banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 16:18 Danas je 28 Jun 2026, 16:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 17205 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318 ... 861  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Jul 2014, 20:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11728
Lokacija: PL / BL
Kad vam turim slike materijala koji turam u auto, plakaćete :) Motul, bušeni diskovi, veliki iC, ... 8)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Jul 2014, 23:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1978
Lokacija: bajna luka
Hertzog je napisao:
supermanijak je napisao:
Passat B6 2009. godiste, model 2010. Na kljucu ima opcija za otkljucavanje gepeka, ali ne radi kad se stisne. Da li je to neki kvar? Ako jeste kakav je kvar u pitanju? I ako imate nekoga za preporuciti da se to popravi.

U kom smislu ne radi. Na nekim modelima kada kliknes to dugme podignu se vrata od gepeka, a kod drugih samo otkljuca bravu pa ti moras rucno podici, a cim zatvoris on se zakljuca, ne moras kliknuti dugme.

Je li tebi uopste ne otkljucava ili ne dize poklopac gepeka



Ne otkljucava uopste. Ako bi to trebao da radi.
Sad sam gledao kod druga. Skoro isti passat, samo 2007. godiste. Ni kod njega se ne otkljucava na dugme.
Je l' to treba tako? Ili bi trebao makar da otkljuca pa da ja rucno otvorim?


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Jul 2014, 23:45 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13460
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
probaj rucno da otvoris..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 09:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5390
Lokacija: Gradiška
Možda je već pisano ali ne stigoh listati, ...Preporuka za pouzdanog autoelektričara u BL... crko mi akumulator prije isteka garancije, dobio sam drugi ali prodavac tvrdi da kad je auto ugašeno opet nešto vuče struju i da neće priznati ostatak garancije dok ne otklonim kvar, kao i ovaj je crko zbog toga...

edit:
Vidim ima ovaj Katana u Gundulićevoj... odnos cijena/kvalit???


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 11:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11728
Lokacija: PL / BL
Dobar i skup - makar uvijek bio.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 11:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1978
Lokacija: bajna luka
spavac je napisao:
probaj rucno da otvoris..


Ne znam da li je ovo trebala biti sala i ne. Rucno mogu otvoriti. To nije problem.
Samo me zanima zasto se nista ne desava kada pritisnem dugme na kljucu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 11:47 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18391
Lokacija: Q5HW+6W
Otključa se gepek, a ne otključaju se ostala vrata na autu... ne znam šta očekuješ više.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 11:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
<Enter_name> je napisao:
Otključa se gepek, a ne otključaju se ostala vrata na autu... ne znam šta očekuješ više.

Upravo. Na boljim modelima se podignu vrata, a na losijim se samo otkljuca pa sam moras podici.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 11:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6810
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@despot777

Ja kad sam nosio akumulator pod garanciju jednom, samo sam aku odnio i oni izmjerili vidili da je crkotina i dali drugi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 11:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5390
Lokacija: Gradiška
Ma ja sam im nosio isto prije mjesec dana i tad su mi dali zamjenski na tri dana a taj moj kao ispitivali, dopunjavali... poslije vratili njega i evo dva dana ujutro palim na guranje, a juče sam čak poslije duge vožnje skinuo kleme i jutros kad sam krenuo na posao vratim kleme ali jok, opet neće... odem kod njih, fino dobro jutro...oni zamjene akumulator ali nešto gazda negoduje kao auto vuče struju i kad je ugašeno... izmjerio je 0,16 nečega ...nisam stručnjak ali mi treba neko ko će mi potvrditi da li je problem auto ili ne, a onda ću sa argumentima da im kažem još jedno "dobro jutro"...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 12:01 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18391
Lokacija: Q5HW+6W
Sličnu priču sam imao i ja, oni su tvrdili da je do auta, električar nije našao ništa sporno. Malo svađanja, zamjenjen akumulator, i od tada godinu ipo dana bez problema... ne kažem da je kod tebe isti slučaj, ali eto, ne moraju oni uvijek biti u pravu.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 12:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
despot777 je napisao:
oni zamjene akumulator ali nešto gazda negoduje kao auto vuče struju i kad je ugašeno... izmjerio je 0,16 nečega

Da nije ampera? Mora uvijek malo da vuče pogotovo novija auta sa gomilom elektronike. Sat uzima par mA, instrument tabla isto nešto sitno, radio, pojačalo (ako imaš obavezno provjeri kako je spojeno i može li raditi kad je auto ugašen), zatim one sitne zajebancije tipa fm predajnici što se ubadaju u utičnicu za upaljač i slično.
Ako su bila otvorena vrata dok je mjerio tu ulazi i osvjetljenje unutrašnjosti. Kako god to nije potrošnja koja bi preko noći zacijedila akumulator da ujutro neće da upali.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 12:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5390
Lokacija: Gradiška
mislim da je ampera, ali neću da se provaljujem, auto je opel astra h, fabrički CD radio, kad se zatvore vrata, svjetlo još malo radi i lagano se ugasi... nisam ništa posebno "kalemio" na struju, jedino što je i elektronika od plina prikačena... logika i meni nalaže da mora postojati nekakva minimalna potrošnja... kako bi drugačije radilo daljinsko zaključavanje... poenta je da je garancija na akumulator bila 3 godine, a on nije izdržao ni dvije...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 14:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
Da li ima neko da mi objasni stvari vezane za osiguranje prilikom sudara? Znam da treba imati neki obrazac u autu kad se to desi.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 14:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18391
Lokacija: Q5HW+6W
Popuni se evropski izvještaj o saobraćajnoj nezgodi i odnese u osiguravajuću kuću. U slučaju teže nesreće, zove se policija na uviđaj i onda oni dalje odrađuju posao, prave zapisnik...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 14:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
Je li ja pravim taj izvještaj ili neko službeno lice?

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 14:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18391
Lokacija: Q5HW+6W
Ti popunjavaš njegov izvještaj, on tvoj i razmjenite ih. Ti kao oštećeni ideš sa tim izvještajem u njegovu osiguravajuću kuću (praktično zamjena za policijski zapisnik) i potražuješ nadoknadu štete.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 14:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
A šta ako ovaj koji me udario ne priznaje da je kriv, i napiše skroz nešto suprotno od onoga što se desilo?

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 14:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18391
Lokacija: Q5HW+6W
Zato se obojica potpisujete na oba primjerka. Ako se ne možete dogovoriti - zoveš policiju.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2014, 14:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
Nismo se mogli dogovoriti, policija nije tražila od nas te obrasce za osiguranje. Je li to znači da čekam poziv na sud?

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
 [ 17205 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318 ... 861  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs