banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 324 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 16 Dec 2017, 22:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2012, 22:52
Postovi: 103
Koja je srbijanska serija po tebi toliko bolja od serije Meso i po cemu? Ja se evo, koliko god da se napnem, sjetim samo serije "Vratice se rode" i trenutno aktuelna "Sjenki...".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 16 Dec 2017, 23:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Upravo tako, Vratice se rode je najbolja do sada.
Poceo gledati Meso i nakon 5 minuta odusto.
Nije mi sjela nikako odma.
Neznam zasto.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 16 Dec 2017, 23:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2012, 22:52
Postovi: 103
Slazem se da ima boljih (mislim na region naravno...nisam bas toliki debil da je poredim sa "Game of thrones") ali isto tako mislim da je "Meso" ozbiljno dobra serija i ozbiljno konkurentna u regionu. Serija svakako ima svojih mana ali po meni to nikako nije to sto je jedan od glumaca iz hrvatske. Realno, kakve to veze ima... sa icim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 17 Dec 2017, 08:04 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2017, 06:53
Postovi: 85
Samo cu kopirati ono sto sam negdje vec napisala o seriji, i dalje stojim iza toga...


Kako kazu, najteze je u svom selu uspjeti, potvrdilo se...kada pricam sa Banjalucanima vecinom traze dlaku u jajetu a ljudi koji su neutralni i objektivni mahom su odusevljeni. Meni je zaista cast sto sam vecinu glumaca gledala uzivo u Narodnom pozoristu Republike Srpske i sto su pokazali koliko vrijede, kao i citava ekipa!

_________________
Per aspera ad astra!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 17 Dec 2017, 09:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Kad smo kod "Senki"... ono, jeste da sam pogledao svega 2 epizode, ali "Senke" i "Meso" nisu isti sport. "Senke" svakako izgledaju bolje, ali to se svodi na usporene snimke sa frcanjem krvi, odsijecanje glava, kul stori i slično, tj. serija za razbigrigu, dok je "Meso" serija za brigu. Oprostite meni laiku :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 17 Dec 2017, 14:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Прво, као ради се о неком ''локал патриотизму'' па као нека оне глупе глумице што нинаштас не личи, али наша је. И онда кад ја кажем шта ће нам глумац из Хрватске, као па шта фали, какве то везе има... Па оно одлучите се, хоћете ли буквално домаћу серију или нећете...

А друго, па мени је скоро свака серија из Србије боља од ове, боље су ми неке и из Федерације што је жалосно, али је чињеница. ај ми реците да ''ЛЗН'' није боља серија од ове!???

П.С. А и назив серије ''Месо'' је креативан, оно... уб'ло се. Зајебали су назив ''Село гори, а баба се чешља''.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 17 Dec 2017, 16:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Kakav crni dodik? Sta sanjas covece.... Mucni malo pa ces se sjetiti o kome se radi....

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 17 Dec 2017, 16:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ko je osnovao akademiju

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 17 Dec 2017, 16:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2012, 22:52
Postovi: 103
dukicas je napisao:
Прво, као ради се о неком ''локал патриотизму'' па као нека оне глупе глумице што нинаштас не личи, али наша је. И онда кад ја кажем шта ће нам глумац из Хрватске, као па шта фали, какве то везе има... Па оно одлучите се, хоћете ли буквално домаћу серију или нећете...

А друго, па мени је скоро свака серија из Србије боља од ове, боље су ми неке и из Федерације што је жалосно, али је чињеница. ај ми реците да ''ЛЗН'' није боља серија од ове!???

П.С. А и назив серије ''Месо'' је креативан, оно... уб'ло се. Зајебали су назив ''Село гори, а баба се чешља''.



Ne'a sta. Sve objasnio co'ek. Buduci akademik, ako vec nije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 17 Dec 2017, 19:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 22:37
Postovi: 1586
Bice da dukicas troluje, cuj LZN hahaha, daj druze nemoj da me zajebavas.

Mana Mesa je sto je snimana u BL jer Srbijanci nece da gledaju nase serije, serija se emituje subotom u udarnom terminu ali ne vidim neki pompezan broj novinskih clanaka, lajkova na FB, instagramu i slicno, jednostavno nije dovoljno zazivjela.

E da, ima jos jednu manu, ja sam laik za to ali kamera je premracna, pretamna je serija nekako, to mi se isto ne svidja.
I jos jedna manja zamjerka je pretjerano forsiranje sponzora serije tipa Nektara i slicno, onaj sto glumi taksistu kontam da spava u onom odijelu Patrol taksija.

Inace sve ostalo sjajno.

_________________
Prijatelju ove noci, prijatelju moga sna.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 18 Dec 2017, 02:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2010, 05:30
Postovi: 259
Serija nije losa, ok je, mada su neki glumci poprilicno bezveze, nemaju "to nesto".

Nije lose kazem, ali juce pretjerase sa onim, dosao autobus sa curama pa se neki lov po imanju organizuje, sta li. Mislim to je bas ono... pretjetivanje zesce, isto tako negdje se koriste psovke, vulgarnosti gdje bas i nije bilo potrebe, izgleda onako "na silu".

je li sljedeca 9. epizoda zadnja, zna li neko?

_________________
.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 18 Dec 2017, 06:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2010, 05:30
Postovi: 259
I da kamera jeste mracna kako neko rece, pre mracna, jebte u nekim scenama nemozes raspoznati koji lik je u kadru.

_________________
.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 18 Dec 2017, 19:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1656
Dobro je Meso, prica je dobra(iznenadjujuci), u pocetku mi je serija ocaj bila, ali bude li ovako nastavila rasti, bice dobra na kraju.
Ima mana, ali za prvu seriju ovog tipa iz naseg podrucija je odlicno snimljena i odglumljena, kakve uslove i glumce imamo.

PS Inace izdominirao Stojan Matavulj, ovozavam ovog glumca, prava uloga za njega, ismijao sam se budali xD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 18 Dec 2017, 22:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Врло сам озбиљан. Мени је серија срање жешће. Да је у продукцији ТВ БЕЛ-а или Симића била би сасвим солидна за тај ниво градске локалне ТВ серије. Али емитовати је на државној телевизији у ударном термину је срамота. Чини ми се да осим што је превише тамна, да је и провучена кроз неки филтер који боје не чини реалним, али то је мање битно, слика је фантастична у односу на садржај и радњу.

Сматрам да је пуно боље потрошити то време на гледање серије ''Бољи живот'' или ''Срећне људе'' по 455. пут него ово премијерно. Бар се човек увек насмеје.

Елем, ово је само моје лично мишљење ипак је то ствар укуса. Али сви са којима сам се дотакао те теме уживо ми рекоше да им се не свиђа, бар 10ак особа.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 19 Dec 2017, 00:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2012, 22:52
Postovi: 103
Ti se @dukicas izgleda druzis samo sa ovima sto rade u zgradi Vlade. Oni svi gledaju samo serije bez filtera i sa "realnim bojama" i vole puno da se smiju.

Kao sto si i sam rekao ti volis serije tipa "LZN", "Bolji zivot", "Srecni ljudi" i sl. i ti definitivno nisi neko na koga su autori ove serije ciljali sto znaci da su uboli ciljnu grupu ako nista drugo. Da se tebi "Meso" svidja meni bi garant bila zesce sranje. Ukusi su razliciti i treba ih postovati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 19 Dec 2017, 07:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Ma dok covjeku nevalja serija selo gori a baba se ceslja nema sta raspravljati
Covjek je iz pariza. Ne doticu ga teme danasnjice i nije upo6nat sa zivotom boranije pa to ti je. Al aj

Послато Поштом српске


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 19 Dec 2017, 08:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Glavni glumac i njegova žuta drugarica nisu ni za zvončić "BeL" produkcije. Imali su sredstva i šansu, žalosno što je ovako ispucaju. Možemo ih lažno hvaliti i dizati u nebesa, a inače od toga nema ništa gore kada ti neko tvoj ne govori istinu nego samo ono što želiš da čuješ.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 19 Dec 2017, 12:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 22:37
Postovi: 1586
Tacno kao da ne gledamo istu seriju, dobar je Djordjevic, pravo dobro glumi bar se meni tako cini, uvjerljiv mi je kao napaceni naivni Mirko

_________________
Prijatelju ove noci, prijatelju moga sna.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 19 Dec 2017, 12:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Samo previše šmrkće. :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ''Meso''
PostPoslato: 19 Dec 2017, 15:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Tesko da ova serija moze biti gora od Psi laju, vetar nosi?

Послато са m2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 324 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs