banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 16:39 Danas je 22 Jun 2026, 16:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9679 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360 ... 484  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Jul 2019, 17:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Sta reci? Pa sonata je prelijep auto

Poslato sa COL-L29 uz pomoć Tapatoka

Nesporazum sa Austrijancem. Morao bih ja platiti porez. A onda i registracija i zimske gume i plin. I odoh ja mnogo preko budzeta.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 17:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Neka je sa srećom, da služi bez problema.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 17:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Vec trebas slepu :)) & & &

Poslato sa COL-L29 uz pomoć Tapatoka

Sala naravno, ali neka broja na brzom biranju :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 17:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
Philby je napisao:
Neka je sa srećom, da služi bez problema.

Kolega ima jednu, trula visnja boja. Za nekih 50k km zamjenio jednu lafetu i set kvacila sa zamajcem. Nagovarao me dugo i ja popustio jbg. Inace u njemu je fiatov 1.9 jtd motor.
pingvin je napisao:
Dobro ljudi nemojte se vise svadjati, javicu sta uzmem. Na kraju ce svakako biti nek te sluzi u zdravlju i u veselju i mirna Bosna :D

:lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 17:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ti si pravi domaćin i gospodin. Neka je sa srećom.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 17:52 
Philby je napisao:
Neka je sa srećom, da služi bez problema.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 17:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
shakal je napisao:
Ti si pravi domaćin i gospodin. Neka je sa srećom.

Ma reko da ne smaram vise ljude na ovoj temi. Sad cu preci na onu "Preporučujem majstora - konkretne informacije"...


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 17:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
blago tebi ja ne mogu ni biciklo da kupim
:(

_________________
MANGA


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 18:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 05 Okt 2018, 19:23
Postovi: 548
Лијеп ауто, нека је са срећом.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 18:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5387
Lokacija: Gradiška
Sa srećom ga vozio!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 18:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6808
Lokacija: Banja Luka
pingvin je napisao:
Dugo sam se suzdrzavao, ali je bilo jace od mene.
Btw. preporuka za dobru slep sluzbu?
Slep sluzbu ostavi ovima sa 2.0 tdi

Послато са Redmi Note 4 помоћу Тапатока


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 19:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Nisi mogao ljepse naci, a i motor je dobar. Doduše 2.4jtd je jos bolji, ali dosta je i ovo.
Bihamk ima online clanarinu za 37KM koja uključuje dosta stvari, pa ako se ne salis, pogledaj šta nude.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 19:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Svdja mi se boja! Srecno!


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 19:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10200
shakal je napisao:
Ti si pravi domaćin i gospodin. Neka je sa srećom.
Ti to zbog kume, priznaj!


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 19:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ono je Alfin izrod.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 19:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Covjek sa mudima, svaka cast, ja ne bih smio. Nek te dugo sluzi, mada je najbolja zelja u vezi auta da zadnji sic poderes prije neg prednji :)

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 21:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6808
Lokacija: Banja Luka
^ Pa nije kupio twin spark pa da je neka hrabrost...

Послато са Redmi Note 4 помоћу Тапатока


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 21:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
Hvala svima. Radjen mu zamajac prije 40k km i veliki servis prije 30k. Kocnice prije 10k. Mene ceka ispravak limarije koja je kucnuta kod prednjeg desnog zmigavca i zamjena jednog lafeta. Veliki servis sledeci za 40k km a zamajac ce nadam se potrajati. Zamjenjen mu je i egr ventil. Gume ima, mogu jos dvije sezone. U odnosu na druge alfe koje sam gledao, ova je bila najocuvanija, suv motor, i djeluje kao da je kilometraza napribliznija onoj na satu u odnosu na ostale koje sam gledao. Trap uredan, jedino taj lafet treba da se uradi. Ostaje zal za bez sjedistima, ali jbga :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 21:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Megabyte je napisao:
^ Pa nije kupio twin spark pa da je neka hrabrost...

Послато са Redmi Note 4 помоћу Тапатока
Htio sam jednom da kupim alfu, 166 2.4 jtd, koga pitati kad niko to ne vozi od mojih. Odem mislim da je alfisti.hr, forum tih sto voze alfe, registrujem se i objasnim sta gledam i da mi pomognu oko izbora. Kazu oni meni, da te ne lazemo nije to za svakog, ima tema, ne mogu tacno da se sjetim uglavnom, tu oni pisu troskove, alfa ta, detalji, presao toliko na odrzavanje otislo toliko. Prelistaj tu temu pa vidi jel to auto za tebe, i ja prelistao i vidio da nije :)

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jul 2019, 21:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11726
Lokacija: PL / BL
166 je neprevaziđena 8)
@pingvin
Godište? Kilometraža?

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
 [ 9679 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360 ... 484  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], ByteDance [Bot], Perplexity [Bot] i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs