banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 17:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 250 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Maj 2007, 18:20 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2006, 16:41
Postovi: 25
imam ti ja hromirane ratkape za tvog keca,,,ma cucale bi mu ko,,,bombona!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2009, 14:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Odlucih da operem auto danas, al' da ne bih gubio pretjerano puno vremena odem do OMVa. Kakav zajeb :roll: Uzjebala se ona novopostavljena vrata, senzor za otvaranje malo radi malo ne radi. Momak ispred mene nit' izvesti auto nit' uci u praonu, a program nece da pocne :angry3: Summa summarum - ostao sam jednako dugo kol'ko bi trebalo nekome da mi ovako 'normalno' opere auto (a kad sam vec pojeo govno, pa platio odmah po dolasku na pumpu, ostadoh do kraja :confused3: )

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2009, 14:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ovde su najzastupljenije praonice gdje sam sebi peres auto. Rijetkost je i na automatskim praonicama naci radnika koji usisava i dodatno glanca auto.

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2009, 14:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Feb 2008, 17:16
Postovi: 389
Sto se tice tih praona, imaju dvije gdje vozim auto . Jedna je na paprikovcu kod nadvoznjaka, a druga je kod cajevcevog semafora. Obisao sam ih dosta po gradu al ovde su se pokazali naljbolji, bar zasad.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2009, 14:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
automotive je napisao:
Sto se tice tih praona, imaju dvije gdje vozim auto . Jedna je na paprikovcu kod nadvoznjaka, a druga je kod cajevcevog semafora. Obisao sam ih dosta po gradu al ovde su se pokazali naljbolji, bar zasad.


tako je, praonica na paprikovcu kod nadvoznjaka najbolja u gradu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2009, 16:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Neki dan bio u "Drvexu" u Trnu i gledao neke gluposti a auto ostavim na proni malo prije "Drvexa" reko kad sam vec tu da i operem auto kad sam se vratio bio sam iznenaden kako je auto detaljno oprano od sad cu stalno dole voziti auto.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2009, 14:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Nov 2009, 08:04
Postovi: 12
Ja perem svoj auto na petricevcu kod maxmare auto praona BEST kod njih je cesto guzva i treba im jedno 45 min da ga srede komplet momci razbijaju ja sam kritican sto se tice cistoce auta ali kada kod njih operem nemam primjedbu i nekad perem kod starcevica kod interexa u budzaku tu perem samo vanjsko! Sledeci put idem na komplet pranje i to je to ne mogu ga ja kod kuce muljati nema tu pranja ljudi samo se dzabe patimo!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2010, 15:56 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2008, 12:53
Postovi: 12
Lokacija: Banja Luka
ok , nesto drugacije, u kojoj autopraoni se moze uraditi temeljno pranje i poliranje motocikla (shadow-ka) znaci poliranje lakiranih djelova i metalnih (alu i hrom)... nije mi imperativ vrhunski rad vec cjena i da lici na nesto...????


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2010, 19:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
contador je napisao:
automotive je napisao:
Sto se tice tih praona, imaju dvije gdje vozim auto . Jedna je na paprikovcu kod nadvoznjaka, a druga je kod cajevcevog semafora. Obisao sam ih dosta po gradu al ovde su se pokazali naljbolji, bar zasad.


tako je, praonica na paprikovcu kod nadvoznjaka najbolja u gradu


Igrom slucaja sam bila u komsiluku i ostavim kod njih auto. Sredili su ga do perfekcije. Steta sto nisu negdje u gradu.. Strpljenje mi nije jaca strana :oops:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 11:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11352
Lokacija: PL / BL
Ja sam zadovoljan onom polu-automatskom kod Kosmosa - perem tamo auto uvijek kad sam u BL :)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 11:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Praona preko puta Adventisticke Crkve - u zadnje vrijeme najcesce kod njih perem auto - nemam primjedbi. Naprotiv, urade skroz dobar posao :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 11:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
koliko se krece cjena pranja i usisavanja bibija? 8)

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 12:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Kod Harizme i preko puta Adventisticke Crkve je pranje (vanjsko i unutrasnje) po 10KM. Na OMV imas 3 ili 4 programa i cijene se krecu od 5 do 10KM.
To je ono sto ja znam :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 12:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Pa nema posebno pranje i usisavanje, :) to dođe u kompletu i otprilike 10-15 KM najviše :cat:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 12:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9304
V@nja je napisao:
preko puta Adventisticke Crkve


Pomodoro se zovu. Jel' im jos visi ona baba nad glavom non stop? Tamo sam jednom dobio besplatno poliranje auta jer su se zajebali pa pospricali deterdzentom za metalik lak (a nije metalik) pa mi je dobro matiralo auto od tog pranja.
Ja perem (nekad, kad odlucim da je doslo vrijeme i za tu avanturu) u Vidovic servisu u Boriku. 5KM vanjsko (samo cetke) a 6KM komplet. Nista bolje mi ni ne treba za ovakvo auto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 12:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11352
Lokacija: PL / BL
V@nja je napisao:
Praona preko puta Adventisticke Crkve


Dobro peru :)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 21:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
a sto mrzim kad dodjem da mi opere auto i on trazi kljuc da ga parkira......mrzim kad mi sjednu mangupi u auto da oni preparkiraju!!!!!!!!!!!! :angry4:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2010, 08:48 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Jun 2009, 11:24
Postovi: 26
koga preporučujete za poliranje auta? koliko košta?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2010, 10:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Cvox, u cemu je problem? Ja im ostavim kljuceve i odem obaviti po gradu sta imam. Nece ga pojesti :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2010, 11:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
ajkula je napisao:
Cvox, u cemu je problem? Ja im ostavim kljuceve i odem obaviti po gradu sta imam. Nece ga pojesti :)


Zavisi od kljuca.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 250 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs