banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 03 Maj 2024, 17:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 489 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Feb 2012, 13:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9312
Da malo ozivimo temu. Koliko puta vam se ovo desilo? Kakvi smo to ljudi? Svi okrecu glavu od lopate i uvaljuju se na tudje mjesto. Sta uraditi kretenu kad ti se ovako uvali? OK, ne pise nigdje da je moje mjesto, ali nije se ni samo od sebe ocistilo za njega.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2012, 14:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Uffffffff, grrr! ako je očišćeno više mjesta, pa hajd, ali kad neko očisti jedno jedino, a ostali neće, nego čekaju da se uvale... :angry4:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2012, 23:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Ja tako neki dan, stao na trotoar 30m od parkinga da ne zauzimam ulicu i lopatam li lopatam, i dok sam otišao po auto, eto ti komše, ulijeće k'o pokojni Senna, sav sretan, izlazi iz auta i pozdravlja me, pita treba li pogurati pošto sam u medjuvremenu upao u 20cm snijega...neka, hvala, sam ću.

A kad je suvo, tad su isto veseli, jedan majmun redovno Corsu parkira po sred bijele linije i zauzme 2 mjesta, kao da je duga Frontera pa ne može stati..

Pa davio bih ih za parking.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2012, 23:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9312
Gledam maloprije na parkingu dvojica ciste sebi mjesta a snijeg gomilaju ispred nekog jadnog jugica koji je izmedju njih dvojice. Ima sanijega koliki je i jugo, ali bitno je da su oni sebi ocistili.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2012, 23:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
A, daj, ionako Šugić neće nikud dok se to sve ne otopi.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2012, 23:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9312
Sad sigurno nece. A inace je u izuzetnom stanju, cica brise prasinu sa njega redovno, o kisi da ne govorim. Vjerovatno mu je rizicno voziti ga po ovom kijametu da se ne osteti negdje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2012, 07:52 
Citiraj:
A kad je suvo, tad su isto veseli, jedan majmun redovno Corsu parkira po sred bijele linije i zauzme 2 mjesta, kao da je duga Frontera pa ne može stati..

Ovakvima ni bicikl ne dati da voze...


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Feb 2012, 09:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Sinoc kad nisam zapalio sve na parkingu. Nervira me jedna stvar. Ocistim parking ok...kad odem i vratim se neko se parkirao...opet ok. Tako uradim vise puta. Ali se onda iznerviram posto pojedini ociste i ostave razne gajbe i kutije kao da je zauzeto. To sto neko ocisti (kao i ja sam) ne znaci da je platio, rezervisao, naslijedio ili sta ja znam sta ne to mjesto.
Ko hoce svoje mjesto nek kupi kucu i zivi. I naravno, posto ima puno idiota, vise ne smijes ni baciti tu kutiju i parkirati posto ce ti idiot ogrebati auto ili razbiti staklo.

Dakle: to sto neko ocisti mjesto ne daje mu pravo da ga rezervise. I ja sam u proteklih par dana ocisti bar 10 mjesta pa ne rezervisem. :angry4:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2012, 10:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:14
Postovi: 317
pa tvoj je problem ako hoces da rintas za ljenstine i bezobraznike
ako dodjem na zatrpan parking sa 10 zatrpanih mjesta,to znaci ne postoji parking mjesto osim za dzipa
otkopam jedno,to znaci da ga napravim jer nije postojalo prije toga i to znaci da polazem pravo na njega puno vise nego mrcina koja vrijeba da mu neko drugi napravi mjesto
ko hoce mjesto nek si napravi,15 minuta lopata i eto
nije da lupam stakla,al izduvam sve 4,pa nek pumpa kad nije htio raditi,eto mu posla a opet nece imati mjesto,skuplja pita nego tepsija
ne bacam snijeg odmah gdje stignem vec ga nosim na lopati na dio koji je van parkinga i ne zatrpavam nicije,kad bi svi tako radili,ne bi bilo gubitaka parking mjesta

_________________
idem putem od kabistra, vazniji sam od ministra!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2012, 10:22 
Citiraj:
ko hoce mjesto nek si napravi,15 minuta lopata i eto


Kakve vi lopate imate.... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Feb 2012, 14:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
sudoku je napisao:
pa tvoj je problem ako hoces da rintas za ljenstine i bezobraznike
ako dodjem na zatrpan parking sa 10 zatrpanih mjesta,to znaci ne postoji parking mjesto osim za dzipa
otkopam jedno,to znaci da ga napravim jer nije postojalo prije toga i to znaci da polazem pravo na njega puno vise nego mrcina koja vrijeba da mu neko drugi napravi mjesto
ko hoce mjesto nek si napravi,15 minuta lopata i eto
nije da lupam stakla,al izduvam sve 4,pa nek pumpa kad nije htio raditi,eto mu posla a opet nece imati mjesto,skuplja pita nego tepsija
ne bacam snijeg odmah gdje stignem vec ga nosim na lopati na dio koji je van parkinga i ne zatrpavam nicije,kad bi svi tako radili,ne bi bilo gubitaka parking mjesta


Kako je tvoje parking mjesto? Jesi li ga ti mozda asfaltirao, naslijedio, kupio?

Dakle ja napravim sebi mjesto i odem i to je to. Tako bi se svi trebali ponasati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2012, 15:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
ferdinand je napisao:
Dakle ja napravim sebi mjesto i odem i to je to. Tako bi se svi trebali ponasati a ne biti seljaci...

E upravo je ovo suština. da kod mene bar nekoliko komšija uradi ono što moj tata svakodnevno radi- lopata snijeg, ne bih se uopste bunila. poenta je što to urade dvojica ili trojica najviše, a ostali se grebu, a ispade da su ta dvojica zbog svojih auta očistila cijeli parking za većinu kojima nije ni na pamet palo da očiste bar malo, a nije im problem uparkirati čim vide očišćeno mjesto, bez razmišljanja.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2012, 18:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Mar 2008, 23:26
Postovi: 1876
Fino je ferdinand rekao, kupi kucu pa cistis sebi. Ja sam izlopatao za 20 parking mjesta i znam da imam uvijek parking, vec sam jednu lopatu polomio :). Nije bas da je palo 2m snijega pa da ciscenje parking mjesta traje 2 sata. Shvatam ja zasto se ljudi ljute (vjerovatno vise zbog ovih sto nikako ne uzimaju lopatu u ruke), ali ne mogu ocekivati da ociste parking mjesto ujutro, odu na posao i vrate se na isto. Nikakvo legitimno pravo nemaju na to mjesto, nisu kupili garazu. To sto su ga ocistili, to je pozitivno i ocekivano, a sto pola zgrade nema lopatu to ce uvijek biti tako i tesko se moze promijeniti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2012, 16:06 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2012, 08:08
Postovi: 1
Snjeg je prosao a sebicni seljaci su tu i dalje, evo komse koji se fino parkirao, rjesio cova svoj problem... Kako sam skontao auto se pomjera samo vikendom


Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2012, 16:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
jel on ovo parkirao na 2 mjesta ili ja ne vidim dobro?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2012, 17:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Samo ti se cini. Sevap zvati pauka...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2012, 17:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2011, 23:08
Postovi: 1835
Lokacija: Banja Luka
hehehe ova slika je iz mog komsiluka ... uzgred, tu je haos sto se tice saobracaja i parkiranja ...samo je jedna traka slobodna, jer je druga zauzeta autima koji se parkiraju na trotoar ...jos nedavno otvoren Moj market, lud zbunjenog

_________________
Kupus sadim a Fridrih niče


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2012, 23:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
a u sloveniji policija kaznjava i kad na parkingu zauzmes dva obiljezena mjesta. makar bio prazan parking...

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2012, 03:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
I u Madjarskoj isto.
A pogotovo vole buseve klepiti.

Ali stvarno moraš biti konj za to uraditi.

Jeste horor za parking zbog ovog snijega, ali pomjerao sam auto, išao nekud po nekoliko puta dnevno otkako su mećave počele, a još na kraju nikako nisam imao pravu lopatu za snijeg, ali opet se nijednom nisam parkirao k'o konj.

Ako mogu ja, može i svaka budala. Pa i moj komšo koji ako ga ne ućera iz prve, ostavi ga na sred ulice i ode kući da se grije.

Mislim da sam već napisao, najviše bih lupao po džepu te za parking (te bahate...ne plati parking-ne plati, desi se...samo neka parkira kao čovjek a ne kao june.) i one majmuje što pretiču bez razloga po gradu.


Večeras stojim kod Opštine na semaforu, iza mene autobus, ja u skroz desnoj traci, kad, nešto prije žutog bus krenu da se prestrojava u lijevu i kreće čim se upalilo žuto.
Ja sam sačekao zeleno, ali mi se malo žurilo a bolji mi je odnos snage/mase makar malo, pa sam uspio ostati ispred autobusa, da bi baja nakon 100 metara naglo skrenuo natrag u skroz desnu traku da bi stao na stanicu (i usput nekome presjekao put, naravno, al' ne mari...).
Ja ga gledam u retrovizoru i nije mi jasno šta radi, je l' konta da je Van Damme u "Speed" ili je na spidu, ili...

A treba ih tući, majke mi.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2012, 08:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Okt 2010, 15:23
Postovi: 234
Ja imam garazu, stavio na garazu znak ne parkiraj nosi pauk. Posto je poslednja u nizu uz zid, odem kupim u Centrumu one plasticne cunjice sa lancom i postavim ispred. I juce idem na posao i na nekih 100 m od garaze gledam kako covjek izlazi iz auta, smakinje cunice i parkira ispred garaze. Hvala bogu, zakasnio sam na posao, ali sam docekao pauka. :)))


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 489 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs