banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 06:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 46 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Apr 2002, 14:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Jak je jak Ferrari


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Apr 2002, 17:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 666
Lokacija: Banja Luka
Na mene je jak :smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Apr 2002, 18:16 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Feb 2002, 01:00
Postovi: 50
Lokacija: RS
Šta reći od 4 utrke Schumi uzme 3 a, ako se nevaram postao je vozač sa najviše nastupa i pobjeda za Ferrari.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Apr 2002, 01:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Jebi ga dobar ja,jako dobar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Maj 2002, 09:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
BRUKA na velikoj nagradi Austrije u Formuli 1

Svako ko je gledao je vidio šta se desilo, ja sam ono viđao i ono je donekle normalno ali nikad nisam to vidio u onom obliku i sa onim propratnim elementima kako je to bilo na zadnjoj trci.

Baričelo koji je imao pool poziciju i vodio čitavu trku i više nego zaslužio da pobijedi je dobio naređenje da propusti Šumahera na smaom kraju trke i pustio ga je u zadnjih 20 metara do ciljne crte.

Da je kraj sezone i da Šumaheru očajnički trebaju bodovi sve bi to bilo OK ali ovo...ovo je bruka na kvadrat. Kao prvo Šumaher ionako ubjedljivo vodi na tabeli i sa drugim mjestom bi samo povećao prednost jer je Montoja ionako bio iza njega a vidi se da je Ferrari dominantan i da će osvojiti šampionat pa im ovo nije trebalo pogotovo kad se pogleda da je Baričelu pobjeda baš trebala jer je dobar vozač a tek prošlu trku je završio, ima samo pehove i psihološki bi mu godila pobjeda a i zaslužio ju je, a i isfuran je jer Ferrari forsira Šumahera.

Ono je stavrno bila bruka što potvrđuje i to da su navijači na stazi i među njima navijači Ferrarija poslije trke zviždali sa palčevima okrenutim na dole.

A još bezobrazluk izjave Ferrarija poslije trke da su to uradili jer je njima kao timu moglo na kraju nedostajati tih nekoliko bodova, ovo je smiješno jer bi kao tim ionako dobili 10+6=16 bodova u svakom slučaju. Onaj Žan Tod je rekao da im je par puta izmakla konstruktorska titula u zadnjoj trci pa da su to zato uradili :smile: a samo oni koji nemaju pojma ne znaju da je ova izjava apsurdna jer bi Ferrari ionako kao konstruktorski tim dobio 16 bodova.

Radi se o tome da ne smiju otvoreno reći ono što svi znaju a to je da je sve u Ferrariju podređeno Šumaheru.

Da ne bude zabune nemam ja ništa protiv Šumahera, on je po meni najbolji vozač današnjice ali ono nekidan stvarno nije imalo ni smisla ni potrebe.

Za one koji nisu gledali Šumaher nije htio stati na pobjedničko postolje već je na njega posadio Baričela koji se u toku sviranja Njemačke himne rasplakao a kasnije je Šumaher svoj pobjednički pehar dao Baričelu a sebi uzeo onaj za drugo mjesto.

<font size=-1>[ Poruku promijenio/la: Vader dana 15.05.2002. 10:52 ]</font>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Maj 2002, 16:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1756
Lokacija: .:Njemacka:.
Za Barichela se slazem.
za one koji ne podnose Ferari neka se sete kako je bilo kada je Meklaren ovako dominirao... ili Vilijams.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Maj 2002, 18:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Nemam ja ništa protiv Ferrarija, oni su odlični, samo su drugi timovi bolji u tome što daju odriješene ruke svojim vozačima, koji je bolji neka bude bolji i kraj priče. Šumaher je bolji od Baričela i biće prvak ovako i onako pa mislim da im ono u nedelju stvarno nije trebali što su pokazali i navijači Ferrarija zviždanjem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Maj 2002, 18:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1756
Lokacija: .:Njemacka:.
Vratice to Shumi Barichelu do kraja sampionata.

videces.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Maj 2002, 09:08 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2002, 01:00
Postovi: 22
ma ovaj FERARI je toliko jak da se jednostavno igra sa ovim F1 cirkusom jednostavno rade sta hoce i kako hoce bas se sprdaju sa svima
ja sam navijac ferarija ali ja bih ih kaznio
prije par sezona bilo je slicna situacija sa mclarenom kad je kultard pustio hakinena jer je ovaj usao pri startu u prvu krivinu prvi pa su ih napadali na sve strane ovako onako a vidi ovih sada smijesno :lol: :lol:
mislim da ovako sve gubi svoj smisao
mislim da nije to ok a i sumaher je to skontao zato nije ni htio na konferenciju za stampu od sramote :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Maj 2002, 15:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1756
Lokacija: .:Njemacka:.
Ali da nije samo do bolida vec i do vozaca...Setite se da Shumi uzeo jednu titulu u bolidu Vilijamsa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Maj 2002, 12:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Esada ovako,ako se sjecate trke na istoj toj stazi prosle godine,desilo se to isto i sa ista dva aktera.
Sto se tice zadnje trke Barichelo je bio bolji i tu nema diskusije
a sto se tice Shumija,pa on moze zahvaliti Barichelu barem za pola svojih pobjeda,nazalost oni koi se razumiju koliko toliko u F1 znaju da u ugovoru
fino stoji ko je prvi a ko drugi sofer,nazalost,sjetite se samo barem ovi malo stariji kada su u Mc larenu skupa vozili Ajrton Senna i Alen Prost.Nije se znalo do zadnje utrke ko ce biti prvak,te godine je Prost postao prvak ali je Mc Laren izgubio prvenstvo od BMW-a ako se ne varam,a da je situacija ista i u drugim timovima pokazuje i proslogodisnja trka u Njemackoj kada je Montoja ubjedljivo bio najbolji i kada mu je postavljeno
"krivo"crijevo za sipanje goriva.Gubitak oko toga od nekih 20-30 sec.bilo je dovoljno da Ralf pobjedi.Njemac u njemackom autu i jos u Njemackoj,prevelika koincidencija i prevelika "greska"/mislim na crijevo za gorivo/za svabe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Maj 2002, 03:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
ups izvinjavam se ,zalutala sam na ovu temu nisam znal da muskarci imaju ovde samo pristup jer vidsim nema zenskih osim mene. pa dobro evo idem i ja al cesto i ja pogledam tu formulu jedan i znam da su obadva brata Schumacer Michael i Ralf prisutni . s moje strane je dosta mislim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Maj 2002, 11:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Maj 2002, 14:50 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2002, 01:00
Postovi: 22
ma super bitno je da se i ponesto zna pa makar i to
:smile: :smile: :smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Maj 2002, 18:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
E Maki,Maki ima jos jedan nijemac a zove se /ne smi se ako ne napisem tacno kako se pise/Hainc Harold Frenzen i nije los.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Maj 2002, 19:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Evo danas je bila i trka za veliku nagradu Knezevine,drago mi je da je pobjedio Dejvid Coultard,jer je vec bilo postalo monotono.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2002, 13:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
Konacno i za McLaren Mercedes prvo mjesto... :smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2002, 07:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Ma zasluzili su u potpunosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jun 2002, 14:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
ma nikako brzi gdje bih se ja mogla smijati tebi :lol: samo znas pise se ovako:
Heinz Harald Frentzen :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2002, 19:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Ma sta me briga kako se pise,uglavnom da znam izgovoriti,kazes ne smijes se,bas ti hvala za onaj smajlic,znas uopste se neljutim. :evil: :evil: :evil:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 46 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs