banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 14:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 988 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 50  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Nov 2007, 13:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jul 2001, 01:00
Postovi: 351
Lokacija: Banjaluka
Evo u zadnjoj su išli u Afriku, off-road u jumbašu, prave su budale... Najsmiješnije je kad su skontali čovu sa 4 razdjeljka na glavi... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Nov 2007, 13:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
Driver je napisao:
Evo u zadnjoj su išli u Afriku, off-road u jumbašu, prave su budale... Najsmiješnije je kad su skontali čovu sa 4 razdjeljka na glavi... :D


meni je najjaci Oliver i africki stig :lol: :lol: :lol: te kad pokazu bubu i puste onu muziku:)

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Nov 2007, 13:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jul 2001, 01:00
Postovi: 351
Lokacija: Banjaluka
Da, muzika kao iz horor filma :D . A Lancija se pokvarila 100 puta hehe...superleggera :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2007, 12:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Jao Oliver .. jao Superleggera .. a tek scena kada se Clarkson vrati sa Lanciom, pa prateca muzika .. Dugo nisam pogledao bolju epizodu!

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2007, 16:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jul 2001, 01:00
Postovi: 351
Lokacija: Banjaluka
Ne znam koliko ih plaćaju, da sve ono rade. Ona prašina, pa voda, nije to zajebancija. Clakson samo kaže: "How hard can it be?" :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2007, 16:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
clarkson privatno vozi forda gt40 i lamburginija gallarda spider, eto koliko ih placaju :lol: :lol: :lol: ostali manje zarade

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2007, 13:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jul 2001, 01:00
Postovi: 351
Lokacija: Banjaluka
Clakson je celebrity. :D Dovoljno je da kaže it's not that rubbish, pa da mu poklone auto. :D Sad malo gledam 8. sezonu, kad naprave betonski pod i kamin u S-klasi... 0-100, 35 sec.! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 20:00 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Nov 2007, 19:31
Postovi: 1
Inace slabo ucestvujem u forumima, ali ovde prosto moram da odgovorim na gomilu nebuloza koje je naveo clan "splendid":


Citiraj:
od asto martina su napravili kantu za nabijanje. niko ziv ga ne kupuje jer je auto 20 godina isti. jedino ovi noviji modeli dolaze sa metalik bojom pa izgledaju novije


Kanta? Da li si ikada video uzivo nekog Astona? Da jesi, tesko da bi rekao da je kanta! Inace, dokazivanje da je britanska Auto-industrija propala je dokazivanje rupe na saksiji, tako da je glupo trositi reci. Medjutim, propast njihove auto industrije je usko povezan sa propasti njihove privrede (za sta postoje brojni faktori), u svakom slucaju, ne mora obavezno da znaci da je propala ISKLJUCIVO jer su proizvodili losa kola...

Citiraj:
bentley je posebna prica: 100 godina isti. previse je to dosadno za nove kupce. a kad je nesto dosadno onda svi bjeze od toga


Pa sta ako je isti? I Porsche je isti jos duze pa se jos uvek odlicno prodaje...

Citiraj:
mercedes na primer nema problema sa prodajom maybacha, slr-a, cl-a, s klase? zato što valja.


Ko kaze da Mercedes nema problema sa prodajom Majbaha? Mislim da nemaju ni trecinu projektovane prodaje...Pogledaj malo po netu...(uzgred, RR Phantom se prodaje odlicno, mozda bas zato sto je "isti")

Citiraj:
aš za auto 200.000 eura dobiješ ustvari malo boljeg forda (mislim kad kupuješ astona) koji nije ni petina od te cijene. to je problem.


E, ovo je vrhunac!! Reci za Astona da je "malo bolji Ford" je neverovatna nebuloza!! Onda mozemo da kazemo da je Ferrari "malo bolji Fiat", da je Lamborghini "malo bolji Audi", da je Lexus "malo bolja Toyota", i na kraju krajeva, da je Bugatti Veyron ustvari "malo bolji Golf"! Sta vise, samo je JEDNA JEDINA fabrika sportskih automobila potpuno nezavisna, a to je Porsche! Samo jedna! Sta to onda znaci? Da je jedino Porsche dobar sportski automobil a da su ostali "kante za nabijanje"? Ne bih rekao.

Citiraj:
jos nesto, srpska autoindustrija jos nije spala tako nisko da je kupuju kinezi, pa vi sad gledajte moze li se yugo porediti sa jaguarom.


Roewe NIJE kupio Rover! Zapravo jeste, ali je kupio njihovu tehnologiju, a vlasnik brenda je Ford. Uostalom, i SSangYong je kupio Mercedesovu tehnologiju, pa ne kazemo da je "Mecka spala da je kupuju korejanci"...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 20:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2003, 11:26
Postovi: 2270
Lokacija: Vecito mrgudan!
E i ti si nasao kome ces iznositi argumentaciju. :D

Ne b' njega dzabe "iscerali iz pisma" da je znao sta pise. :D

_________________
"Gvozdje se beve dok je svatko, a kad nije svatko onda... kuvac..." - Kovenko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Nov 2007, 19:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
clarkson privatno vozi forda gt40 i lamburginija gallarda spider, eto koliko ih placaju


Prodao je GT da bi kupio Gallardo .. ali to nije bitno .. Cinjenica je da ih dobro placaju.

Nego .. vijest decenije .. Oliver stize u Britaniju !

V8 Vantage Cabrio je .. uff .. pig ugly :)

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2007, 16:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Doveli su Lewisa Hamiltona u poslednjoj epizodi da napravi krug po stazi u Suzuki Liani, a Hammond je provozao Renault F1 sa V10 motorom .. interesantna epizoda.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2007, 23:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jul 2001, 01:00
Postovi: 351
Lokacija: Banjaluka
Hamilton je baš ok momak, normalan skroz, fino je par puta spustio Clarksonu :) Meni se pored one melodije V10, najviše svidio BMW koji sam vozi po stazi :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2007, 11:54 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 28 Sep 2003, 20:33
Postovi: 923
Imam skinutu 7,8 i 9 sezonu. Uskoro cu imati i ostale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2007, 15:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jul 2001, 01:00
Postovi: 351
Lokacija: Banjaluka
Citiraj:
Imam skinutu 7,8 i 9 sezonu. Uskoro cu imati i ostale.


Ja imam sve, pogledao sam od 7 do 10 sve, ostale ću pregledati kad bude pauza, lagano.
Jel gledao ko zadnju, kad su išli na trku 24h Silverston? Stig je baš vozačina... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2007, 18:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
dakle pogledao sam zadnju epizodu, extra je
a za Stiga aaaaaaaaaaaaaaaa koji lik i koji vozac, kad sa 330d prestize 911 aaaaaaaa svaka mu cast, kao sto neko rece jest vozacina

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2007, 19:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Izasao je Clarksonov special .. Supercar Showdown .. nije los. Njegovo standardno izivljavanje :)

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2007, 19:58 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 28 Sep 2003, 20:33
Postovi: 923
V@nja je napisao:
Izasao je Clarksonov special .. Supercar Showdown .. nije los. Njegovo standardno izivljavanje :)


Citiraj:
For Jeremy Clarkson's new release, he has travelled the planet to find the ultimate Supercar. He compares the topless versions of the Ferrari 430 and Lamborghini Gallardo. The Gallardo's big cousin, the Murcielago, weighs in too. The Ferrari 599 GTB Fiorano struts its stuff and Audi's R8 faces up to the Porsche GT3 as special guest, Sabine Schmitz, takes on The Stig. Clarkson also has go at being a Formula 1 hero thanks to a Radical SR3. And has a fantastic time in the Aston Martin Vantage V8 Roadster. Plus there's a new kid on the block in the shape of the stunning Ascari A10. And the line-up would not be complete without the 1000 horsepower, 252 miles per hour Bugatti Veyron.


Vec skidam :)

Da li neko zna da li su uradili mozda test sa Lamborghini Revent0n ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2007, 21:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Ne. Imali su ga u studiju u 10. sezoni i to je to.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Dec 2007, 17:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jul 2001, 01:00
Postovi: 351
Lokacija: Banjaluka
U sledećoj epizodi će biti test M3 vs. C63 AMG vs. RS4... jedva čekam :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Dec 2007, 09:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
skinuo sam novu TG, a sad je na poslu treba i pogledati, srecom sefovi su na godisnjem pa sam ja sad sef :lol: :lol:

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 988 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 50  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs