banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 293 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Mar 2015, 22:32 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
TT3 - Closer to the Edge - vec sam ranije pisao u vezi Road (http://www.imdb.com/title/tt3546370/) koji je uglavnom posvecen porodici Dunlop..TT3 je vise posvecen pomalo ekscentricnom osobenjaku po imenu Guy Murtin, al veoma dobre volje, saljivdzija i mislim po ovom dokumentarcu najveci masturbator od svih ulicnih trkaca... :lol: i naravno veliki zaljubljenik u TT3, bez obzira sto je mogao 2010 izgubiti glavu i dalje je lud za brzinom. The Isle of Man Tourist Trophy je jedna od najboljih ulicnih trka na svijetu kad su u pitanju motori..Fenomelan dokumentarac, andrenalin raste cak i dok gledate. Pored scena na ulicama the Isle of Man tu su i scene pripreme, fizicke, psiholoske, provjera motora, pritisak na supruge- kako one sve to prozivljavaju, a isto tako i roditelji..brzina i preko 300 km/h..borba protiv vremena, kamenih zidova, ivicnjaka, bandera i sta ti znam jos..mala greska i ode misko nizbrdo, conor cummins pri brzini od nekih 130 mph..kasnije prikaze tipa u stakama i prica sta je sve polomio i onda "cim ozdravim sjedam za motor"..ludaci.. 1h i 40 min..8.1 imdb, od mene 10..

Slika

Slika

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2015, 12:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
U istoriji TT-a dugoj nešto preko 100 godina, 231 vozač je poginuo do sad... mislim da to sve govori.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2015, 20:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2004, 14:58
Postovi: 1822
Lokacija: Vijena
e ovaj mi je prije koji dan dusu razgalio ko odavno nijedan d-tarac:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bP4y85lkJPk[/youtube]

jes da je malo stariji film, ali frajer je jedan od rijetkih heroja ovog vremena.. :notworthy: slicno i po onoj biblijskoj storiji o Savlu, odn. Pavlu.

Posebna motivaciona preporuka za one koji ne vide il ne mogu danas nadju smisao u svojim takoreci (polu)praznim zivotima..
Zivotinje su cudo!

_________________
E pa Simeune, prijatelju moj, od danas me vise neces brijati..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Maj 2015, 10:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-eGkdqgP558[/youtube]

Najopasniji putevi na svijetu...

Preporuke.

Slika

10/10

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2015, 20:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1501
Lokacija: Бањалука
Потребна ми је ситна помоћ :) Наиме, хоћу да скинем документарац под називом "Taming the Quantum World", међутим нигдје га не успијевам пронаћи. Можда ми неко од вас може помоћи неким линком или торентом? Хвала.

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2015, 21:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
neko gledao dokumentarac o ISILu sto je onaj svabo napravio? zove se Jurgen Todenhofer, zivo me interesuje, frajer je bio tamo, "medju njima" 10 dana.... je l' objavljen uopste?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2015, 21:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
vlakanje je napisao:
neko gledao dokumentarac o ISILu sto je onaj svabo napravio? zove se Jurgen Todenhofer, zivo me interesuje, frajer je bio tamo, "medju njima" 10 dana.... je l' objavljen uopste?


Znao sam. Đubre prodano. Znam i odgovor. Vanja, jedi govna unaprijed :D :D

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2015, 18:33 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
The True Cost - mrzi me da prevodim il kazem bilo sto..rana plaza i smrt 1,129 osoba mnogo vise govori, a ima takvih slucajeva jos..od mene 8.5..

This is a story about clothing. It's about the clothes we wear, the people who make them, and the impact the industry is having on our world. The price of clothing has been decreasing for decades, while the human and environmental costs have grown dramatically. The True Cost is a groundbreaking documentary film that pulls back the curtain on the untold story and asks us to consider, who really pays the price for our clothing? Filmed in countries all over the world, from the brightest runways to the darkest slums, and featuring interviews with the world's leading influencers including Stella McCartney, Livia Firth and Vandana Shiva, The True Cost is an unprecedented project that invites us on an eye opening journey around the world and into the lives of the many people and places behind our clothes.

Slika

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2015, 21:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Paradise Lost: The Child Murders at Robin Hood Hills (1996)

Prica o ubistvu trojice osmogodisnjaka, koje, kako se cini, sadrzi elemente satanistickog rituala. O pravnom procesu protiv trojice osumnjicenih, desetak godina starijih djecaka, koji sadrzi vise elemenata lova na vjestice, nego sto je baziran na zakonu. 1994. godine u SAD.

Sjetite se najboljeg trilera koji ste gledali, sjetite se kako vam nije dao trenutak odmora dok ste pokusavali da shvatite sta se desilo, zasto i kako, ko je ubica, te zamislite da je sve sto se u njemu desava stvarnost, te da se desava gotovo u trenucima dok ga gledate.
Ovo je vjerovatno najsokantniji i najnapetiji dokumentarac koji ce ikada biti snimljen.

Ocjena 9.5/10

Pogledao sam i drugi dio, ostaje jos zavrsni, iz 2011. godine...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2015, 23:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Kad malteras ovako opiše film, i još mu da veoma visoku ocjenu, gotovo najvišu (a znamo da ne daje preko 7), onda se to skida i čeka s velikim nestrpljenjem!
:)
Brzi torentu, na tebe je red!

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2015, 23:18 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
malteras, pogledaj West of Memphis..http://www.imdb.com/title/tt2130321/

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2015, 09:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
malteras je napisao:
Paradise Lost: The Child Murders at Robin Hood Hills (1996)

Prica o ubistvu trojice osmogodisnjaka, koje, kako se cini, sadrzi elemente satanistickog rituala. O pravnom procesu protiv trojice osumnjicenih, desetak godina starijih djecaka, koji sadrzi vise elemenata lova na vjestice, nego sto je baziran na zakonu. 1994. godine u SAD.

Sjetite se najboljeg trilera koji ste gledali, sjetite se kako vam nije dao trenutak odmora dok ste pokusavali da shvatite sta se desilo, zasto i kako, ko je ubica, te zamislite da je sve sto se u njemu desava stvarnost, te da se desava gotovo u trenucima dok ga gledate.
Ovo je vjerovatno najsokantniji i najnapetiji dokumentarac koji ce ikada biti snimljen.

Ocjena 9.5/10

Pogledao sam i drugi dio, ostaje jos zavrsni, iz 2011. godine...

Kakav je drugi? Ja nikako da se nakanim pogledati drugi i treci iako me prvi odusevio.
A sto se tice najnapetijeg dokumentarca, ovaj ipak ne moze ni prismrditi ovom filmu:
http://www.imdb.com/title/tt1152758/

Plot twist u stvarnosti koji ne mozete zamisliti ni u najnapetijem trileru.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2015, 16:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
@800 Samo da te upozorim da ima scena tokom kojih sam zmirio i osluskivao da li su prosle...

@spavac Hvala, pogledacu i ovaj nakon Paradise Lost 3. Da zaokruzim...

@ elvis Drugi je dobar, drugaciji od prvoga- prvenstveno zbog toga sto nije bilo dozvoljeno snimanje u sudnici. Ali i zato sto se od svih clanova porodica zrtava pojavljuje samo Mark Byers. Iskreno, nisam ni cuo za ovaj tvoj ranije. Stavljen je na listu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2015, 18:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
@800 šta će ti torrent, kad imaš na yt:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=c2pvl4-g_6A[/youtube]

Upravo odgledao, da je interesantan jako - jeste, ali baš da ima scena da sam morao žmiriti - nisam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2015, 22:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father (2008)

Prestrasno. Ne znam da li da se zahvalim Elvisu ili da ga proklinjem sto je spomenuo ovaj naslov. Isplakah se kao nikad uz tv...

Inace, pogledao sam i treci dio Paradise Lost i West of Memphis koji pruzaju zadovoljstvo zavrsetka price kada je rijec o trojici osudjenih, ali i razocarenje usljed saznanja da onaj koji je to ucinio ne samo da nece nikada bii uhvacen, nego se za njim nece ni tragati vise...
Ovo je posljednje sto sam nasao o ovome slucaju http://www.dailymail.co.uk/news/article ... thers.html (vjerovatno ima jos toga), a svjedoci djeluju ozbiljno kao oni iz prvobitnog procesa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Sep 2015, 00:35 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Hitting the Apex - narator brad pitt..trenutna ocjena imdb 9/10..2h16min..vrijedi pogledati..

Slika

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2016, 23:10 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Addicted to sexting - necu reci kako je kvalitetan, al sam se napalio..par psihologa, nekoliko fine zenske celjadi lisa ann. boni roten, aleksa teksas, par obicnog naroda,model djevojke..kratak istorijat o nacinu slanja prljavih poruka, pa onda pojava i uticaj tehnologije..koliko srece sexting moze donjeti u bracni zivot, pa onda par primjera kakomsexting rasturi bracni zivot, posljedice sextinga, ucjene djevojaka, samoubstva..1h15min..

Slika

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2016, 10:25 
Sta je sexting?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2016, 11:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Jao, Milane, nesrećo...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2016, 11:23 
Ja znam sta je sex thing hehe, poyy...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 293 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs