banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4409 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 221  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Jun 2018, 17:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Kažeš ne valja Sinan - ban
Kažeš valja Sinan - ban

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 17:32 
Sinan se ne spominje. Sinan se zivi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 17:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Želi Mića na tanak led da me navuče..

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2018, 18:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Prije na nešto drugo, koliki je zagorjel...
Ba dum tsssss


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 09:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Sinoć do kasno čekam zadnju 'pizodu westworlda, i sve što mogu reći kakvo sranje...
Sam da znate, ima bitna post credit scena...
Realno druga sezona iako ima najbolje epizode, puno je lošija od prve...prva szona je bila misterij/avantur, dok je druga samo...niz scena...kao što rekoh ideja je komplikovano = pametno. A u stvari samo je komplikovano. Najgluplja mi je tema "ljudi su roboti i više nego sami roboti"...ajme...
Ali radnja zadnje epizode je podbacila u jebeno svemu... Wilijam Dolores i pištolj scena toliko nema smisla da nemam pojma zašto i postoji...A dijalog među lkikovima je bljaaaaak...
Spoiler:
1. Willijam je robot, izgleda, ili tako nešto. Ono mu nije šćer, ono je robot isto, da ne kaem domaćin. I Wilijam je u svojoj petlji zatočen jako dugo, što će reći jako dugo je mrtav. U suštini, ubio ju je nekad davno, i nikad nije ušao u forge, već ga je spasio QA team, i postcredit scena se odvija dugo nakon toga...ostalo je samo najava treće sezone...
2. Dolores i Šarlot su jedno, međutim van parka to su dve različite osobe. U samom parku, pola epizoda Šarlot je u stvari Dolores, a pola je ona sama. Ali različiti tajmlajnovi dovoljno komplikuju stvar. Ali upojednostavljeno, svaka Sarlot nakon što Bernarda nađu na obali (ono iz prve epizode) je u stvari Dolores.
3. "Napraviću Bernarda u stvarnom svijetu, ali bićemo neprijatelji tamo"...Koji. Kurac.
4. Miv je toliko bespotrebna da je muka bilo gledati.
5. Nek je Akčeta preživio i svoju pičoku našao, kao da sam je ja jebo, toliko sam sretan.
6. Stabs je domaćin. domaćine sretna slava.


Elem, za neuke ljude, danas ima prva epizoda treće sezone Pričera, valjda me to neće razočarati...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 09:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
I izašla je druga sezona Luke Cage-a


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 09:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Mar 2018, 19:26
Postovi: 154
The affair..sve losija i losija

Sent from my SM-A720F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 10:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2006, 01:17
Postovi: 1872
Odgledao zadnju sezonu Homeland-a. Radnja, gluma, zaplet, nemam zamjerke može držati pažnju...ali ipak najlošija od svih sezona do sada. Prvo kroz već 8 sezona stalno Mathison u centru serije. Uvijek kad se neko sranje desi ona se baš slučajno zadesi i s njom Saul iako čini mi se već zadnje 4 sezone njih dvoje kao ne rade zajedno. 10 puta bi bilo bolje da su napravili nakon možda treće sezone kao True Detective fazon i promijenili cijelu postavu glumaca. Druga stvar ta priča oko Rusa je naivna da ne može biti naivnija. Kao Rusi se služe sredstvima interneta i medija da svrgnu vlast gdje god im padne na pamet...bukvalno njima takvo nikad nešto ne bi palo na pamet i prvi put u istoriji je takvo što zabilježeno od Rusa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 12:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
A Pričera i kurca prve epizode

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 13:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Nevalja?

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 13:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Procitala sam dzontrin opis nove epizode Ww. Nekako sam i ocekivala da ce sve tako zapetljati, nazalost. Mada me posljednja tacka dobro iznenadila, to bas nisam ocekivala. Nisam jos pogledala, ali ne sumnjam da ce nam se misljenja uklopiti.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 15:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Neaš šta ni gledat, valjda vjerujes meni...to je ko da si odgledala...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 15:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Ma isto
Btw, gledam Expanse, i ova nova epizoda je dosadna do zla boga. Nije nebitna, ali smorila me.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 18:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Nakon što su mi se slegla iskustva, napisaću mini rant na temu zašto je Westworld sezona 2 kolosalno smeće i razočarenje na nivou Star Wars the last jedi, normalno u spoiler, nisam ja onaj drogo da ljudi moraju šest minuta skrolat ono što ih ne zanima
Spoiler:
Prva i druga sezona se praktično mogu posmatrati ko dve različite serije. kao što rekoh misterija (možda čak i malo mistike) i avantura naspram komplikovanosti...
Odma da kažem, priča nije ni malo zanimljiva ili "intelektualna", samo je iskomplikovana upravo zato što bi u suprotnom bila jeftina i glupa. Sezona dva se zasniva na usiljenim simulacijama, istptivanjem realnosti, i najglupljom ikad analizom na temu "šta znači biti čovjek"
Gdje je vodila čitava priča oko Dolores? Njena uloga je jedino bila bitna u zadnjoj epizodi, sve ostalo je tu očigledno samo da se popune minute, jer nigdje nije vodilo. Konfederadosi, Abernati ovo ono, kurac.
Miv je promašena a mogla je biti najbolji lik u seriji, kad nađe svoju kćer, tu je bio idealan momenat za njenu dilemu šta da uradi, da li da se otarasi njene majke, da li da joj izbriše sjećanja, da li da je natjera da je voli, da je pusti, ali na kraju je tu da bude robot Isus i dramatično ispruži ruku. Japan, MESA, su na kraju samo tu, kao i kod Dolores, nigdje ne vodi samo ispunjava runime. I naravno, ona je takva jer je bila omilojena Fordu...a ona je omiljena zbog razloga...tačno kojih, lol nije bitno
William, čovjek sa dva lica i najzanimljiviji lik, i tu su uradili sve kako treba. Čoek je lud. Ali očekivao sam više od njegovog ponovnog susreta sa Dolores, jer ipak uprkos svemu i dalje su ludo zaljubljeni jedno u drugo, a dobio sam kurac.
Ford - Bernard: bez mane ijedne. Bros4Life
Ljudski um je tako jednostavan, i ljudi su glupi, je tako elitistički i jadan koncept serije, koji samo želi da poruči "roboti dobri, ljudi zli"
A komplet pseudo intelektualnost serije dodatno ubija retardirani scenario. U svijetu budućnosti gdje ljudi prave čovjekolike robote koji su sposobniji od ljudi na svakom planu, ajmo ih napadati iz blizine u električnim bugijima. Gdje su kurčevi dronovi, tenkovi bilo šta? Zašto se super zajebani specijalac koji je došao da sjebe robote i koji zna kakva su gamad, zaustavi u Koljevci,ne bi li kao jebao onu? Kako? Ima jooš toga ali izgubio sam volju da pišem

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2018, 01:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Moj kont nakon odgledane epizode- nisam ja glupa nego serija. Nemam uopste ideju sta bi se moglo raditi vise u 3.sezoni.
I moram dodati, cijeli dan se smijem zgodnoj opaski:
Džontra je napisao:
(spoiler pa brisem ime) je domaćin. domaćine sretna slava.


Mozda dobijem inspiraciju kad se slegnu malo utisci, sad mi je u glavi malo vrtlog.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2018, 19:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Lijepo to Dzontra sažeo. Većina onoga što se dešavalo ničemu nije služilo osim da popuni vrijeme. Tako mi i cijela sezona izgledala - da popuni HBO godinu da ne bi morali praviti nešto novo...


Poslednji put menjao malteras dana 26 Jun 2018, 20:27, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2018, 20:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Jedina tema na forumu kojoj Dzontra pristupa ozbiljno

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2018, 21:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Kako ću tek ozbiljno ovo da shvatam kad se sljedeće godine odjavim sam HBO GO, i pretplatim se na Dizni, i budem iz minute u minut komentarisao Star Wars seriju...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 12:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Jedino dosadnije od Westworlda ove godine je druga sezona Legiona. Kakvo razocarenje... Dobar dio epizoda (dogurala do seste i ni makac dalje) toliko zakomplikovase da u nekim trenucima ne znam ni koju seriju gledam.

Znaci i Preacher je negledljiv? Jbg

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 12:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
seven je napisao:
Ma isto
Btw, gledam Expanse, i ova nova epizoda je dosadna do zla boga. Nije nebitna, ali smorila me.


Odgledao sve, u početku bila dobra, ali se sad nekako razvodnila.
Mada, može se pogledati čisto razonode radi...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4409 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 221  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs