banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 11:43 Danas je 23 Jun 2026, 11:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 16591 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 830  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 27 Mar 2010, 17:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Po meni je to javasluk auto kuce... Te stvari koje si pobrojao se ispravljaju na nultnom servisu... I sasvim su normalne, zato i postoji nultni servis :)

Inace Subaru ima problem sa dilerskom mrezom u Evropi jer je vrlo malo specijalizovcanih auto kuca koje se odluce da prodaju samo Subaru (uglavnom po alpskim krajevima) i zbog cinjenica da to nije prodajna marka, vlasnici tih malih porodicnih auto kuca veoma malo polazu na zadovoljstvo klijenata pratecom uslugom.

A klijenti su opet prica za sebe...
Malo ih je, ali su izuzetno vjerni brendu. I bar do sada su vozili auta koja uglavnom ne trebaju nista osim redovnog servisa, a to nije dobro za posao :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 27 Mar 2010, 17:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
Uhvatise me danas, ja preko pune preticem, na nekih 110kmh, a oni onda lagano zamnom :(

Uglavnom, vozacka je ostala u dzepu :)

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 27 Mar 2010, 17:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
The_new_Statesman je napisao:
Po meni je to javasluk auto kuce... Te stvari koje si pobrojao se ispravljaju na nultnom servisu... I sasvim su normalne, zato i postoji nultni servis :)

Inace Subaru ima problem sa dilerskom mrezom u Evropi jer je vrlo malo specijalizovcanih auto kuca koje se odluce da prodaju samo Subaru (uglavnom po alpskim krajevima) i zbog cinjenica da to nije prodajna marka, vlasnici tih malih porodicnih auto kuca veoma malo polazu na zadovoljstvo klijenata pratecom uslugom.

A klijenti su opet prica za sebe...
Malo ih je, ali su izuzetno vjerni brendu. I bar do sada su vozili auta koja uglavnom ne trebaju nista osim redovnog servisa, a to nije dobro za posao :)

Sad mu ovo pises, a mesecima si ga bodrio u ideji da kupi Subaru... Propalice :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 27 Mar 2010, 17:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20527
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Uhvatise me danas, ja preko pune preticem, na nekih 110kmh, a oni onda lagano zamnom


Moderator, a podstice ovakvo ponasanje u saobracaju - sramota :lol:
Kol'ko je novcanica izbjeglo iz tvog novcanika?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 27 Mar 2010, 17:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
I dalje stojim iza svojih rijeci, cak sta vise i sam vazem da uzmem isti (doduse, vjerovatno benzinca).

A (ne)rad u auto kucama kod mene ne igra nikakvu ulogu u izboru auta... E sad ti razmisli zasto :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 27 Mar 2010, 18:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
V@nja je napisao:
Citiraj:
Uhvatise me danas, ja preko pune preticem, na nekih 110kmh, a oni onda lagano zamnom


Moderator, a podstice ovakvo ponasanje u saobracaju - sramota :lol:
Kol'ko je novcanica izbjeglo iz tvog novcanika?


Jbga, iskreno, ja se i ne pridrzavam toga nesto previse, ako je prilika za prestici, presticu, nezavisno da li je puna ili ne.

Za cascenje puklo 50KM, s obzirom da sam mogao dobiti kaznu 100-300KM, bez vozacke 1-3 mjeseca (ovo mi najgore), i 2 kaznena boda, dobro sam i prosao.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 28 Mar 2010, 15:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Nju će i ostaviti! :P
Šalim se ja...al' se pitam koji će biti Kryzštof...

_________________
bleek.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 28 Mar 2010, 15:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11726
Lokacija: PL / BL
Mene bas zaredalo... Juce me opet zaustavili :oops:
Vozio magistralom na kojoj je ogranicenje 80 ali je na jednom dijelu 60 zbog krivine i benzinske stanice koja je odmah iza nje. Zurio se kod mlade (bio pozvan na porodicnu veceru a jos sam morao da odem po cvijece) i proletim kroz krivinu sa >120. I onda skontam plavi kombi 100m dalje i zalegnem na kocnicu. Naravno, zaustave me i prve rijeci policajca nakon sto sam izasao iz auta su bile: "Cestitam!" Ja onako pogubljen ga gledam a on" "Cestitam, imate dobar refleks i dobre kocnice! Ali ipak sporije od radara..." Saljivdzija :angry3:
Pokaze mi radar a tamo 90, sto mu dodje ~75euro kazne. Jbg... Dadnem mu dokumente a on me pita cime se bavim. Nisam htio da kenjam da sam siromasni student i sl. (bio u odijelu itd.) i kazem da sam arhitekt. A njemu $ u ocima k'o Baji Patku :lol:
I tako, gleda dokumente, cuj Bosna, ovo-ono, pita gdje tako zurim, bla bla bla. Standardne seme. I kaze mi poslije nekoliko minuta: "Gospodine, da ne pomislite da smo mi neki rasisti ili nacionalisti, sretan vam put!", i da mi dokumente. Zahvalim se i sjednem u auto i opalim se smijati. Kakvi likovi, jbt :D

The_new_Statesman je napisao:
Po meni je to javasluk auto kuce... Te stvari koje si pobrojao se ispravljaju na nultnom servisu... I sasvim su normalne, zato i postoji nultni servis :)


Slazem se, ali kad sam provjerio utiske klijenata (a uradio sam to nazalost tek poslije kupovine auta...) ispostavilo se da je pristup isti u skoro svim salonima u PL: "Kupio si auto a sad ko te j*be!". Bio sam neki dan u Becu i pricao sam sa poznanimkom koji tamo zivi vec duzi niz godna i prica mi da je slicna situacija i u Austriji. E, onda stvarno ne znam sta da kazem...

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 28 Mar 2010, 16:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sad bar znas za ubuduce kada hoce da naplate kaznu ti kreni kukati kako su rasisti i da te kaznjavaju jer si iz jadne i napacene bosne :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 28 Mar 2010, 17:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Hah, Austrijanci su prica za sebe... Mada opet zavisi od salona do salona... Ali u 99% slucajeva ti gledaju da uvale auto, a onda ti i za dobro jutro traze 50-60 evra...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 28 Mar 2010, 18:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20527
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
I kaze mi poslije nekoliko minuta: "Gospodine, da ne pomislite da smo mi neki rasisti ili nacionalisti, sretan vam put!", i da mi dokumente. Zahvalim se i sjednem u auto i opalim se smijati. Kakvi likovi, jbt


Svasta sam cuo .. al' da neko gleda kroz prste zato sto si iz Bosne .. to jos nisam :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 28 Mar 2010, 22:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Mar 2008, 23:26
Postovi: 1876
Ko zna sta on misli da zivi u bosni :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 29 Mar 2010, 06:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Where are you guys from?
Sorry?
Where are you guys from, I heard you speaking some language...
Oh, Bosnia.
So, how's in Russia?
Russia!?
Yeah, You said: Moscow...
I said: Bosnia.
Sa... Sebastian? Where's that?
Bosnia!
Oh...
(i onaj "compasionate look")
<3 Amere

_________________
bleek.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 29 Mar 2010, 09:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11726
Lokacija: PL / BL
Novost dana - jutros poceo da zvizdi druk-lezaj na Foresteru :angry4:

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 29 Mar 2010, 09:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
mirdza je napisao:
Novost dana - jutros poceo da zvizdi druk-lezaj na Foresteru :angry4:

Alal mu banana :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 29 Mar 2010, 10:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Eee, dugo vam je i trajao. Tako kaze tata cigo kad mu djeca skrse najmladjeg sina na fudbalu pa traze novog.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 29 Mar 2010, 10:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Prodaj ga TnS-u :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 30 Mar 2010, 13:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
E ovde je neko stvarno baksuz... Stvarno sam se dobro informisao o Foresteru ali jos nigdje nisam procitao da se neko zali na druk lezaj... Uglavnom se problematika vrti oko ventila...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 30 Mar 2010, 14:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11726
Lokacija: PL / BL
Kojih ventila? Glava ili nesto drugo? I u cemu je problem?

BTW Na svu srecu nije druk lezaj - ipak je cilindar kvacila (hidraulika koja gura korpu - ebem li ga, ne znam kako je na srpskom :oops: ). Navodno je u pitanju cesta pojava na Subaru dieselima... Cuje se zvizdanje pri stiskanju kvacila, ali prestaje kad se motor ugrije. Tja :confused3:

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 30 Mar 2010, 15:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
eto profesora,znao za gresku a suti nece da kaze raji......

vidi mirdza i meni se ucinilo da je isto tako mi se cuo druk lezaj i ja odveo u servis i kazu nista nisyu nasli...do duse ja nekad i cujem neke zvukove sto niko ne cuje al inace mi rece jedan drug da kod dizela oce taj zvuk da s ejavi kad je motor hladan......

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
  
 
 [ 16591 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 830  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs