banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 22:37 Danas je 27 Jun 2026, 22:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 16591 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612 ... 830  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Dec 2016, 23:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2759
Nadji mi clan zakona gdje stoji kolika boca treba biti


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Dec 2016, 08:03 
Citiraj:
korisno ko kaciga za bicikl!


dok ne padnes na glavu...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Dec 2016, 08:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jan 2010, 16:01
Postovi: 109
E većini zemalja je obavezno imati PP aparat u autu i nije za putnička auta definisano koji. Ja sam u prošlim autima na plin uvijek imao mali koji košta oko 10km. Kupio dizelaša i opet odmah stavio. Sto zbog EU sto zbog lične upotrebe (zlu ne trebalo)
Taj tip tj. S1 moraju imati manja komercijalna auta i kontrola se vrši na godišnjem nivou

_________________
FESTINA LENTE......


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Dec 2016, 08:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9055
Off topic, ali moram
Mićo, brate, kako padneš na glavu!? Pa nisu ruke vezane za upravljač! Ajd, kada je u pitanju žešća brdska vožnja ali po ravnom, u gradu?


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Dec 2016, 08:58 
padnes na stranu, na ledja ili slicno...tu ti ruke i ne pomazu nesto pretjerano, a pad se desava...uzme ti budala prednost, naletis na rupu...pogotovo kada su djeca u pitanju...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Dec 2016, 09:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1247
Izvinjavam se kolegi Aikusu što sam mu rekao da može da si gurne u prkno najmanju plinsku bocu umjesto one od 2 litra, ipak može i ta mala proći.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Dec 2016, 09:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Moj dobar drug iz srednje je poginuo pri padu sa bicikla prije par godina. Svaki dan je po par sati vježbao razne vratolomije, imao iskustva i u vožnji i u padovima, ali taj put nije imao ništa od zaštitne opreme i pri padu glavom udari o beton.

I da je ostao živ možda bi ostao nepokretan zbog povrede kičme, ali kaciga bi sigurno ublažila povrede glave.

Kako god svak' svoje zna, a mi bolje da se maknemo dok nije mirdza ne vidi offtopic. :)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Dec 2016, 10:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2759
zidarR je napisao:
Izvinjavam se kolegi Aikusu što sam mu rekao da može da si gurne u prkno najmanju plinsku bocu umjesto one od 2 litra, ipak može i ta mala proći.

Zajeb situaciju. Ko ce meni sada da cupa tu bocu iz prkna :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Dec 2016, 13:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11728
Lokacija: PL / BL
Ne da mi se sad da se zaj*bavam sa telefona - kad dođem kući prebacujem u off topic.
A ne imati u autu vatrogasni aparat je u najmanju ruku debilizam. I ne u gepeku nego "pod rukom".

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Dec 2016, 14:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2003, 17:28
Postovi: 477
Lokacija: BanjaLuka
goxon je napisao:
kakav je atiker? dobih ga uz auto koje kupih. vidim da je nesto tursko, valjda kopiraju neke talijane. oznaka je 09


atiker već tri godine u vozilu, prezadovoljan. redovno održavanje i samo sipaj i vozi.

pp aparat obavezan u vozilu od 0,5kg sa garantnim listom o izvršenoj kontroli.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i toljagom zatući mamuta...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 03 Dec 2016, 08:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2759
Sada mi izletio neki članak na faceu, i odvede me na ovu stranicu. Da li ste čuli nešto o ovome?



Meni malo šaljivo


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 03 Dec 2016, 08:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11728
Lokacija: PL / BL
Porez na budale. Ima teoretskog smisla, ali da radi ugrađivali bi fabrički.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 03 Dec 2016, 08:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2759
Ma ja ne znam ko to samo kupuje i ko tome vjeruje. Evo i video koji prati te gluposti.

https://www.youtube.com/watch?v=-lpnHhTG204

Kako ovo ne podlježe zakonu? Ovo je lažno oglašavanje


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 03 Dec 2016, 09:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Sta je sertifikovano? Elektromagnetska kompatibilnost :D Evo ja mogu sertifikovatu ovu moju solju iz koje pijem kafu da je EM kompatibilna sa autom :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 03 Dec 2016, 15:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Porez na budale. Lik prije desetak dana kod ovog majstora dolazi sa Audijem Q8 da mu zakači to čudo.....reko' ja njemu ako hoćeš da smanjiš potrošnju manje se vozaj sve ostalo je šuplja priča....

Meanwhile in Croatia
http://www.hak.hr/vijest/582/magnufuel-prijevara-potrosaca-02-2015

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 08 Dec 2016, 14:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Za Q8 se pricalo da ce izaci tek 2018. godine... Ma cemu se ja cudim kada je rijec o nepiju :D On je vazda ispred svijeta :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 08 Dec 2016, 20:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11728
Lokacija: PL / BL
Prva - druga - kabooom - k*rac treća...

Slika

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 08 Dec 2016, 20:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ala singa opravio svaka ti cast :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 08 Dec 2016, 20:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
Slika od naprijed? Klizavica? Ili te pokupio neko?

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2016, 20:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
mirdza je napisao:
Ne da mi se sad da se zaj*bavam sa telefona - kad dođem kući prebacujem u off topic.
A ne imati u autu vatrogasni aparat je u najmanju ruku debilizam. I ne u gepeku nego "pod rukom".


A gdje tacno pod rukom u malom autu?

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
  
 
 [ 16591 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612 ... 830  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], OpenAI [ChatGPT] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs