banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 08:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 99 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: kakvo Auto vi vozite
PostPoslato: 30 Sep 2002, 00:57 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Sep 2002, 02:02
Postovi: 15
Lokacija: Pfäffikon SZ (Schweiz) Rodjan u Banja Luka
koja stara jel nova Kola vi vozite?

ja vozim Operl Astra GLS 1.8 i

_________________
Dober fourum za diskusie

http://www.bosna-forum.com

u Forum mozete mene nac zovemse i onde Dj Mik Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Okt 2002, 16:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 215
Lokacija: BL
Ja ne vozim nista zato sto sam maloljetan :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Okt 2002, 17:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Avg 2002, 18:24
Postovi: 47
peugeot 205 1991 75 HP . Njljepši auto poslije 206 i 406 coupe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Dec 2002, 14:07 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Dec 2002, 20:18
Postovi: 9
Lokacija: banjaluka
Opel vectra 1.6i
COOL CAR

_________________
Always be carefull,becouse I am always behind you...
|KILLER|


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Dec 2002, 20:18 
BMW 328 I SA 220 P.S
MIKI JEL VOZIS OD BRATA AUTO.PS POZDRAVI SVOJE.......


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Dec 2002, 23:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Feb 2002, 01:00
Postovi: 50
Lokacija: RS
Koliko moze da razvije BMW


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jan 2003, 00:23 
JA SAM GA VOZIO 230 NIJE BIO KRAJ MOZDA MOZE JOS TREBA LIJEP PUT I DA SI SIGURAN DA NEMA RADARA...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jan 2003, 12:39 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jan 2003, 12:24
Postovi: 17
Dodge Neon 1995
Mazda 626 2002
Pontiac Sunrunner 1996

Za par mjeseci:
Mazda 6 ili Nissan 350Z, ili mozda oba...vidicemo koliko cu para nakulati..

_________________
SlikaSlika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2003, 14:13 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Jan 2003, 14:51
Postovi: 4
Lokacija: Relacija BEC-DOBOJ_BANJA LUKA
Opel Kadett E (kao hobi, za tuning), a inace Opel Astra F GSi...WUhuuuu, ide kao djavo!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2003, 20:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2001, 01:00
Postovi: 276
opel vectra karavan

2,2 tdi 125 PS

moglo bi i neko brze auto ali bice i to jednog dana :))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2003, 20:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
GOLF II, obican dizel, i zakon je :)
i
Mercedes 300D(124)

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2003, 22:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Avg 2002, 18:24
Postovi: 47
Ha hahahahahaha golf 2 dizel zakon, jest u konkurenciji traktora rosi možešli pogledati u retrovizor kad ti je auto u leru , he he rosi ništa lično ali stvarno mi te je žao što si osuđena na tu kantu .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2003, 23:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
Golf II GTI '91god 107HP


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2003, 04:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
BISĆANIN je napisao:
Ha hahahahahaha golf 2 dizel zakon, jest u konkurenciji traktora rosi možešli pogledati u retrovizor kad ti je auto u leru , he he rosi ništa lično ali stvarno mi te je žao što si osuđena na tu kantu .


heheheh kanta....golf ima svojih prednosti ali i mana,nije high class, ali je za potrebe gradske voznje odlican!
Mali je potrosac,zaboravim kad sam svracala na pumpu ,svaki dan je u akciji ,dijelovi extra povoljni, a uostalom ne patim od kompplexa sta vozim,niti je to mjerilo.Vozila sam fichu i dan danas ga se sjetim. :wink:

Samo da podsjetim Biscanin:"peugeot 205 1991 75 HP . " :roll:

A uostalom ako mi sve te "kante" pocrkaju onda uzmem onu drugu, malo vecu "kantu" od 130 konjskih snaga,3000 cm3 ,sest cilindara i slicno.... :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2003, 17:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Avg 2002, 18:24
Postovi: 47
Eeee 130 hp nije lose a pogotova mečka 124 to je već nesto drugo .Samo i ja u babinoj ergeli imam mondeo i 120 hp i nesto za 4wd ali 205 je samo moj to sam ja licno kupio od svoje suhe bedre kužiš mogao sam da biram a izabrao sam ne slucajno 205 xs, čisti užitak posebno za nas kompleksaše


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2003, 20:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5074
Lokacija: Banja Luka
Renault Clio...al ga mijenjam jos malo za Peugeota 206


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2003, 20:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5074
Lokacija: Banja Luka
I ima da ga obojim u crveno-plavo sa velikim Borcevim grbom na haubi...

Aj, ostajte pozdravljeni...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2003, 10:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Ultra je bio sarolik djecak. Za vrijeme rata je vozao bordo peglicu, hahaha. Onda Golf I Benzin, 1.3, Svabo... Zatim dolazi Golf II D, takodjer Svabo. Iza njega Opel Kadett 1.3 B. E, onda pravo osvjezenje: Opel Kadett GSI 2.0, 16V u lak-crnoj boji sa drecavo crvenim otvorima za hladjenje na haubi, spojlerima i lajsnama na branicima... Iza njega ponovo Opel Kadett GSI 1.8, 115 KS, samo ovaj put u metalik sivoj boji... Nakon toga, ponovo Golf II D. Sada vozim sluzbenu Toyotu 4 runner, 3.0 TD. Dakle, moglo bi se reci da imam nekog iskustva sa autima. Za pocetak, uvijek sam SAM kupovao auto, bez pomoci nekih "strucnjaka" itd. I, nikada se nisam bas prevario.

Naravno, iznad svih ovih auta spomenuo bih bas Opel Kadett GSI, u obje varijante... Razlika izmedju njih je samo u nijansama, i vjerujte mi, na nasim putevima ta razlika i ne dolazi mnogo do izrazaja, osim po potrosnji. Neko gore je spomenuo da vozi Opelovo auto sa GSI motorom i da isti "ide ko djavo". Sa ovim se potpuno slazem. Mozda je bitno spomenuti cinjenicu da sa tim autom nikada nisam "odustao" od preticanja. Samo dobra procjena i poznavanje svoga auta, i niko ne moze da bude ispred vas. Velika mana ovih automobila jeste veoma lagan zadnji kraj vozila, pa ukoliko nemate niskoprofilne gume dovoljnih dimenzija, vrlo lako proklizujete zadnjim krajem u krivinama pri vecoj brzini. Dakle, svi koji vozite Opel Kadett GSI a uzivate u brzoj voznji, obratite veliku paznju na izbor guma. Sljedeci veliki nedostatak je mala tezina vozila u odnosu na snagu motora. Ljudi, oni koji znaju potvrdit ce, a oni koji ne znaju taj osjecaj nece ni saznati, ali Opel Kadett GSI vas jednostavno LIJEPI za sjediste pri dodiru pedale gasa. To je cista ludnica... Kao da pilotirate avionom. I sve je OK dok imate punu kontrolu nad vozilom... Opelova vozila su inace poznata i po tanjem limu, pa stoga vodite racuna jer vam je stepen zastite prilikom sudara (vjerovali ili ne) manji nego kod npr. WV-ovih vozila...

Rezervni dijelovi za GSI vozila su jako skupi, bilo polovni ili novi. Dakle, za one koji ne znaju, ukoliko niste u stanju da svoga ljubimca odrzavate u ispravnom stanju, bolje vam je onda da ova auta izbjegavate, te da odaberete neke modele iz WV programa koji vam nude ugodjaj brze voznje po pristupacnijim cijenama za rezervne dijelove. Dakle, Opel Kadett GSI je bio i ostao auto za "izvjesne"...

Vjerujte mi, u Sarajevu je jedno vrijeme vladala prava manija kod omladine za GSI autima. Bilo nas je 6 momaka koji smo se lijepo druzili i zamisljali smo cak da formiramo i neku vrstu KLUBA samo za vozace GSI vozila. Na taj nacin smo htjeli da pokusamo da stupimo u kontakt sa slicnim klubovima vani (a ima ih vise), kako bismo bili u prilici da pratimo trendove u opremanju vozila, kao i u nabavci rezervnih dijelova za ista. Naravno, nista od toga nismo realizovali i jako mi je zao zbog toga...

Jos jednom, zelio bih da pozdravim sve vozace GSI vozila u zemlji i vani. Naravno, ako neko ima pitanja vezanih za servisiranje GSI masina neka se slobodno javi, jer sam za neke 2 godine postao pravi strucnjak za iste.

061/241-553 Nebojsa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2003, 10:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Jos nesto... Znam da ovo nije predvidjeno za OGLASE ali koristim priliku da izrazim svoje interesovanje za kupovinu Golfa II D, 90-92. godina na stranim tablama. Placam po dogovoru. Predmet moga interesovanja je i Opel Astra 1.7 D karavan, briblizno slicnog godista, takodjer na stranim tablicama. Ova vozila treba da su u odlicnom voznom stanju, dobroga motora i lima. Neka specijalna oprema me trenutno ne interesuje, osim mozda dubokih branika na Golfu...

Kontakt telefon je: 061/241-553

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2003, 13:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
OPEL BILO KOJI SA ELEK. UBRIZGAVNJEM JE ZVIJER POGOTOVO GSI. IZ MOG ISKUSTVA OPEL KRASI NEKA LAKOCA UBRZAVANJA KOJA SE NEMOZE PRIMJETITI KOD OSTALIH AUTA , PROSTO NEVJEROVATNO KAKO PRIMA GAS . Jedno vrijeme sam vozio sluzbenu omegu 20 i cd jednostavno strava .

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 99 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs