banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 09:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Servis za Subaru
PostPoslato: 27 Jan 2021, 19:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9299
Mislim da bi to Mladjo u Rosuljama popravljao, on radi toyote. Ako nista mozes ga pitati. A ne bih se slozio da je ispodprosjecan terenac, ima jedinstven prenos koji odlicno radi posao, pogledaj neke uporedne testove na youtube.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Servis za Subaru
PostPoslato: 27 Jan 2021, 20:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Rekoh ispodprosjecan SUV, nije to terenac.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Servis za Subaru
PostPoslato: 27 Jan 2021, 20:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11346
Lokacija: PL / BL
Ja sam ga vozio po gudurama i nisam imao zamjerki pi tom pitanju.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Servis za Subaru
PostPoslato: 27 Jan 2021, 20:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
The_new_Statesman je napisao:
Btw. Prodam ti ja Amaroka i na njega turi kamp kabinu ili bar cascada tendu ;)


Toliko o VW...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Servis za Subaru
PostPoslato: 27 Jan 2021, 23:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2012, 22:52
Postovi: 103
Imao 2 komada (Legacy karavni oba). Prvi je bio 1995, a drugi 1999. Oba su bili 2.5 boxer (benzin). Presli po 250/300k i nikad vecih problema nisam imao sa njima. Prvi vozio na benzin, a u drugi na kraju ubacio plin (bogohuljenje cisto znam :/). Prvog sam odrzavao kod Vulica,a drugog u pocetku kod Vulica pa posle presao kod Mladje. U principu odrzavanje je bila kombinacija nas majstor utvrdi kvar, a ja porucim iz Slovenije dio (tamo im je inace zastupnistvo i lager djelova za ovaj dio u koji spada i nasa vukojebina (bar je tako bilo prije 6/7 godina) i bilo je jeftinije nego iz HR. Slovenci izuzetno susretljivi. Djelove salju prvim busom (obicno isti dan) i ako nesto slucajno ne odgovara uredno vratis i zamjenu ti ili vrate lovu bez problema. Mozda nekom jeste cimanje ali meni iskrneo nije bilo nesto pretjerano jer kao sto rekoh kvarova nije ni bilo nekih vecih. Ukupno sam ih vozi 10ak godina i 2/3 puta sam startao slovence (zracni amortizer, zmigavac i neki senzor ABSa...vulkanizer mi odbio pajserom kad je skidao gumu).
Sto se tice off road mogucnosti. Pa evo iz prve ruke mislim da je Legacy daleko ispred vecine SUVova. Sa dobrim gumama izlazi gdje god pozelis. Daleko vise nego sto covjek ocekuje od takvog auta (moze i da se solidno podigne).
Sjecam se jednom prilikom isli smo na neku vikendicu i ja sam se jedini bez problema popeo po nekoj snjezini od po metra, a npr. jedan glavonja sa najnovijim BMW x5 sa novim zimskim gumama nije mogao da izadje ni do pola brda.
Sada vozim SUVa koji vazi za boljeg sto se tice pogona 4x4 ali iskreno nije Subaruu ni do koljena.
Sve u svemu opet bi vozio Subaru bez problema kada bi naletio neki dobar. Naravno mislim na beznica i odrzavao bi ga kod Mladje (Rosulje).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Servis za Subaru
PostPoslato: 27 Jan 2021, 23:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
lilFishy,
Za Lončarića(Zagreb) kažu da je suludo skup.
Ako dobijem još kakvu info napisaću ovdje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Servis za Subaru
PostPoslato: 28 Jan 2021, 06:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ja i dalje tvrdim da se treba bjezati od Subaru dizela do 2012.

Do 10000€ na mobile.de ima samo deset benzinaca od 2010. A dizela kakvih hoces do 5000€.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Servis za Subaru
PostPoslato: 28 Jan 2021, 08:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
lilFishy je napisao:
Sta to treba da znaci, da ga nema ko servisirati u BL, da idem u Sloveniju svaki put kada minest otkaze ili da napravim firmu pa preko nje kupim Subaru-a? :roll:

Na nekom forumu sam vidio da ima neki Vulic majstor/radionica u Novoj Varosi, ali ta je objava iz 2005. tako da ne znam koliko je to sada relevantna informacija.
Takodje, koji problem imaju dizelasi pa ih se treba kloniti?


To znači sledeće, da gazda, koji ima firme u BiH, Srbiji, Sloveniji i Makedoniji, neće da se zajebava sa naručivanjem dijelova i čekanjem. Kolega ga jednom do dva puta mjesečno odveze u obilazak firmi a nekad sa Subaruom ga odveze i u Cirih. Po meni je logično što Subaru održava u Sloveniji, naruči se i u prolazu kroz Sloveniju uradi šta treba na autu. A šta ćeš ti i kako od volje ti.....

Ni kolega nema riječi pohvale za servise Subarua u Hrvatskoj..... Toliko od mene.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs