banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 10:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 431 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Jul 2012, 07:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
za mene je svaka bombonjera takva :D
a najavljeni nastavci stvarno pokazuju ocaj scenarista

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2012, 10:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3865
u nastavku ćemo vidjeti kako su rodile one jabuke u koje su uložili


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2012, 17:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2005, 00:47
Postovi: 7178
Citiraj:
Attempting a sequel to Raging Bull seems like a thankless task, but making Raging Bull II just got even more complicated. MGM, the studio that produced Martin Scorsese’s classic 1980 film that won an Oscar for Robert DeNiro’s portrayal of 1950′s middleweight boxer Jake Lamotta, filed a complaint Tuesday against the 91-year-old fighter himself, as well as the production company behind the sequel. Claiming that Lamotta had a contractual obligation to offer them the film rights to his follow-up book, 1986′s Raging Bull II, MGM wants a jury to shut down the in-production project. “Lamotta and the Rbii Defendants.

_________________
I'm getting weaker, I'm getting thin
I hate how obvious I have been


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2012, 19:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2009, 13:02
Postovi: 718
Jumanji drugi dio?

Film o natprirodnoj igri dobiće novu verziju, najavio je studio "Columbia".
U filmu iz 1995, Robin Williams igrao je čoveka koji je bio zarobljen u društvenoj igri o džungli, a slučajno ga oslobađaju deca koja zatim zajedno sa njim moraju da se izbore sa igrom i "čudovištima" iz džungle koja izlaze iz nje.

U adaptaciji knjige iz 1981. igrala je i mlada Kirsten Dunst, a film je oduševio publiku i kritiku i zaradio više od 260 miliona dolara.

"Columbia" sada najavljuje novu verziju, koja neće biti nastavak.

Predsednik studija rekao je da će studio pokušati da "zamisli noviju i moderniju verziju igre o džungli", pa je moguće da će junaci svoje avanture doživeti u svetu kompjutera, dodaje list.


..još jedan u nizu :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2012, 10:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2005, 00:47
Postovi: 7178
to sam gledao u kinu :)

_________________
I'm getting weaker, I'm getting thin
I hate how obvious I have been


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2012, 10:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
ja Jumanji obožavam :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2012, 14:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
nastavak Jumanji-a koji to nije vec postoji, zaboravio sam kako se tacno zove, ali znam da se radi o dvojici brace koji igraju igru koja je u svemiru, pa im se i kuca "preseli" u svemir

EDIT: pronasao - Zathura svemirska avantura

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2012, 18:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2009, 13:02
Postovi: 718
ma volim i ja Jumanji ali čisto sumnjam da će taj nastavak biti bar blizu ovog iz '95 .. i koji im ja đavo više sa tim nastavcima,je li tolika suša sa idejama


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2012, 00:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja Millu Jovović volim jer se žena ponosi na svoje srpske korjene i ja joj želim da Utočište zla prođe u kinima što bolje, ali se nadam da je ovo konačno kraj, kao i kraj za T virus i kišobran korporaciju.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2012, 08:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
ja koliko znam ona je za sebe uvijek govorila da je ukrajinka i zgrazala/vrijedjala se kad je neko nazove srpkinjom

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2012, 09:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
to ne znam, ali ovo sam ja svojim usima cuo bas na reklamiranju jednog od nastavaka, kada su je pitali odakle je toliko energije, ona im je rekla da je ponosna na srpku barbarsku krv

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2012, 21:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2009, 13:02
Postovi: 718
C. Firth u "Kraljevom govoru 2"?

Colin Firth navodno je pristao glumiti u nastavku Oscarom nagrađenog Kraljeva govora. Kako prenosi Sun, glumac je potpisao da će reprizirati ulogu kralja Georgea VI za koju je 2011. nagrađen zlatnim kipićem.

Film će se navodno odvijati u Drugom svjetskom ratu, a očekuje se povratak orginalne filmske ekipe, uključujući redatelja Toma Hoopera te zvijezde Helenu Bonham Carter i Geoffreya Rusha.

Međutim, priča neće slijediti nastavak borbe Georgea VI. sa mucanje, već će prikazivati razliku između njegove obitelji i one logopeda Lionela Loguea tijekom rata.

- Nastavak će biti o iskustvu obitelji tijekom njemačkog bombardiranja Britanije i Irske. Usredotočit će se na to kako je privilegirana kraljevska obitelj bila pogođena krizom, u odnosu na obične obitelji, poput one logopeda Georgea VI. Fokus će biti na Georgeu, ali također će prikazati kako je čitavo kraljevsko kućanstvo pogođeno. Iako je film u ranom razvoju, svi su nestrpljivi da što prije krenu sa snimanjem - rekao je neimenovani izvor.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2012, 21:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kao da prvi dio nije bio dovoljno los.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2012, 11:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2012, 18:45
Postovi: 921
Lokacija: SS
Boga mi izgleda ce se resident evil snimati sve dok nam Mila neode u penziju :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2012, 19:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2009, 13:02
Postovi: 718
Len Wiseman snima reboot filma "Mummy"?

Redatelj filma "Total Recall", Len Wiseman, uskoro bi se trebao prihvatiti režije reboota filmske franšize iz 1999. godine - "The Mummy". Kako prenose strani portali, gotov film bi se već mogao očekivati tokom 2014. godine, a poznato je i kako će scenarij pisati Jon Spaihts, inače scenarist hit filma "Prometheus".

- Kada sam prvi put čuo da se Universal spremati baviti ovim projektom u glavi su mi se odmah počele javljati ideje i slike perioda priče u koju bi ona bila smještena, čudovišta, mitologije… A kad sam doznao da bi projekt trebali producirati Alex Kurtzman i Roberto Orci ("Star Trek"), osjećao sam da bi se tu moglo raditi o jednom sasvim drukčijem pristupu i jednoj posve dugoj mumiji - ispričao je svoje prve dojmove Wiseman.

- Bit će ovo jedan puno mračniji i uvrnutiji materijal. Ono što me jako interesira je sama mumija koja bi u biti imala neke osnovne ljudske crte. Mozak joj nije samo mozak čudovišta. Imat će neku osobnost i proračunata je. Imat će karakter. A osim što je takva kakva je, bitno je što razmišlja - nadodao je redatelj, dok je producent Kurtzman i poručio kako će film biti kombinacija akcije, horora, s prizemljenim elemenata, ali će gledateljima opet pružiti ono nešto što još nisu vidjeli, ono nešto za čim su 'gladni'.



:roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2012, 23:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
ma izvrsno
samo jos da krenu remejkovi filmova od prosle i pretprosle godine :roll:

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2012, 12:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jan 2005, 13:15
Postovi: 368
Lokacija: Banja Luka
BSE je napisao:
ma izvrsno
samo jos da krenu remejkovi filmova od prosle i pretprosle godine :roll:


Total Recall nije bas od pretprosle godine, ali skoro da jeste. Nisam toliko star da se radi remake filma ciji sam savremenik i koji nije uopste zastario. Nije ni cudo da je bio flop.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2012, 12:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Holivud je odavno ostao bez ideja. Kada se kaze da se radi remake nekog filma, obicno u startu imas pola marketinga odradjeno. Jer istina je da se nikada ne radi remake nekog filma koji nije zaradio brdo para (kritika na stranu). Zato me ni ne cudi ovo recimo za Jumanji 2 - napravis slican scenario, dignes prasinu pricom o ´nastavku´ i pola posla ti je odradjeno. Bar premijerni vikend ce leci nesto para, ko sisa ako ga kritika pokopa kasnije.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2012, 13:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
meni nije jasno zašto nakon ovoliko desetljeća niko ne želi da snimi Space Jam 2 - space jammier

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2012, 13:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Meni nije jasno zašto se nameće teza da su rimejkovi proizvod novijeg vremena, a ne od prije 100 godina.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 431 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs