banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 01:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 970 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 49  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Okt 2011, 16:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3230
Lokacija: Banja Luka
borke je napisao:
sampion u prekopavanju je Bulear Vojvode Stjepe Stjepanovica ... onaj dio od Skorpiona do rebrovacke crkve su bar jedno 20 puta sjekli i prekopavali bar sto sam ja upratio ...


Odnijela sam u MZ prijedlog da se rekonstrukcija te ulice stavi kao prioritet za sljedeću godinu. Kaže teta što radi tamo da joj se ne čini da je ulica u tako lošem stanju :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2011, 17:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36432
Sorry doktorka, ali otkud tebi ideja da se usudis predloziti nadleznim organima lokalne uprave sta, kad i kako treba da rade?!? :D :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2011, 17:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23506
borke je napisao:
najgoriiii ubjedljivo vozači u bl su vojnici iz kasarne kozara ... znači svako jutro ali baš svako ispizdim dok prođem kasarnu ... valjda im se ne ide na posao pa se vuku ko crknuta mačka ... znači do lesnine se stvori kolona ... nakon kasarne livada odmah možeš šaltat ..


Kako su neki u vojsci položili vožnju, bolje drži odstojanje od njih. :) Jedan prijatelj je zapamtio samo pravilo desne strane, i kada je počeo da vozi samo se njega držao na raskrsnicama bez semafora. :lol:
Reakcije ljudi na raskrsnicama gdje on ima prednost... neprocjenjivo :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2011, 17:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
Npr. odlično riješenje za parkinge sam vidio u Sarajevu, tamo postoje elektronske table na kojima piše koliko je mjesta slobodno na svakom parkingu, mogli bi to i ovde uvesti.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2011, 18:13 
The_new_Statesman je napisao:
Sorry doktorka, ali otkud tebi ideja da se usudis predloziti nadleznim organima lokalne uprave sta, kad i kako treba da rade?!? :D :lol:


sorry doktorka, a od kad ti zivis tamo?? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Okt 2011, 18:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
Najgora je napisao:
borke je napisao:
sampion u prekopavanju je Bulear Vojvode Stjepe Stjepanovica ... onaj dio od Skorpiona do rebrovacke crkve su bar jedno 20 puta sjekli i prekopavali bar sto sam ja upratio ...


Odnijela sam u MZ prijedlog da se rekonstrukcija te ulice stavi kao prioritet za sljedeću godinu. Kaže teta što radi tamo da joj se ne čini da je ulica u tako lošem stanju :D


teta je ober kobila ... sjedi tamo i grije neku stvar na grijalucu .. sta ona zna o ulicama ...
znaci ni auto mi se novo ne kupuje kad ujutro sjednem i do Skorpiona se izdrndam kao budala ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2011, 19:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3230
Lokacija: Banja Luka
lollipop je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Sorry doktorka, ali otkud tebi ideja da se usudis predloziti nadleznim organima lokalne uprave sta, kad i kako treba da rade?!? :D :lol:


sorry doktorka, a od kad ti zivis tamo?? :D


Sorry raja, al' daleko sam ja od doktorke, magistra je dovoljno :D

Ideju su mi dali ovi sa sajta gradske uprave, gdje piše da se do 15.10. dostave prijedlozi, te sam se ja kao "buduća stanovnica" navedene ulice obratila papirnim putem sa sve mr titulom potpisana :D
E da, još koji glas ne bi bio na odmet, pa borke i ostali presavijte tabak :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2011, 19:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Najgora je napisao:
lollipop je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Sorry doktorka, ali otkud tebi ideja da se usudis predloziti nadleznim organima lokalne uprave sta, kad i kako treba da rade?!? :D :lol:


sorry doktorka, a od kad ti zivis tamo?? :D


Sorry raja, al' daleko sam ja od doktorke, magistra je dovoljno :D

Ideju su mi dali ovi sa sajta gradske uprave, gdje piše da se do 15.10. dostave prijedlozi, te sam se ja kao "buduća stanovnica" navedene ulice obratila papirnim putem sa sve mr titulom potpisana :D
E da, još koji glas ne bi bio na odmet, pa borke i ostali presavijte tabak :)



:lol: :lol: :lol: :lol:

Što bi rekao moj šef: "Naopake ste vi magistre!"

cccc sram te bilo! Titulu tako zloupotrebljavati, cccc...

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2011, 19:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
i da o tome raspravljaju vucko i medo buuuuuuuuuuuuuuuuuuu :)
zali boze papira
mislim ok su oni momci ali brateeeeeeee


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2011, 20:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36432
Ko bre ok? Na cem' si ti? :)

Elem, nisam primjetio da je to nesto bog zna sta razrovano. Gore mi je bilo ono od N. Varosi prema Rosuljama.


P.S. Najgora, dok nekog ne sastavis medj' rogove sakom, tesko da ce se nasikirati zbog bilo kakve skracenice ispred imena. Nije ti BL vise u Austriji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2011, 21:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
traka do skole je najgora bar jedno 10 puta su je raskopavali zakopavali


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2011, 08:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3230
Lokacija: Banja Luka
Pobogu TNS prođi od Venecija mosta do Rebrovca tom ulicom, pa se javi da platiš sladoled :D

Prvo idemo na finjaka, za poslije ćemo se čut' 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2011, 09:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36432
Pobogu, prosao sam pre par dana i ne sjecam se bas niceg sto je bog zna kako odvaja od stanja drugih ulica. A sladoled, pa ako stignem... :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2011, 09:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ili si bio drogiran ili u BL imaju neki drugi Venecija i Rebrovacki most...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2011, 10:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36432
Djeco draga, ja sam bi-bi vozio jos dok su po ulicama bili krateri pola metra duboki i puni vode. Onda vam je jasno da mi je pola kilometra ili kilometar neravno iskrpljenog asfalta totalno neprimijetno :)
A kao svaki pravi baja i co'ek seljak koji drzi do sebe, po makadamu cesto vozim...
Pa Ladu :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2011, 12:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
borke je napisao:
traka do skole je najgora bar jedno 10 puta su je raskopavali zakopavali


Problem je što grad uredno naplati svim investitorima priključke na vodovodnu, putnu, toplovodnu i druge instalacije što uključuje saniranje ulice nakon radova a to je urađeno NIKAKO....

Svaki dan prolazim tom ulicom i mislim da bi je mi vozači trebali blokirati totalno dok neko od nadležnih ne odveže kesu i plati kompletnu rekonstrukciju... Brat bratu tu nema više od 10 dana posla da se sredi kao pista...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2011, 12:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Jedno pitanj, ne znam da li ste ovde vec razgovarali o tome, ali ako mogu dobiti objasnjenje semafora na hisetama kod dzamije na tranzitu :lol:

Znaci na tranzit se ukljucuju dve sporedne ulice, a samo jedan semafor za ove sto idu tranzitom i kada je njima crveno onda ovi iz bocnih ulica ne mogu da se ukljuce... Cenim da je cilj postavljanja zbog pesackog prelaza, ali je u najmanju ruku kretenski postavljen :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2011, 13:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Hertzog je napisao:
Jedno pitanj, ne znam da li ste ovde vec razgovarali o tome, ali ako mogu dobiti objasnjenje semafora na hisetama kod dzamije na tranzitu :lol:

Znaci na tranzit se ukljucuju dve sporedne ulice, a samo jedan semafor za ove sto idu tranzitom i kada je njima crveno onda ovi iz bocnih ulica ne mogu da se ukljuce... Cenim da je cilj postavljanja zbog pesackog prelaza, ali je u najmanju ruku kretenski postavljen :lol:


Hajde dobro, jasno mi je zašto su postavili nekoliko semafora na tranzitu, ali taj je baš niđe veze, pogotovo što 50 m niže ima semafor koji ima smisla. Mada ujutru, sve i jedan mi ide na živce. :lol: Jedan dan mi se desilo da je u popodnevnom špicu kružni tok kod Gimnazije bio blokiran zbog reda automobila od onog semafora kod Alasa. :lol:

A Stepe Stepanovića je posebna priča. Iz nekog meni neopznatog razloga, volem proći tuda :lol: ali ono su igre bez granica: milion i jedna zakrpljena rupa i ležeći policajci su, čini mi se, još najmanji problem; ali zato nepravilno parkirani automobili i to uvijek na mjestu na kojem ne vidiš dobro ulicu, pa je zaobilaženje baje u mercu visokoopasna rabota, ili milion i jedan parking odakle samo ulijeću, a da ni ne pogledaju mogu li ( i na kojim nikad nema mjesta :angry3: ) su tek posebna priča. Ne treba zaboraviti djecu zbog škole i pješake koji samo izlete. :confused2:

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2011, 15:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 00:57
Postovi: 686
Hertzog je napisao:
Jedno pitanj, ne znam da li ste ovde vec razgovarali o tome, ali ako mogu dobiti objasnjenje semafora na hisetama kod dzamije na tranzitu :lol:

Znaci na tranzit se ukljucuju dve sporedne ulice, a samo jedan semafor za ove sto idu tranzitom i kada je njima crveno onda ovi iz bocnih ulica ne mogu da se ukljuce... Cenim da je cilj postavljanja zbog pesackog prelaza, ali je u najmanju ruku kretenski postavljen :lol:


za sve sto se desava postoji uzrok i razlog, uzrok postavljanja semafora su navodno pjesaci a pravi razlog je firma koja dobija pare kad ga postavi a napravili su toliki idiotizam (od kosmosa do gimnazije 3 semafora i to na tranzitnom putu!!!! treba li reći da je semafor od kruznog toka udaljen 50-60m? yebem im diplomu i obraz


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2011, 15:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ma ja juce prolazio tuda ismejah se kada sam video onolike semafore, stvarno su seljacine nevidjenih razmera :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 970 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 49  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs