banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 23:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1204 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 61  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 10:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
dobar je auto ali su problem rezervni dijelovi...

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 10:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
A sto ce ti djelovi.Vala se ne kvare nikako,vjeruj mi...Nije to talijan ili francuz

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 11:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
a šta da radim kad se pokvari. da ga vozim nazad u švedsku kod nekog turčina da mi nabavlja djelove za njega. ne radi se to tako

čovjek je pre neki dan slupao naprijed saab-a 9-3 pa sad čeka 45 dana da mu se zamjene originalni farovi. jebem ti taj servis

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 12:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
splendid je napisao:
a šta da radim kad se pokvari. da ga vozim nazad u švedsku kod nekog turčina da mi nabavlja djelove za njega. ne radi se to tako

čovjek je pre neki dan slupao naprijed saab-a 9-3 pa sad čeka 45 dana da mu se zamjene originalni farovi. jebem ti taj servis

neka ide na bildelsbasen.se i naruci sve sto mu treba i dobije vjerovatno za 7 dana

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 12:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
Ko nije probao i nezna.Imam li pravo?

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 20:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
imaš. teoretski nemože stići za to vrijeme.

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 21:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2003, 11:26
Postovi: 2270
Lokacija: Vecito mrgudan!
kaco je napisao:
A sto ce ti djelovi.Vala se ne kvare nikako,vjeruj mi...Nije to talijan ili francuz


Vidis, to bilo lepo da je tako... na zalost, nije... ni prva ni druga tvrdnja.

_________________
"Gvozdje se beve dok je svatko, a kad nije svatko onda... kuvac..." - Kovenko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 22:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Ne ide mi u glavu kako se narod i dalje drzi tih glupavih generalizacija. Jel' u pitanju francuz .. puno je govno elektronike .. pokvarice se odmah (ove price slusam barem jednom dnevno .. otkako imam francuza) .. jel' talijan .. on ce se pokvariti bez obzira sta radio, cisto zato sto je u pitanju talijan .. (cudo kako mom Fiatu ne otpadose tockovi .. barem 3 puta do sad ..) Nema to ama bas nikakve veze sa odnosom ka automobilu. Niti kudim neke druge proizvodjace, niti velicam ova dva .. ali budimo ozbiljni barem na sekund .. ako se prema automobilu odnosis kao majmun, on ce se pokvariti kad - tad bez obzira koje je marke .. Naravno da svi proizvodjaci nisu isti .. ali ovako isljucivi stavovi bazirani na rekla-kazala politici su stvarno smijesni.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 22:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 11:08
Postovi: 1686
Lokacija: Banja Luka
Neće ako je Ford!

_________________
'The Funk' is the space that lives between the notes!

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 23:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2003, 22:29
Postovi: 1373
Lokacija: Nedeljica, odma iza Subotice
splendid je napisao:
imaš. teoretski nemože stići za to vrijeme.

ne moze se pise odvojeno :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 23:31 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
kaco je napisao:
S 80 je CAR


mislis na volvo. cim splendid te salje u svedsku onda je volvo u pitanju.

imao jedan, i nije bas cvjecka. ovjes im nije dobar. al mislim da je u pitanju snaga motora, moj bio 2,4, 140 bhp. tie rod end, balls joint and the suspension link arm may have short life --- vjerovatno zbog tezine motora, ne odlaze cesto, sve zavisi kako ga tjeras po krivinama. takodje su imali problema i sa mjenjacima.ah cuj, koje auto nema problema. nemoj da neko kaze ford ide ko podmazan. isti problem ima BMW 5 sa 3.0 motorom. kolega mi ima taj model, odlaze im brzo amortizeri.

sto se tice S 80, udobnosti, uh. odes do bosne nikakav umor osim sto ti okice malcice lice na fildzan. :D

da, volvo i saab mozda imaju problema, al zato ford svaki konjusar opravlja. :wink:

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 09:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
Tiki the Boyler je napisao:
Neće ako je Ford!


ford - brand of the year (2007). jel sad vidiš koliko nisi u pravu.

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 09:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
spavac je napisao:
kaco je napisao:
S 80 je CAR


mislis na volvo. cim splendid te salje u svedsku onda je volvo u pitanju.

imao jedan, i nije bas cvjecka. ovjes im nije dobar. al mislim da je u pitanju snaga motora, moj bio 2,4, 140 bhp. tie rod end, balls joint and the suspension link arm may have short life --- vjerovatno zbog tezine motora, ne odlaze cesto, sve zavisi kako ga tjeras po krivinama. takodje su imali problema i sa mjenjacima.ah cuj, koje auto nema problema. nemoj da neko kaze ford ide ko podmazan. isti problem ima BMW 5 sa 3.0 motorom. kolega mi ima taj model, odlaze im brzo amortizeri.

sto se tice S 80, udobnosti, uh. odes do bosne nikakav umor osim sto ti okice malcice lice na fildzan. :D

da, volvo i saab mozda imaju problema, al zato ford svaki konjusar opravlja. :wink:


džaba ti sve to. vidim da volvo vozi svaki milioniti stanovnik ove planete. uostalom, ford je kupio volva tako da je svaki tvoj komentar bezvezeee :lol:

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 09:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
V@nja je napisao:
Ne ide mi u glavu kako se narod i dalje drzi tih glupavih generalizacija. Jel' u pitanju francuz .. puno je govno elektronike .. pokvarice se odmah (ove price slusam barem jednom dnevno .. otkako imam francuza) .. jel' talijan .. on ce se pokvariti bez obzira sta radio, cisto zato sto je u pitanju talijan .. (cudo kako mom Fiatu ne otpadose tockovi .. barem 3 puta do sad ..) Nema to ama bas nikakve veze sa odnosom ka automobilu. Niti kudim neke druge proizvodjace, niti velicam ova dva .. ali budimo ozbiljni barem na sekund .. ako se prema automobilu odnosis kao majmun, on ce se pokvariti kad - tad bez obzira koje je marke .. Naravno da svi proizvodjaci nisu isti .. ali ovako isljucivi stavovi bazirani na rekla-kazala politici su stvarno smijesni.


čovjek lepo kaže: kako se odnosiš prema autu takav će i biti. imao sam forda, redovno servisirao, menjao ulje, filtere i ostali potrošni materijal.
išao je ko metak, nisam imao primjedbi osim na koroziju na pragovima i po rubovima od prednjih vrata.
moja tetka ima fiat uno, 1989.godište. takođe redovan servis i sve ok. prema tome: stavljaj ti u forda originalne delove pa ćeš da vidiš kako će da traje dugo.
volvo ima problem taj da mu svaki model ima milion dječijih bolesti. oni to otklanjaju redovno ali kad se jednom pročuje loš glas onda je kasno.
sledeće: tiki the boyler je pominjao kako je kupio skoro neko auto i tada je pomenuo koliko je čega uloženo u njega. e sad se pitam: kada odbije ta ulaganja (muzika, kočnice, filteri, auspuh sportski...) šta ostane na kraju od auta. koliko bi on koštao bez tih investicija. hoću da kažem sledeće: nije ford jedino jeftin kao polovan auto pa da svi mogu pljuvati po njemu. kada vidim kako na bembarama otpadaju amortizeri (pogotovo na modelima od 3000 i više ccm3) pitam se ko uopšte daje za njih 10.000 KM i više. to je poenta. čuvaj auto i biće ok.

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 11:24 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
splendid je napisao:
spavac je napisao:
kaco je napisao:
S 80 je CAR


mislis na volvo. cim splendid te salje u svedsku onda je volvo u pitanju.

imao jedan, i nije bas cvjecka. ovjes im nije dobar. al mislim da je u pitanju snaga motora, moj bio 2,4, 140 bhp. tie rod end, balls joint and the suspension link arm may have short life --- vjerovatno zbog tezine motora, ne odlaze cesto, sve zavisi kako ga tjeras po krivinama. takodje su imali problema i sa mjenjacima.ah cuj, koje auto nema problema. nemoj da neko kaze ford ide ko podmazan. isti problem ima BMW 5 sa 3.0 motorom. kolega mi ima taj model, odlaze im brzo amortizeri.

sto se tice S 80, udobnosti, uh. odes do bosne nikakav umor osim sto ti okice malcice lice na fildzan. :D



džaba ti sve to. vidim da volvo vozi svaki milioniti stanovnik ove planete. uostalom, ford je kupio volva tako da je svaki tvoj komentar bezvezeee :lol:


onda im napisi pisamce da unutrasnjost forda (koja je sumorna, dosadna, i bez ideje) izgleda poput volva. :wink: mozda te poslusaju.
da, volvo i saab mozda imaju problema, al zato ford svaki konjusar opravlja. :wink:



Important Notice on the Fire Risks in Fords
* Ford Issued Additional Recall Of Vehicles: On March 5, 2007, Ford recalled an additional 155,000 Ford trucks, cars and SUVs from the 2003 model year due to the faulty cruise control switch issue.
* Millions of Recalled Ford Vehicles Remain On The Road: In August 2006, a Ford spokesperson stated that only about 40% of the vehicles, or almost 3.3 million Fords, covered under the earlier Ford Fire recalls have yet to be fixed.
* Millions of Ford Vehicles With The Same Or Similar Defective Switch Have Not Been Recalled: Ford’s recall is under inclusive and many persons have reported fires in vehicles not included in the recall. Last year CNN reported that a Ford document it obtained showed that the same or similar switch was installed in a total of 16 million Ford vehicles. A list of these vehicles is printed in the box at the right side of this page. :D :D :D

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Poslednji put menjao spavac dana 17 Jul 2007, 11:30, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 11:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
jesam popularan :D

ti baš ne znaš šta ćeš od sebe pa samo citiraš moje postove. ajd radi nešto korisno, za početak lupaj glavom od nešto možda ti se razbistri...

P.S. S80 je dobar auto ali ima slabe motore, ipak je on malo teži autić...možda ga to jebe

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 11:32 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
a ti mi kreiras postove, e balavac jedan. :D

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 11:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
piše da je opozvao vozila iz 2003 godine! da nisi ti malo zakasnio sa tim?

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 11:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
spavac je napisao:
a ti mi kreiras postove, e balavac jedan. :D


a šta reći za ono kad je toyota opozvala oko 1.300.000 coroli i avensisa zbog problema sa elektronikom, kad je mercedes opozvao sve CL-ove od 1998 pa na ovamo...ili kad je renault opozvao megane iz 2004. ima toga pun kurac, nije ford jedini.

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 12:12 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
po tvojoj prici on je najbolji. samo sam ti dao primjer da je isti kao i sva druga auta. al ti ne kontas bas najbolje.

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1204 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 61  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 71 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs