, nastavi ka paprikovcu i sa lijeve strane.



Hvala. Znas li mozda koliko kosta dubinsko pranje i kakva su generalno iskustva sa tom praonicom?
Naravno, ako neko ima jos nekih predloga, slobodno neka pise.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 21 Sep 2012, 15:32 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 24 Apr 2012, 00:18
Postovi: 5
Ljudi bio sam na paprikovcu i rece mi covjek da je ogromna guzva i da ce me zvati za 10-ak dana da dogovorimo termin. Cijena je izmedju 70 i 100 KM, zavisno od velicine auta i koliko je auto prljavo. Kad uradim kompletno pranje(ako bog da do nove godine :) ) javicu utiske.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 07 Okt 2012, 15:28 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 24 Apr 2012, 00:18
Postovi: 5
Obavljeno dubinsko pranje, cijena je od 70-100 KM, zavisno od auta. Zadovoljan sam kako su uradili. Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 07 Okt 2012, 16:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2011, 16:41
Postovi: 554
Autopraona Kika u Boriku, gdje su privatne kuce. Pranje auta i komplet unutrasnjosti, sjedista i tapacirung 50 km. Toliko je mene izaslo prije 20 dana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 06 Sep 2013, 16:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
imate li neki kontakt telefon za ljude koji rade dubinsko pranje? trebao bih odvesti 2 auta da se to odradi, ali moram dobiti račun...

i kakva je procedura uopšte kod dubinskog pranja? koliko to traje vremenski i koliko treba da se auto osuši?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 06 Sep 2013, 16:03 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
065/028-698
Nosam letak danima u džepu...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 06 Okt 2013, 11:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
Da li neko zna autolimara - lakirera da dobro radi svoj zanat. Do sad sam dva puta radio generalku na limariji i auto jedva izdrži 6 mjeseci i izbaci koroziju tačno tamo gdje je i prije bila. Interesuje me neko ko ne koristi mnogo gita jer mu se ne da peglati lim. Imao sam u vidu kupiti auto ali su kod nas putevi kriminalni, uvijek pršte kamenčići pa haubi. Kad bi kupovao auto ne bi kupio ništa preko 1000KM pa kad se raspadne da se više ne može voziti opet uzeti nešto takvo. Jer kakvi su limari kod nas i ja mogu biti takav limar. A uzeti nešto skupo ne dolazi u obzir, nema smisla.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 06 Okt 2013, 11:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uzmi nesto sa pocincanim limom, a da nije staro 30 godina pa ces vidjeti :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 06 Okt 2013, 15:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
npr

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 06 Okt 2013, 18:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pa recimo ako ne planiras dati puno para jedino sto ti preostaje su manja auta, mozes za 2800-3200 naci Clia benzin ili Punta benzin 2000~ god.
Oba imaju pocincani lim, clio je dosta udobniji i mozda malo manji potrosac, dok je punto malo jeftiniji za odrzavati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 06 Okt 2013, 22:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Ja sam prije jedno tri-četiri godine dao auto u servis u Novoj Varoši u radioni koja samo radi Mercedesova vozila, farbao sam i popravljao kompletnu lijevu stranu vozila, oni voze auto u Barlovce gdje imaju komoru ili tako nešto. Vrlo profi urađeno, naravno i cijena je veća. To auto nije više kod mene ali pouzdano znam da do danas nije bilo nikakvih oštećenja laka, metalik je bio u pitanju.

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 06 Okt 2013, 22:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
PKT je napisao:
Kad bi kupovao auto ne bi kupio ništa preko 1000KM pa kad se raspadne da se više ne može voziti opet uzeti nešto takvo.
Opel Kadett E ("Suza"), 1.6i (monopoint-injection, jedna dizna, "poluajnšpric"), ispod 1000 maraka registrovan dobar dio godine. Sva mehanika je marka, motor je neuništiv, a sve su toliko jezivo trule da se ne moraš ništa brinuti da ti "ne prohrđa. Svejedno, izdržaće nekako do kraja registracije, onda motor prodaš, ostalo zgužvaš u kocku i dobiješ 200 maraka, uzmeš idući...
Sehxor je napisao:
Uzmi nesto sa pocincanim limom, a da nije staro 30 godina pa ces vidjeti :P
Audi 100 C3, 1.8 K-Jetronic, džaba auto da džabniji ne može biti, a pokaži mi ga da je truliji od Punta 2000... O Volvu tih godina neću ni pričati, pošto kontam da čovjek ipak nije mazohista, koliko god im limarija bila dobra.
Sehxor je napisao:
Pa recimo ako ne planiras dati puno para jedino sto ti preostaje su manja auta, mozes za 2800-3200 naci Clia benzin ili Punta benzin 2000~ god.
Oba imaju pocincani lim, clio je dosta udobniji i mozda malo manji potrosac, dok je punto malo jeftiniji za odrzavati.
Punto...dvoje vrata, stajao mi prednji kraj na axle-standovima nekoliko dana u garaži, zatvorenih vrata, bez ičega unutra, iskrivila se šasija...toliko o Puntu. Nemam ništa protiv Punta inače, ali...
nuvolari je napisao:
Ja sam prije jedno tri-četiri godine dao auto u servis u Novoj Varoši u radioni koja samo radi Mercedesova vozila, farbao sam i popravljao kompletnu lijevu stranu vozila, oni voze auto u Barlovce gdje imaju komoru ili tako nešto. Vrlo profi urađeno, naravno i cijena je veća. To auto nije više kod mene ali pouzdano znam da do danas nije bilo nikakvih oštećenja laka, metalik je bio u pitanju.

Gojko Dukić, "Master-Auto"...kakav rad, takva cijena. Ali rade i ne-Mercedese. ;)

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sredjivanje auta
PostPoslato: 06 Okt 2013, 23:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma volvo nije auto vec tenk :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hMCe-es-O4w[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs