banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 08:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: sajam
PostPoslato: 10 Okt 2004, 16:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5074
Lokacija: Banja Luka
pretpostavljam da je ko je zelio, vec posjetio sajam u metalu. evo ja se bash vratio i nisam neshto odusevljen. pogotovu sto je sva paznja usmjerena na lamborghinija (kojeg sam nekidan na startu uzeo :D ) koji se shepuri sa gotivnim hostesama okolo. cim se malo ljudi razidju, lik upali to chudo i krene ga turirati, na sta svi trce da vide shta se to deshava i usput uglavnom nehotice zakache mene, sto prilicno iritira. no nije bitno...ochekivao sam stand renoa, ali nista od toga. uglavnom sam svoju paznju fokusirao na mercedesove i volvove kamione...uh, kako bi ono tjerao po drumovima. bmw, volvo, mercedes, volkswagen...sve vec vidjeno. na pezoovom standu sam se nesto duze zadrzao posmatrajuci crnu 206-icu rc. ko je bio, znace o chemu pricham. tu je i atrakcija u vidu mc'larenovog bolida...fino, ali jebenog aparata nisam imao. lada isto ima gotivnih, a jeftinih modela. samara mi je bas auto po ukusu. ne mogu se sjetit sad svega, ali dopisacu ako skontam...vrijedi otici prvenstveno zbog hostesa, tu vec ima dosta toga za vidjeti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Okt 2004, 20:30 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 24 Avg 2003, 07:38
Postovi: 641
Guzva, guzva i guzva...
Pezo 407 ljepsi na slikama nego u stvarnosti, Avensis OK, Oktavija II OK,
Ford Fusion OK. To je ono sto se mogu sjetiti. Skupe autice nisam ni gledao.

Sto se tice Lada, vozio sam 112 nekoliko dana i uopste nije lose auto, ne trosi puno a pravi je gradski zvrk. Licno bih odabrao 110 ili Samaru. Ipak su malo duza auta a samim tim i udobnija.

Nema Opela. Nema Honde. Nema korejaca (ili ima?). Nema Citroen? Nema BMW serije 1? Cisto da se narod uvjeri u ruznocu istog. Nema Zastave :D

P.S. Oktavija I TDI jeftinija bar za 10 000 KM od Oktavije II TDI. A radi se o manje vise istom autu sa sitnim izmjenama.

_________________
Umalo pa istina :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Okt 2004, 21:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2003, 23:39
Postovi: 533
Lamborghini zaobići u širokom krugu... Smećarski naplaćuju slikanje pored vozila - veliki minus. A djevojke su im običan kič.

Sajam je onako, prosječan. Gomila pretrpanih štandova često bez osmišljene organizacije prostora.
Uglavnom od čitavog sajma vrijedi doći samo zbog Fiata i Peugeota. Fiat/Alfa/Lanča su ok, bogat izbor vozila, samo su im djevojke očajno obučene. Peugeot raskošan, sa dobrim hostesama koje za promjenu znaju pričati o autima. Crni 407 - odličan.
Mercedes miješa aute i kamione na istom mjestu, a zvaničan BMW štand ne postoji. Pojavio se samo neki kvazi-uvoznik.

Treba li spomenuti i salon namještaja Ardor koji se u međuvremenu uvukao u sajamsku halu... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Okt 2004, 22:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5074
Lokacija: Banja Luka
da, zaboravio sam fiat, sjedio sam u nekom ali ne znam tacno kojem modelu (znam da ima nekakav gotivan cd player i stosta nesto) i prilicno je komforno i udobno. a i fino izgledaju sve i jedan. i da, da napomenem da sam slinio kad sam vidio crnu alfu 156. Uh...melem za ochi. Ne znam da li je korejac, ali primjetio sam daewoo-ove modele (onaj dugacki crni kockasti auto sto kosta oko 90.000 maraka i neke terence) koji se sad nekako drukcije zovu, ne znam tacno kako, nisam upucen. I slazem se sa konstatacijom da su pezoove zenske najgotivnije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Okt 2004, 07:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2003, 23:39
Postovi: 533
pilot babo je napisao:
Ne znam da li je korejac, ali primjetio sam daewoo-ove modele (onaj dugacki crni kockasti auto sto kosta oko 90.000 maraka i neke terence) koji se sad nekako drukcije zovu, ne znam tacno kako, nisam upucen.

Vjerovatno misliš na Ssang Yong. Imaju nekoliko terenaca i onu crnu bezličnu limuzinu Chairman.
A Daewoo je sad Chevrolet i nisam ih vidio na sajmu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Okt 2004, 10:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
pilot babo je napisao:
Uh...melem za ochi. Ne znam da li je korejac, ali primjetio sam daewoo-ove modele (onaj dugacki crni kockasti auto sto kosta oko 90.000 maraka i neke terence) koji se sad nekako drukcije zovu, ne znam tacno kako, nisam upucen. I slazem se sa konstatacijom da su pezoove zenske najgotivnije


To su Rexton vozila,Ssang Yong motori, no medjutiom, motor je mercedesov kao i vecina opreme u sto ga cini odlicnim momentalno :D
Meni je taj terenac , dzip , najvise zapao za oko i najvise mi se svidja, full verzija, pogon na sva 4 tocka.. oko 75 000 KM.
Radjen je po uzoru na mercedosovog ML-a ali ovaj izgleda mnogo robusnije. :P
I izdvojicu VW Tuareg :P

A sto se tice sajma ove godine, cini mi se boljim nego prosle, tu je stand mercedesa, bmw-a kojih ranije nije ni bilo uopste. Ali opet nema Renault, Opel, Kia , Citroen ...
Pretpostavljam da je razlog jako skup izlozbeni prostor u Metalu ,sto se predstavnicima ne isplati jer oni svoja vozila ionako dosta dobro prodaju i bez sajma.

Sve u svemu, nista toliko specijalno sto vec ne mozemo vidjeti na nasim cestama. Sve je neki vec vidjeni standard, noviteta nema bas.
A onaj lamborgini...ne znam zasto, ali svi se pale na to, ioako se o ukusima ne praspravlja ali mene ono ne impresionira ni na trenutak.

A sto se tice Ardora,on je stalno u Metalu, a kad se otvori neki sajam onda se salon malo stisne :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Okt 2004, 02:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2001, 01:00
Postovi: 706
Lokacija: Banjaluka
elixir je napisao:
pilot babo je napisao:
Ne znam da li je korejac, ali primjetio sam daewoo-ove modele (onaj dugacki crni kockasti auto sto kosta oko 90.000 maraka i neke terence) koji se sad nekako drukcije zovu, ne znam tacno kako, nisam upucen.

Vjerovatno misliš na Ssang Yong. Imaju nekoliko terenaca i onu crnu bezličnu limuzinu Chairman.
A Daewoo je sad Chevrolet i nisam ih vidio na sajmu.


Ta bezlicna limuzina je kopija mercedesa S klase 92-98.. i stvarno je sramota i bruka onako nesto uzeti.

Rexton je OK, samo jebiga nemam para ni za ono najnize klase ..

156tica dream car!

_________________
http://www.banjalukaonline.com
Ne kaze nas narod dzaba, ko se jednom o mlijeko opece taj i u jogurt duva..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 76 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs