banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 14:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2576 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 129  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 21:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Bogami da si meni ovako prisao i da trazis da spustim prozor, ne bih ni ja spustila. Kontam da bi me poceo lemati :o

Ljudi su generalno nesposobni kad pricaju na telefon i to je to.
Ja sam u autu neki dan imala slicnu situaciju. Lik iz slep sluzbe je isao iz grada, preko prijedorske, pa sa nje silazi , ide prema staroj cesti, a ja sam u tom trenutku prolazila na samu petlju da idem do grada, a on ono drzi telefon lijevim ramenom, skroz mu zaklonjen pogled na lijevo i krenu kreten izlaziti na cestu. Ja sam pobjegla u drugu traku, srecom niko nije isao iz pravca Prijedora. Buraz mu je nesto pokazao /ne znam sta/, a on nista, iskulira profesionalno.
Meni se pocele tresti noge tek 5 minuta poslije. :)

Edit> a , sta bi sa videom? Jel neko pokucao na vrata? :o

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 21:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4385
Lokacija: Little Rock, Arkansas
kutak je napisao:
Bogami da si meni ovako prisao i da trazis da spustim prozor, ne bih ni ja spustila. Kontam da bi me poceo lemati :o
Vjerovatno se i on usrao, nije nikome svejedno kad čova od 2 metra sa sve zatamnjenom kacigom i kamerom počne vikati i mlatarati (eto da se malo foliram kad me hejtujete :P).
Milan je napisao:
Btw video je zavrsio na alternativnoj, bas mi na fb iskoci.
Jebote, sad tek vidim ovo, ima i članak na atv.com, a video je dostigao 8000 pregleda.
Što je najgore, nisam ni znao da je to bio Drago Kalabić.
Obrisao sam video da ne bi bilo frke sa političnim tajkunima. :P
Ja se nisam obratio alternativnoj, ko je to uradio od vas? :D

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 21:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9306
Što kaže mirdza ne talasaj ako nisi spreman...
:-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 21:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36444
Kakvi amateri, pa prvo se snimak skine ukoliko se vlasnik kanala uplasi :-)

Jel ono stvarno bio Kalabic? Znaci E klasa od pre 3-4 generacije... Tuga brt :-(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 21:29 
Jos jedan dokaz da forum prate svi.

Da si bio agresivan, jesi. Da si imao razloga za to, jesi. Da si isao malo brze i da nisi stigao zakociti vjerovatno bi zavrsio na paprikovcu zbog ovog magarca.

Sta imas koji moj brisati, jebo te on, ako ti se nesto desi znas koga ces traziti da uhvatis za vrat.

Citiraj:
Ljudi desava se , ja sam za vikend "previdio" jedan skuter na Starcevici i izletio pred njega . Bez stajanja sam auto uspio popeti na trotoar da ovaj na skuteru prodje jer mu je islo drugo vozilo u susret. Stigao ga na drugom semaforu i izvinio se , sto je momak na skuteru prihvatio.
\

Motozeljo, ovo sto si ti uradio je sasvim ok i normalan ljudski cin. Desilo se i meni da napravim gresku, ali stanem i fino se izvinem, uvijek cu tako uraditi ako napravim gresku i tu nema problema. Ovaj u mercedesu je trebao bar na par sekundi da se skine sa telefona i kaze "izvini, nisam te odmah vidio", a ne ono pedersko odmahivanje rukom. Ako nista ovaj "gradjanin" u mercedesu ce drugi put malo razmisliti kada vozi svoj automobil.

I ono sto mi zaista nije jasno....kako motociklisti mogu biti nevidljivi za druge, imas otvoren pogled na cestu gdje nema nikoga od automobila i ne vidis osobu od dva metra na skuteru koji ide 40-50 na sat....kako je to moguce? Zar su ljudi toliko postali retardirani?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 21:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Stvar je u mozgu, ali ozbiljno. Ti kad izlazis na cestu, ne gledas zgrade okolo, ili ne znam ti ni ja sta, nego gledas auta. Inace, da mozak kupi sve informacije koje vidi, ne bi stigao sve obraditi i pohraniti. Ovako, sebi olaksa da gleda samo auta, a vjezbom se, kao sto gledas samo auta, postize da gledas i druge ucesnike u saobracaju.
Gledala emisiju na National Geographic, slican fazon, nije bas saobracaj, ali to je to.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 21:50 
Ne znam za tu emisiju, ali vecina ljudi gledaju cestu i sta se na istoj nalazi. Nisam nikada uzeo prvenstvo biciklisti, skuteru ili motoru. Moras imati bas teske probleme sa vidom da ne vidis iste na cesti. Nema opravdanja za ovog supka u mercedesu. Nije problem sto mu je oduzeo prvenstvo vec sto je i dalje nastavio da se ponasa kao supak. Umjesto da udalji telefon od sebe na par sekundi i izvine se on je samo nastavio. Ruzan cin, posebno ako dolazi od osobe koja je politicki aktivna odnosno odbornik. Sramota.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 21:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2598
Ja sam danas popizdio na jednog lika, koji je autom namjerno blokirao motoristu, da ne moze proci pored njega... Sta ga koji qrtz blokira, da ja vozim motor, i ja bih se gurao izmedju i pored auta...

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 21:54 
Digresija me podsjeti na jedno pitanje, a to je da li je kod nas dozvoljeno prolaziti motorom izmedju automobila? Znam da je negdje dozvoljeno, a negdje ne....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 21:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4927
Lokacija: 78000
S obzirom da su par puta prosli izmedju mene i drugih auta gdje je policija bila u blizini i nije ih zaustavljala, vjerovatno jeste dozvoljeno. E sad, aj ti vjeruj nasoj policiji, mozda se ljudima nije dalo startovati ih, pa su ih kulirali..

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 22:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Vrati video da vide ljudi. Ili prosliijedi da ja okacim. Da vidim sta ce ko reci.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 22:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11388
Lokacija: PL / BL
@Milan
Ovdje kod mene jeste. Čak postoje i znakovi da se ostavi prostor za motocikliste između dvije kolone auta.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 22:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4385
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Vrati video da vide ljudi. Ili prosliijedi da ja okacim. Da vidim sta ce ko reci.
Ne da mi se, dovoljno mišljenja sam čuo.

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 22:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36444
Koja ste vi komedija. Milanu najbitnije sto je na snimku r Mercedes. Da je Stojadin, izgleda sa nebi ni javio koliko pjeni o Mercedesu :-D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 22:19 
Jok, napisao bih onda "supak u stojadinu ili yugu". Apsolutno nema veze koje je vozilo, nemam pojma na osnovu cega si zakljucio da mi je bitna marka i tip vozila, ali ok.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 22:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5720
Lokacija: Banja Luka
Ne bi on, ali kad je vidio da je 320 CDI 4matic :D

Послато са m2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 22:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36444
Milan je napisao:
Jok, napisao bih onda "supak u stojadinu ili yugu". Apsolutno nema veze koje je vozilo, nemam pojma na osnovu cega si zakljucio da mi je bitna marka i tip vozila, ali ok.


Ma ni po cemu, omaklo mi se...

Citam i ono gore o tome kako ljudi ne vide na skuteru... Pa ne vide bajo, ljudske oci su trenutno dresirane da na ulici traze i ocekuju farove automobila.

Sve druge informacije se stavljaju u drugi plan. Pogotovo motoristi u tamnim odjelima i kacigana. Oni motoristi koji se malo vise razumiju u problematiku kupuju opremu koja na sebi ima uocljive drecave boje.

Ne bahate se crnim kombinezonima i kacigama kao iz filmova.


Poslednji put menjao The_new_Statesman dana 04 Jul 2017, 22:28, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 22:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8536
mirdza je napisao:
@Milan
Ovdje kod mene jeste. Čak postoje i znakovi da se ostavi prostor za motocikliste između dvije kolone auta.

Ako je traka široka ko u USA, to i može. Ali kod nas- ko god to pokušava i radi, za mene je kreten.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 22:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36444
Digresija je napisao:
Ja sam danas popizdio na jednog lika, koji je autom namjerno blokirao motoristu, da ne moze proci pored njega... Sta ga koji qrtz blokira, da ja vozim motor, i ja bih se gurao izmedju i pored auta...


Stojis ljeti na granicnom prelazu Macelj sat vremena u koloni i svako malo te obidje po nekoliko motociklista. Provuku se i dodju direkt na prelaz, dok se ti ne mrdas sa mjesta. Kontrola njihovih pasosa traje kao i tvoja. Ostajes li cool?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 22:35 
Pazi, razumijem da ne vidis bajkere koji prze sportake 200 na sat te ne stignes ih vidjeti niti reagovati, ali obicne skutere koji voze 50 na sta ili osobe na biciklu....za to moras biti corav ili debil...

Ne znam, necu da osudjujem druge, ali ja pogledam na cestu i to je to, vidim sta se na istoj nalazi i shodno tome se ponasam...mislim skreces lijevo, bacis pogled desno na cestu...da ga jebes ne mozes profulati skuter ili biciklistu ako su oni jedini na cesti...moras biti bas corav da ih ne uocis...da se razumijemo, ja imam neke fizicke mane zbog kojih puno vise koristim vid nego sluh, ali opet...ne moze me niko ubijediti da ne bacis pogled desno i ne vidis nista sem farova auta...


Citiraj:
Stojis ljeti na granicnom prelazu Macelj sat vremena u koloni i svako malo te obidje po nekoliko motociklista. Provuku se i dodju direkt na prelaz, dok se ti ne mrdas sa mjesta. Kontrola njihovih pasosa traje kao i tvoja. Ostajes li cool?

mislis da je isto tebi u autu sa klimom i njima u koznim odorama na suncu?


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2576 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 129  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs