banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 21:41 Danas je 27 Jun 2026, 21:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 17205 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 861  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Apr 2014, 22:15 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Podržavam i jedno i drugo... vozim pomenuto auto (koje je ovdje očigledno omraženo) i ne vidim ništa sporno pisati o njemu, ali u kontekstu auta kao auta (što i jeste)... a to što neki imaju potrebu da ga dižu u nebesa, a drugi da ga pljuju - sankcije majka!

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Apr 2014, 08:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
blaf77 je napisao:
Ali je bas nepovoljan kurs, nemoj krupnu novcanicu mijenjati.


Za divno cudo, kusur u eurima


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Apr 2014, 10:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11728
Lokacija: PL / BL
Za kurcomjeranje imate offtopic, caffe i milion drugih mjesta. Sve sto nije u skladu sa naslovom teme BICE OBRISANO.
Bujrum!

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Maj 2014, 22:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2840
Lokacija: BN (Serbian Republic)
istice mi vozacka za 2 mjes. sta je potrebno za zamjenu?
Je li samo uplata ili jos treba nekakvih papira? Treba li vaditi ljekarsko? Na koliko prije isteka mogu da podnesem zahtjev za promjenu vozacke?

Hvala!


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Maj 2014, 22:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Само уплата. Може 15ак дана раније. Љекарско не треба, ако ниси имао нешто уписано и возачку, типа ђозлуке.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2014, 11:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2840
Lokacija: BN (Serbian Republic)
aha, hvala na odgovoru...Nemam nista upisano u vozacku...Znaci nema nikakve velike procedure...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2014, 12:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Kupio sam ovo:
http://www.ebay.de/itm/ELM327-CAN-BUS-B ... 3a8e5644ec

Sta preporucujete od aplikacija, bilo besplatnih bilo onoh sto se placaju. Da li neka pokazuje temperaturu ulja u motoru?


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2014, 12:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5389
Lokacija: Gradiška
Na androidu koristim "Torque Pro" i njega najviše preporučuju kad je u pitanju android. Za win imam neki Bluesoleil ali ga nisam koristio....uglavnom Torque Pro ima dosta tih senzorskih informacija, a da li ima temperatura ulja nisam čačkao, meni služi samo za brisanje grešaka s obzirom da sam na plinjari pa često se pali greška o siromašnoj smješi pri žešćoj vožnji, i onda u toku vožnje brzinski je obrišem...inače kod mene je ovaj elm327, manji je pa i zauzima manje prostora što mi je bitno jer je priključak na nepraktičnom mjestu...

edit, ako si platio 14 evra, mlogo brate, kod kineza manje od 10 dolara...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2014, 12:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
lakisat je napisao:
istice mi vozacka za 2 mjes. sta je potrebno za zamjenu?
Je li samo uplata ili jos treba nekakvih papira? Treba li vaditi ljekarsko? Na koliko prije isteka mogu da podnesem zahtjev za promjenu vozacke?

Hvala!


Ja znam da moraš očistiti sve kazne.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2014, 12:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Apr 2012, 09:36
Postovi: 194
Ne treba ljekarsko ukoliko ti je vozacka trajala 10godina i nemas neke medicinske probleme upisane u istu .


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2014, 12:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
despot777 je napisao:
Na androidu koristim "Torque Pro" i njega najviše preporučuju kad je u pitanju android. Za win imam neki Bluesoleil ali ga nisam koristio....uglavnom Torque Pro ima dosta tih senzorskih informacija, a da li ima temperatura ulja nisam čačkao, meni služi samo za brisanje grešaka s obzirom da sam na plinjari pa često se pali greška o siromašnoj smješi pri žešćoj vožnji, i onda u toku vožnje brzinski je obrišem...inače kod mene je ovaj elm327, manji je pa i zauzima manje prostora što mi je bitno jer je priključak na nepraktičnom mjestu...

edit, ako si platio 14 evra, mlogo brate, kod kineza manje od 10 dolara...


Ma i ja sam platio nesto oko 10-11€. Samo je ovaj isti, ali je malo povelik. Valjao bi manji tako da ne smeta.

Upravo sam obrisao gresku na Fiatu. Ce da vidimo. Na win-u imam obd docktor free verziju, licenca kosta 10 €. Na androidu sam probao masu... Ali htio bih nesto sto je provjereno. A ne da kupim neko smece od kojeg je bolja svaka besplatna aplikacija.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2014, 12:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5389
Lokacija: Gradiška
pa probaj ovaj "Torque Pro", ja sam zadovoljan...5 zelembaća i nije puno (za one koji plaćaju :roll: )...
https://play.google.com/store/apps/deta ... owl.torque


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2014, 12:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6810
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ima na blackmart za dz :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2014, 12:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
ScanXL ELM se razvija i dobar je. Inače univerzalni program, ali samo radi EOBD kompatibilna vozila. Za Fiate posebno imaš MultiECUScan. Za Fordove je ForDiag. Za ostale marke teško da ćeš naći programe.

Sent from my PAP5044DUO using Tapatalk

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2014, 13:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5389
Lokacija: Gradiška
Sehxor je napisao:
Ima na blackmart za dz :D


pa nisam baš htio biti tako direktan... 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2014, 14:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2840
Lokacija: BN (Serbian Republic)
The_new_Statesman je napisao:
Kupio sam ovo:
http://www.ebay.de/itm/ELM327-CAN-BUS-B ... 3a8e5644ec

Sta preporucujete od aplikacija, bilo besplatnih bilo onoh sto se placaju. Da li neka pokazuje temperaturu ulja u motoru?


ja ovo isto koristim i samo skini sa play. google-a Torque (free) i sve radi ok...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Maj 2014, 12:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11728
Lokacija: PL / BL
The_new_Statesman je napisao:
Sta preporucujete od aplikacija, bilo besplatnih bilo onoh sto se placaju. Da li neka pokazuje temperaturu ulja u motoru?


O aplikacijama su sve napisali. U glavnom, Torque Pro + Multi EcuScan za Fiat-a.
Torque Pro teoretski pokazuje temperaturu ulja, EGT, AFR i jos mnoge druge gluposti, ali kod mene ova tri parametra ne vidi. Zato vidi neke druge apsolutno nepotrebne stvari, kao npr. procenat otvorenosti leptira.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Maj 2014, 11:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2010, 15:48
Postovi: 2080
Lokacija: Dystopia
Jel ovo turbina ? Ne razumijem se ja u ovo :lol:
Slika

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Maj 2014, 11:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4630
josaBL je napisao:
Jel ovo turbina ? Ne razumijem se ja u ovo :lol:
Slika

Jeste i po svemu sudeci na ovoj slici Fordova

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Maj 2014, 12:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2010, 15:48
Postovi: 2080
Lokacija: Dystopia
Ok hvala :D, a citroen c3 je auto

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 17205 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 861  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs