banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 22:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Okt 2002, 23:05 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Mar 2002, 01:00
Postovi: 42
Sajam automobila u BL. Poceo je u petak a zavrsava za 5-6 dana. Sta mislite o sajmu i izlagacima? I naravno, o hostesama :D
Ni veci ni manji nego prosle godine, i cini mi se da je pristojniji i da izlagaci konacno razmisljaju o svom nastupu. Cak ni djevojke iz Brcko-Gasa nisu visu u onim crnim mrezastim majicama... :roll: A i sami automobili su atraktivni. Npr. Vel Satis, Avantime, Lancia Thesis, Sorento... Uzdah.
A hostese? Hmmm... Peugeot i Renault prednjace. I jos se pokoja izvuce iznad prosjeka (npr. Nisan i Fiat)...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2002, 09:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2002, 01:00
Postovi: 558
Lokacija: Banjaluka
Sve je to maleno ako mene pitas... Nema Mercedesa, BMW. Al' dobro... I ova organizacija je za mene bila prijatno iznenadjenje. Dugo nisam bio u "metalu" i prva asocijacija na tu rijec mi je prasina i prljavstina. Ove godine toga stvarno nije bilo... Sredili su to da lici na nesto. Volvovi kamioni su bili upecatljivi takodje (FH 12).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2002, 19:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Sajam Automobila Banjaluka 2002
Svake godine se ponadam, bice sto bolje prezentovano, no vidim da ne napredujemo bar toliko brzo, nazalost.
U odnosu na proslogodisnji sajam, ima pomaka, po pitanju predstavljanja izlagaca, modernizacije pojedinih standova, no ne previse, ima i novih modela, i takodje malo su snizene cijene pojedinih modela.

Izdvojicu ovako par standova, Auto-kuca meni najzaniimljivijih.

Brcko-Gas :
Neprikosnoveni wolksvagen Pasat i Golf 4TDI , jeftinije cijene nego prosle godine.
Hostese...ocaj , zatim estetika standa...ocaj! :x
Vidim da najvise paznje privlaci model Polo, jer ima podnosljivu cijenu za nase uslove i simpatican je :)

Lada:
Heheh novitet ovog sajma, imaju dosta novih modela, od prve lade Rive do poslednjih, napreduju Rusi heheh :)

MotocoMmerce- Fiat, Alfa Romeo,Lanca
Meni najljepsi stand na sajmu, najmoderniji sa najvise ukusa.
Jedini na sajmu imaju pokretnu plocu na sajmu na kojem je izlozena Lancha Thesis , definitivno izmami uzdah. :P
Meni najsimpa na ovom standu su Alfa Romeo 147, Fiat Stilo :wink:
Sto se tice hostesa, simpaticne su, lijepe, sredjene,. kulturne. Moram da ih pohvalim ipak se radi o prijateljicama hehehe

Citroen
Simpatican stand, sa superr modelima.
Izrazito mi se svidja model Xsara Picasso, porodican, komforan automobil.
Hostese su simpaticne.

Peugeot
Modeli govore za sebe, 307 ehhh bordo boja..mami uzdah.
607 ne trebam pominjati :P
Hostese su zaista lijepe i zgodne, koliko sam primjetila jedna je bila ranije miss BL, manekensko lice .

Renault
Pored Fiata, drugi stand koji je extra sredjen, sa potpuno novim modelima .
Renault Avantain, u potpuno futuristickom fazonu je uradjen, moderno, extravagantno! :P
Kao i Vel Satis. Cijene takodje futuristicke hiihhi
Opet pohvala super hostesama, prijateljicama mojim hihihih, super izgledaju, sredjene, elokventne!
Renault Clio privlaci paznju, povoljna cijena, i dobar manji auto.


Nissan
Ima odlicne dzipove, roadster-e, ne treba puno komentarisati, jer bicu pristrasna kad su u pitanju ovi modeli hihihih :P :P :P

Skoda
Previse zbijen stand, prevelika guzva, hostese su super, opet pozdrav frendicama heheh, od silnog pricanja su jadne promukle :))))
Fabia- za nju vlada veliko interesovanje, povoljna cijena osnovne verzije,OK je spoljasnji izgled, no unutrasnjost i nije jaca strana.
Da bi se obezbjedila Full oprema i sve ono sto treba ipak treba malo dublje gurnuti u dzep, nego sto je cijena one osnovne verzije.
Simpa je i Fabia Sedan-jaca verzija, malo skuplja , ali nudi vise :wink:

Huindai
Posebno izdvajam Roadster Santa fee…..necu dalje kometarisati ehhh :P :P

Ima jos dosta standova, no ovo su neki od vecih.
Takodje novina ovog sajma je da je na jednom standu izlozena Formula1.
Skoro svi standovi nude stistem kreditiranja preko banaka, kamatne stope su od 10-20 % u prosjeku.

Slozicu s e sa prethodnicima, ipak sajam nema mercedes benz-a i bmw-a tako da ugodjaj nije potun.
Ipak to nije to, bez dve najace firme , i dva najkvalitetnija automobila , bar po mom misljenju!
Ko ima dubok dzep moze da nadje sebi fino auto, mada ja kad bi biralaJ izbor bi definitivno pao na nekog roadstera, ili compact porodicno neko vece auto!!!
:wink:

Cijena ulaznice 2 km+1 km parking , no mozda s e uspijete provuci bez svega toga na sarm i prijatan osmijeh , meni uspjelo hehheheehe

Ne propustite i posjetite sajam automobila ¡ :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2002, 22:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jul 2001, 01:00
Postovi: 351
Lokacija: Banjaluka
Bio sam i ja na sajmu... Ništa posebno, slično je bilo i prošlih godina, mada ima nekog pomaka na bolje. Skoro sva auta koja su izložena mogu se vidjeti na ulicama BL. Moj favorit je žuti Hyundai Coupe... totalno je moćan, košta nekih 29.000 (sa sajamskim popustom), a izgleda kao da je od min. 60.000... posebno mi se sviđa njegova unutrašnjost - sva je u bež-crnoj kombinaciji sa detaljima od aluminijuma... Fin je i onaj 206 CC, ali je malo skučen.
Štand Alfe i Fiata jeste bio najuređeniji, a onaj od Pežoa nije puno zaostajao za njim. Bio sam i na štandu sa auto akustikom i posebno me zainteresovao MP3 CD tjuner za auto...totalno žestok...a i cijena je u tom fazonu (oko 1000 KM).
Ah da... najbolja hostesa je na štandu Renoa :)

"Huindai
Posebno izdvajam Roadster Santa fee"

Bogami, meni se čini da je Santa Fe terenac (SUV), a ne roadster...ili griješim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Okt 2002, 16:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 215
Lokacija: BL
Sajam ko sajam......dobre zenske :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs