banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 06:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 46 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Mar 2002, 03:07 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Feb 2002, 01:00
Postovi: 50
Lokacija: RS
3.3. na Albert parku u Melburnu za veliku nagradu Australije počelo je 53.
poredu svjetsko prvenstvo F1.
Da je rječ o megaspektaklu svjedoči i prosječna procjena da svaku utrku F1 gleda u prosjeku 55 miliona ljudi.
Dali ove sezone Schumi i Ferrari imaju pravoga konkurenta ?
Koje sposoban da ugrozi Schumia ili će to samo biti izletanja sa staze i kvarovi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Mar 2002, 03:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 04 Nov 2001, 01:00
Postovi: 190
Lokacija: Danska
..redovno ne pratim formulu jer nema senne ili barem alesija nannija ili tako je dosadno kaa sumaher ima dobar bolid i vise je kao sposlom prvi ..
evo pobjedio je i u aust i nadam se da ce slujedeca trka pokazati zaista sta se ove sezone moze ocekivati ....
mislim da barichello nije los on je stari vozac pa sada zao mi je sto je ispao ali ima jos dana.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Mar 2002, 15:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Ja sam mislio da otvorim ovu temu ali nisam znao da li je bolje ovde ili na Sport. Možda je bolje na Sport.

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> Dali ove sezone Schumi i Ferrari imaju pravoga konkurenta ?</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Imaju, u liku BMW-a sa njihovim vozačima Ralfom i Montojom. Možda i prije Montoja jer je mali dobar i željan dokazivanja ali i Ralf je dobar. Prošle godine je Montoja bio loš jer je imao mnogo pehova, ako ih ne bude imao ove godine biće svega. I Meklaren hoće da povrati staru slavu, Baričelo hoće da se dokaže a da ne bude stalno u sjeni Šumahera. Sve u svemu ima izgleda da bude interesantno i nadam se da će biti.

Ja navijam za BMW :smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Mar 2002, 16:05 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Mar 2002, 01:00
Postovi: 23
Lokacija: Balkan
Schumi je neprikosnoven, za stepenicu je iznad svih vozača.
Nevidim mu dostojnu konkurenciju,jedina prava konkurencija vodićese za pozociju 2 tu bi mogao da uleti jedan pilot Villiamsa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Mar 2002, 20:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Škoda u Formuli 1

"Pre nešto više od jedne decenije ljubitelji Formule 1 u Jugoslaviji su zbijali šale oko mogućeg učešća "Zastave" u "najbržem cirkusu". Taj san bi, međutim, uskoro mogao da se ostvari za ljubitelje brzih bolida iz Češke. Naime, Škoda, vlasništvo automobilskog giganta Volkswagena, mogla bi da se nađe u konkurenciji Formule 1 već na Velikoj nagradi Malezije. Prema pisanju londonskog Observera, Volkswagen je sve bliži kupovini ostatka Prostovog tima koji je bankrotirao, a za to ima i podršku gazde Arrowsa Toma Walkinshawa i prvog čoveka Formule 1 Bernyja Ecclestonea. Škoda bi imala Arrowsove motore iz prošle sezone i Prostovu šasiju, što bi omogućilo da se novi tim nađe na startu sledeće trke koja se vozi 17. marta. Vozači novog tima bili bi, najverovatnije, češki vozač Tomas Enge i Argentinac Gaston Mazakane, koji je vozio za Prosta u prošloj sezoni."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Mar 2002, 23:19 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Feb 2002, 01:00
Postovi: 50
Lokacija: RS
Ovo su samo spekulacije ŠKODA ne ulazi u F1.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Mar 2002, 19:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Za sada je Shumi najbrzi ali mislim da ova prva trka u Australiji nije nista pokazala posto je bilo ono sranje odma na pocetku i usput jos dosta odustajanja ali mislim da ce ove godine Shumi imati jako puno posla sa Juan Pablo Montojom jer je on jako dobar pilot a uz to sada ima iskustvo koje nije imao prosle godine a ujedno vozi ako ne istoa ono podjednako dobar bolid,a svi koi imalo prate F1 znju da su prve 3-4 trke samo ustimavanje bolida,dakle jos se nista nezna a nemojte zaboraviti da je upravo KIMI RAJKONEN zauzeo 3 poziciju bez obzira na zaustavljanje u boxu
od nekih 50-ak sekundi a to nije malo.I jos nesto Minardi koi je po pravilu uvijek zadnji osvoio je za njih fantasticno 5 i 7 mjesto,dakle i kod njih se nesto pokrenulo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Mar 2002, 21:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 04 Nov 2001, 01:00
Postovi: 190
Lokacija: Danska
istina brzi..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2002, 13:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> nemojte zaboraviti da je upravo KIMI RAJKONEN zauzeo 3 poziciju bez obzira na zaustavljanje u boxu
od nekih 50-ak sekundi a to nije malo.I jos nesto Minardi koi je po pravilu uvijek zadnji osvoio je za njih fantasticno 5 i 7 mjesto</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Treba uzeti u obzir ono razbijanje na startu. Vidjećemo kako će to ići u nastavku sezone...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2002, 18:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Tacno Vadere ali dali znas koliko je bolida nastavilo trku nakon onog sudara a koliko je istu zavrsilo,i jos nesto ako se nevaram napisao sam da su prve 3-4 trke samo ustimavanje bolida a sto se tice Minardija ja se ne zanosim sa njima samo sam rekao da su uspjeli uraditi nesto veliko nakon nekoliko godina posta i to nemozes poreci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Mar 2002, 23:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Feb 2002, 01:00
Postovi: 50
Lokacija: RS
Kao tim F1 Ferrari je nešto posebno : 8 osvojenih prvenstava u konkurenciji
konstruktora, 113 osvojenih trka.
Nijedan tim F1 nema toliko navijača kao Ferrari,a naročito ne takvih navijača


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Mar 2002, 05:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Sve je to tacno SPEED samo si zaboravio reci da je jedino ferari taj koi traje i traje sa svojim bolidom i sa svojim motorom ali da je ujedno velika
zasluga pilota za sve te osvojene titule jer koliko ja znam svi oni koi su bili drugi soferi u ferariju nikada nisu bili i drugi u prvenstvu.To je poslo samo za rukom pokojnomA.Seni i A.Prostu u Meklarenu i barem mislim da je bio Hondin motor nisam sasvim siguran.

<font size=-1>[ Poruku promijenio/la: brzi dana 16.03.2002. 05:38 ]</font>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Mar 2002, 05:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Eto jesam li vam rekao da ce Ferarri imati gadnih muka sa BMW-om,kao sto smo vidjeli BMW je uzeo prvo i drugo mjesto ali opet kazem sa zadrskom jer je Shumi imao bliski susret sa Montojom ali opet samo svojom zaslugom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Mar 2002, 22:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
BMW ima stvarno jake bolide ove sezone...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Mar 2002, 01:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Ma bice jos svega,dugacka je sezona ali ipak BMW.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Mar 2002, 03:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Danas sam gledao kvalifikacije za startne pozicije,naravno rijec je o Brazilu i sta da kazem BMW opet na prvom mjestu,doduse sutra ce se znati pobjednik ali mislim ako nebi imao kvar ili nekakvo iznenadjenje kao prosle godine da ce Huan Pablo Montoja biti prvi,a za drugu poziciju ce biti velika borba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Mar 2002, 20:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Evo i to je proslo,Shumi je opet pobjedio,Montoji se desilo isto kao i Shumiju u maleziji samo nikako se nemogu oteti utisku da Ralf nije htio oteti bratu pobjedu,neznam mozda i gresim samo imam utisam da je bio brzi i da je mogao samo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Mar 2002, 21:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
Izgleda da je i Ferrari opet napravio dobar bolid...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Apr 2002, 19:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Feb 2002, 01:00
Postovi: 50
Lokacija: RS
Ferrari uvjek ima dobar bolid ,a i dosta zavisi od vozača.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Apr 2002, 21:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
Naravno...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 46 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs