banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 07:11 Danas je 22 Jun 2026, 07:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2605 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 131  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 21 Dec 2017, 00:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6807
Lokacija: Banja Luka
Sehxor je napisao:
Meni nije toliko do auta da se nerviram, kad vidim sta ljudi rade i kako voze da izbjegnu te rupe, svaki dan vidis mogucih bar pet nesreca, pogotovo kad padne kisa... i onda kao guzve, pa normalno da ce biti guzve kad je infrastuktura go k... Inace pravim kratke relacije na posao od rosulja do gradskog mosta, pa ne moze covjek sastaviti ni 10 sekundi voznje da se ne osjeca kao u stolici za masazu...
Da, nekad moras dobrano zagaziti u suprotnu traku da bi izbjegao rupe/izbocine.

Послато са m2 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 25 Dec 2017, 22:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4952
Lokacija: Yugoslavia
Ovakve bih nabio nogom u dupe. Ajd što prelazi na crveno, ali ćurka nije ni pogledala. Još je nabila kapuljaču. A da je neko bubekne, vozač bi bio kriv.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=DTgVuXlwy0I[/video]

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Dec 2017, 02:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2359
Lokacija: banjaluka
Standardno za bl :) Pjesaci idu ulicom ko stoka


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Dec 2017, 02:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4952
Lokacija: Yugoslavia
Misliš kao živina? Video klip sam naslovio "Ćurka". :D
Ne bih ja tako generalizovao, stoke uvijek ima bez obzira na način i sredstvo transporta.
Ali ovo ne kontam, niti gleda, niti sluša, ne misli na sebe, ne bi bilo dobro da je naišao kamion ili bijesni baja koji ne koči lako.
Ovako funkcioniše prirodna selekcija.
Neinteligentne jedinke neće daleko dogurati.

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Dec 2017, 02:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
Niko na ovom mjestu i ne gleda ove kao ti koji skreću desno.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Dec 2017, 06:18 
epek je napisao:
Pjesaci idu ulicom ko stoka


bezveze ti je ovo...glupost je generalizovati bilo koga...ako je neko stoka bice to i kao pjesak i kao vozac...

Citiraj:
Niko na ovom mjestu i ne gleda ove kao ti koji skreću desno.

dok jednom ne nauci :D

ja gledam pa bilo ili ne bilo zeleno za mene

rider, trebao si je po glavi pomaziti dok prolazis :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Dec 2017, 08:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9054
Milan je napisao:
rider, trebao si je po glavi pomaziti dok prolazis :D

Bi umrla od stra !
Ja tako u Kralja Petra I(tu se obavezno ide ulicom bez obzira na trotoar) u Doboju priđem autom na pedalj od pješaka i stisnem sirenu- đipe metar u zrak!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Dec 2017, 09:06 
Dobro tu je trotoar metar sirine, ali opet je to greska pjesaka. Ja tuda idem kada se vracam iz tropika pa auta idu uvijek u mom smijeru.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Dec 2017, 10:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9054
I ulica je široka 2m. Da vidiš jebe po zimi kada napada i smrzne pa se naprave kanali- niti ući, nit izać!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Dec 2017, 10:57 
Znam kako je, nezgodno, arupa na sve strane.

P.s. *smjeru, ne mogu editovati post, ne znam ston onako napisah


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 28 Dec 2017, 18:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4952
Lokacija: Yugoslavia
Znam da već smaram, ali nije mi jasno koji stepen budale ili lijenštine mora biti da bi ovo uradio.
Stao je u traku za desno (VW iza mene) i skrenuo je LIJEVO isjekavši autobus koji ide pravo (i dobio glasnu vazdušnu sirenu od istog).
Akcija se vidi na mom lijevom retrovizoru.
Nije ni dao žmigavac. :D

[video]https://www.youtube.com/watch?v=mURYWXiHaZE[/video]

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 28 Dec 2017, 21:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10200
Bože tebe, zar da troši sijal'ce za žmigavac???? Zlobnici bi rekli fauve ljakara....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 28 Dec 2017, 21:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4952
Lokacija: Yugoslavia
Munja Alex, najveći forumski hejter vozača koji ne znaju đe se pale žmigavci. Vala ni ja ih ne kontam, sigurno su im preskupe sijal'ce. 8)

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 30 Dec 2017, 12:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6809
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma vozaci VW-a i jesu najvece ljakare, pogotovo oni sa Golf 2 ili sad nasljednik Gold 4, mozda i golf 7 za jednu 20tak godina... Oni misle da im auto pravi gorivo, pa pretpostavljam da i sijalice regenerise, a zaprave ne rade zmigavci.

Kad god vidim nekoga da vozi debilno to je uglavnom golf 4 u zadnje vrijeme, eno recimo juce idem iz grada i lik sa golf 4 napravio kolonu jer se penje na ivicnjak, kao puz, tamo, ovamo pa spadne dole pa mu se ugasi auto, sve polako da mu se ne bi ostetilo nesto na ovjesu... Ko ce cekati sedam dana da se to regenerise samo. I naravno izlazi seljacina od 200 kila, air max, krst izbacen, standard.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 30 Dec 2017, 13:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 10298
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Smijesan si ....

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 30 Dec 2017, 14:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 838
Sehxor je napisao:
Ma vozaci VW-a i jesu najvece ljakare, pogotovo oni sa Golf 2 ili sad nasljednik Gold 4, mozda i golf 7 za jednu 20tak godina... Oni misle da im auto pravi gorivo, pa pretpostavljam da i sijalice regenerise, a zaprave ne rade zmigavci.

Kad god vidim nekoga da vozi debilno to je uglavnom golf 4 u zadnje vrijeme, eno recimo juce idem iz grada i lik sa golf 4 napravio kolonu jer se penje na ivicnjak, kao puz, tamo, ovamo pa spadne dole pa mu se ugasi auto, sve polako da mu se ne bi ostetilo nesto na ovjesu... Ko ce cekati sedam dana da se to regenerise samo. I naravno izlazi seljacina od 200 kila, air max, krst izbacen, standard.

To je već generalizacija, pošto najviše ljudi vozi VW (većinom 4 i 5), pa je sasvim logično da je srazmjerno tome, najviše takvih indijanaca upravo u VW-u. Seljačina u saobraćaju ostaje seljačina, vozio on raspalu dvojku, Q7 ili X6.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 01 Jan 2018, 20:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9598
Stvarno mi više idu na onu stvar gastosi sa rentiranim/pozajmljenim autima koji na parkingu ne znaju se ni mimoići, nit znaju vozit u rikverc.
Naletih opet na jednog. Izgubih po sata zbog njegovog "manevrisanja" po parkingu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 01 Jan 2018, 20:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
E decko sta ti u zivotu tako skrati fitilj da se nerviras zbog smotanog gastosa u rentiranom Cliu?

:D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 01 Jan 2018, 20:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9598
Ma trebao sam ga snimiti, ali ne uzeh fon. Sve kontam sad će učiniti pravi korak.
Ali jok. Trebalo mu vremena da uhaviza.


Poslednji put menjao Choban dana 01 Jan 2018, 20:37, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 01 Jan 2018, 20:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Kacsi amater :-D


Vrh
  
 
 [ 2605 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 131  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs