banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 10 Jun 2026, 14:04 Danas je 10 Jun 2026, 14:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 694 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Maj 2026, 12:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 1365
Lokacija: Land of Downunder
Rider on the storm je napisao:
Doduše i Grad je malo kriv, tu postoje i dalje rampe za silazak kolica, to možda buni ovog lika, jer djeluje kao da bi tu "trebao" biti pješački.

Tu je grad krivac jer je dopustio da se prave zgrade a nije odobrio pristupni ulaz.
Pa sviježe prevareni kupci stanova koji se nalaze iza u novoj zgradi i još je jedna u planu gradnje, koriste tu rampu za prilaz svojoj zgradi i podzemnim garažama i parkingu ispred zgrade.
Slika

Rider on the storm je napisao:
Ne sjećam se.
Znam da je baš kratko ošišan i "korpulentniji", da kažem malo veći čo'ek.. oko 195cm i 95kg.

Sreća nisam ja, jesam na keca, inače 196cm i 115kg. A nosim često zeleno. :roll:
Da si se meni tako iskurč!o na motoru na Mejdanu, čooovaa, skrljo bi te u Vrbas sve sa tomosom zajedno. 8) :angry3:
(šala, nismo baš tako divlji na Mejdanu)

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Maj 2026, 13:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11723
Lokacija: PL / BL
195cm i 95kg je mršav a ne korpulentan 8)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Maj 2026, 13:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 1365
Lokacija: Land of Downunder
Stickman!

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Maj 2026, 20:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4942
Lokacija: Yugoslavia
Karbo je napisao:
Da si se meni tako iskurč!o na motoru na Mejdanu, čooovaa, skrljo bi te u Vrbas sve sa tomosom zajedno. 8) :angry3:
(šala, nismo baš tako divlji na Mejdanu)
Nisam ja imao nikakvu interakciju, samo sam vidio, ja sam išao od mosta ka Mejdanu, a on je prelazio ka Lukijanu i svađao se sa vozačima koji idu iz Stepe Stepanovića desno ka mostu i ne propuštaju ga.
mirdza je napisao:
195cm i 95kg je mršav a ne korpulentan 8)
Fakat! Fakat sam loš sa procjenama težine, povisok je i korpulentan, e sad kilaža, ne znam ja to procijeniti.

_________________
Tamne mrlje prošlosti na mojoj bijeloj košulji veš mašina budućnosti nikad neće oprati.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Maj 2026, 09:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 1365
Lokacija: Land of Downunder
Od sada, metar i kantar pozadi na motoru obavezno da nosiš.
Nemoj da zbunjuješ forumaše, pogotovo nas urljive sa Mejdana. :angry1: :angry3: :angry4:

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2026, 17:48 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18376
Lokacija: Q5HW+6W
Danas gužva na tranzitu, u 5 minuta sam vidio 3 auta kako se polukružno okreću preko duple pune :-?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2026, 18:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6781
Lokacija: Banja Luka
Mogu li naše firme koje se bave raskopavanjem, asfaltiranjem i sl puteva da obezbjede semafor ili ako je to već sci-fi za njih u 2026. godini barem neko "lizalo" za neimara da reguliše saobraćaj? Neki dan naiđem, a frajer rukama nešto mlatara. I nije jedini put da sam to vidio.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Jun 2026, 21:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4620
Kad ce saobracajna policija poceti kaznjavati ove sto voze zutim linijama po centru.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2026, 05:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10193
Kad krenu praviti dovoljno belaja, ili ako vide da se svako malo može uštinuti koja porcija ćevapa za cijelu patrolu....


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2026, 05:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6914
veteran 1987 je napisao:
Kad ce saobracajna policija poceti kaznjavati ove sto voze zutim linijama po centru.
Ne bi bilo loše malo i ofarbati sve te linije....te možda početi korisiti boju koja će izdržati bar 3mjeseca


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2026, 10:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 1365
Lokacija: Land of Downunder
veteran 1987 je napisao:
Kad ce saobracajna policija poceti kaznjavati ove sto voze zutim linijama po centru.

Trebaš biti posebna kategorija idiota da voziš bus trakom po gradu.
Za takve nije kazna, nego batina.

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2026, 10:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18376
Lokacija: Q5HW+6W
A šta ćemo sa busevima koji ne voze trakom za buseve?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2026, 10:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14853
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
I takstisti isto, ne jebe niko ni pet posto one zute trake, vozi ko kako stigne.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2026, 10:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 1365
Lokacija: Land of Downunder
<Enter_name> je napisao:
A šta ćemo sa busevima koji ne voze trakom za buseve?

skypostman je napisao:
I takstisti isto, ne jebe niko ni pet posto one zute trake, vozi ko kako stigne.

Sve propisno u5eravati od batina dok se ne dovedu u red. :evil3:

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
  
 
 [ 694 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Common Crawl [Bot] i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs