banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 16:25 Danas je 22 Jun 2026, 16:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 17204 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246 ... 861  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Sep 2013, 21:24 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
<Enter_name> je napisao:
Osram Night Breaker Plus.

+1
Stavio ja kod sebe. Razlika drastična. Bilo je u Centrumu, oko 17KM komad.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2013, 22:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6809
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
<Enter_name> je napisao:
Osram Night Breaker Plus.



Da li trebam prepravljati fabricke instalacije za te sijalice, sa relejom i debljim kablovima? Jer ovi kablovi su bas tanki, ne znam ni kako guraju ove obicne od 2km sa pumpe sijalice :)

I sta mislite, da li je bolje uzeti te osram sijalice ili 6K Xenon kit, vidio sam na ebay za 24$, svedno bi ih sam ugradjivao, pa mi djeluje kao jeftin deal?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2013, 22:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Ovo je klasična 55 W sijalica, nema potrebe prepravljati instalacije za nju... ili si ti mislio ugrađivati jaču sijalicu (65 ili 100 W)?
Ja ne bih te kineske ksenone... em što ubiše ostale, em crkavaju ko ludi... uostalom, šta očekivati za te pare? Ako već hoćeš, uzmi 4K, dosta prirodnije svijetle.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2013, 22:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6809
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kontao sam malo jacu snagu staviti, jer mislim da su sociva i sjenila unutra malo popustila pa zato je tamnije osvjetljenje, a mozda se i istope od recimo 100W? Nije talijan bas kvalitet :)

Nije mi bitno da li stavim te Osram ili Xenon, samo da svjetli, kontam da cu ocoraviti ovako :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2013, 22:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
_зока je napisao:
<Enter_name> je napisao:
Osram Night Breaker Plus.

+1
Stavio ja kod sebe. Razlika drastična.

Takođe. Jeste nešto skuplja ali vrijedi. Samo da ne crkne (pre)brzo i ja zadovoljna.

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2013, 22:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6809
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pise da traju 50% duze, samo ne pise sta uzimaju za referencu, mislim da bi realno bilo ocekivati bar 2000 sati?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2013, 22:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Postoje sijalice od 65 W, ali nisu street legal. 100 W će ti istopiti far. Ako uzmeš Night Breaker, pomiri se s tim da će ti vjerovatno crći za pola godine... a Plus traje 50% duže od običnog Night Breakera ;) Obična sijalica je deklarisana na 500 radnih sati, s tim da joj svako paljenje skraćuje radni vijek. Što jače svijetli - kraće traje... kompromis.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 08:30 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Sehxor je napisao:
Pise da traju 50% duze, samo ne pise sta uzimaju za referencu, mislim da bi realno bilo ocekivati bar 2000 sati?

Osram Night Breaker ne traju duže, čak na pakovanju imaš napisano da traju otprilike upola kraće ali daju znatno jače svjetlo. Ne moraš ništa prepravljati, samo zamjeniš sijalice.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 08:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
On je mislio na 'Plus' na kojima piše da traju 50% duže od Night Breaker bez 'Plus' :)

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 09:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Obični Night Breaker je deklarisan na 225 radnih sati (ako se dobro sjećam)... 50% više je opet manje nego obična sijalica, koja je deklarisana na 500 radnih sati. Ja sam uzeo Philips NightGuide, svijetle odlično, a rade već preko godinu dana...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 10:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Zar Golfu treba bilo kakvo poboljsanje? Pa cak to bile i sijalice? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 11:03 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Ne vozi on Golfa nego Punta. Šta se dešava sa tobom ovih dana?

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 13:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Enter? Golfa. Ako on laze onda i ja lazem :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 13:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Ja ne zastupam teoriju savrsenstva Golfa, za mene je to auto kao i svako drugo, sa svim svojim manama... a ima ih puno.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 14:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Nisam te optuzio za zavjeru :D Vise zbog drugih sam trazio tvojw objektivno misljenje :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 17:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2004, 12:56
Postovi: 117
Pojavila mi se rđa ispod brave na vratima prtljažnika - standardno pitanje: dobar limar (a da nije skup)?

_________________
Have you ever noticed that things left in the air fall at the right angle?


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 20:32 
OffLine
dijamant
dijamant
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jul 2009, 17:07
Postovi: 2340
Lokacija: Lauš
Dobre metlice brisača, a da nisu skupe? Gdje i koje? :)

Valeo iz De-Mi na Puntu nisu sastavile pola godine... preko ljeta. :evil:

_________________
Sehxor je napisao:
Da, imam slabu cirkulaciju... stalno mi zima.


Samo fau ve i es en es de.

Banjolučanin zna gdje je opština, Glamočak zna sve u opštini


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 20:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Uzmi neke silikonske


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2013, 21:48 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Bosch, ASD, 40 KM.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Sep 2013, 22:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2009, 16:44
Postovi: 609
Lokacija: BL
Prije par godina sam kupio brisace na Prijedorskoj petlji, ne znam kako se zove radnja, platio 45 KM, odmah sam ih vratio, na sajbi je ostajala rupa precnika 20 cm. Od tada kupujem samo gumice u auto stilu, kostaju 4 KM, mijenjam ih dva puta godisnje, prezadovoljan.

_________________
http://home-science.com/


Vrh
  
 
 [ 17204 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246 ... 861  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs