banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 01:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 92 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Okt 2009, 12:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Jes boga mi. Nakon epskog downloada (u subotu dve fail verzije skinuo, u nedelju jednu fail verziju, jednu normalnu koju slučajno obrisah, i tek danas obe epizode), moram priznati da nije loše, iako mi se ne sviđa ovo forsiranje Cad Banea, nije neki lik. U odnosu na prvu sezonu, bolje je u tome što je više akcije, manje gluposti. I dobar mi je Motherfucka Windu, kad na pitanje "for how long" odgovara "longer now". Još samo fali Delta team i serija može da dostigne napredni, uber-awesome level.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2009, 19:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Vau, isplati se pogledat 25 epizodu, definitivno jedna od boljih, sve sa Indiana Jones gafom...
Ali avaj tegla tegla (jar jar) je u sljedećoj epizodi slutim...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2009, 19:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
25 epizoda? Sta je to? Ja sam pogledao cijelu prvu sezonu, ali, totalno sam zaboravio sta se desavalo u prvoj sezoni i koliko je imala epizoda :D (Inace, poceo sam u djelo da sprovodim svoj pakleni plan .. SW 1-3 .. pa CW film .. pa CW sez 1 .. pa ovo sez 2 sto ima .. pa onda SW 4-6 :D )

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2009, 19:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
25-a epizoda....odnosno treća epizoda druge sezone...
A ja sam ove godine već izveo demonski plan SW-a. Po danu Star Wars, po noći Kravic i DemoFest...aaa good times.
Doduše ja sam gledao onim pravim redosljedom, odnosno počeo od četvrte epizode i završio s trećom (mogu musliti kako neko ko nije gledao SW ovo sad ne konta)

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2009, 15:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
Veliko iznenadjenje sto je Bane pobjegao, to sam shvatio da ce se desiti istog momenta kada su ga uhvatili. Stvarno mi taj lik ide na k...c, to njegovo slobodno setkanje po senatskoj zgradi, hramu... i konstantno bjezanje....PRECIJENJEN LIK!
Da da je treca epizoda naj, to je tacno, prva i druga onako, vec vidjeno, a treca, highlight je kada Anakin, Obi-wan i Windu prodiru u Baneov um, i ona scena "you will take us to the holocron" i kada Windu (stvarno je najjaci) kaze "and you will take us NOW"! prejako.

PS
Vanja, jesi cuo onu o starom konju i novim stvarima, uspori malo, da sve legne, ne preskaci levelle, rezanje apprentice pletenice mora da se zasluzi :lol:

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2009, 15:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Vanja, jesi cuo onu o starom konju i novim stvarima, uspori malo, da sve legne, ne preskaci levelle, rezanje apprentice pletenice mora da se zasluzi


Ajd zagolicaj me .. pa da i meni ovaj fazon bude smijesan :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2009, 15:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
gili gili gili... :D

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2009, 23:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Dobra je treća epizoda. Nervira što Bane stalno pobjegne, ali ne treba zaboraviti da se ova druga sezona zove The Clone Wars: Rise of the Bounty Hunters pa je za očekivati da ćemo Bane-a još gledati. Stvar je u tome da se mora izmisliti neki protivnik, da bi bilo radnje i dešavanja. U prvoj sezoni su to bili Count Dooku i Grievous.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2009, 15:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ko bi reko, al već danas pogledah epizodu 26, senate spy...ovaj nije pretjrano zanimljiva al nije ni dosadna...nije se niti jednom lightsaber vidio/aktivirao. Pa ovo je star WARS a ne star diplomacy
mada ovo dolazi sljedeće sedmice i odmah je zanimljivije...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2009, 22:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Pauza 3 sedmice, sledeća epizoda tek 6. novembra :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2009, 10:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ko nije pogledao Landing at Pouint Rain...hiljadu kletvi tamne strane na nj... Battle on geonosis izgleda puno bolje od iste u Epizodi II, a i tamo je kikala esove...jedna od boljieh epizoda ikad, ako ne i najbolja...nea šta ovo mi je još jedan SW vikend...TFU i ovo...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2010, 23:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Gledate li seriju jos uvijek?
Ja sam stao na 2x11 - skroz je OK kako stari Jedi uci Asoku strpljenju. Lightsaber mu je pogotovo cool :D
Idem sada da sprzim 2x12 i 2x13 :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2010, 09:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja konto da ja još jedini gledam....
Mislim nakon epizode Landing at point rain sve djeluje onako...neakciono...osim u prednzadnjoj epizodi gdje se pojavljuje...crni lightsaber, sa svojim crnim zvukovima..."Obi Wan has a girfreeeend, Obi Wan has a girfreeeend" nisam nikom ništ spoilo, to se i u trailerima vidjelo (pod uslovm da ste gledali trailere, onda s malim zakašnjenjem...SPOILER ALERT)

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2010, 10:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Crni Lightsaber je aj' zdra'o :D
Serija zna biti 'mlaka' na momente, al' s obzirom da je Star Wars u pitanju i da je hronicni nedostatak kvalitetnih SF serija na snazi, ja ju i dalje pratim :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2010, 10:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
Jucer sam jucer odgledao 13-ku, Voyage of temptation, zahvaljujuci Dzontri, znamo na sta se temptation odmosi hihi, ja isto tako htio raportirati da Obi-wan ima ribicu (zgodna, na visokom polozaju naravno), a mi mislili samo Anakin sara po galaktici.

I ja ne vidjeh crni lightsaber, gleao sam malo napreskok ove prije grrrrrr.

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2010, 11:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Crni Lightsaber nosi vodja Death Watch-a.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2010, 12:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
V@nja je napisao:
Crni Lightsaber nosi vodja Death Watch-a.

Kojeg je prije iljadu godina brat od njegovog đeda ukro u Templu džedaja...Vau i u tom ratu, kao i u ovom zadnjem imali su specijalne "šarafciger divizije" zadužene za prenos neprijateljskih veš mašina,lightsabera, i VHS kaseta, na "sivu stranu" ekonomske sile...

goci master je napisao:
a mi mislili samo Anakin sara po galaktici

Htio sam neku erotsku foru na fazon lightsabera prebaciti (ono tipa ne zna držat svoj lightaber pod klontrolom) , al mi ne ide, računajte ko da jesam

goci master je napisao:
zahvaljujuci Dzontri, znamo na sta se temptation odmosi

Želo bih da se oslobodim svake krivice jer ja sam nagllasio Spoiler Alert i na osnovu toga ide dokaz A

Citiraj:
Mislim nakon epizode Landing at point rain sve djeluje onako...neakciono...osim u prednzadnjoj epizodi gdje se pojavljuje...crni lightsaber, sa svojim crnim zvukovima..."Obi Wan has a girfreeeend, Obi Wan has a girfreeeend" nisam nikom ništ spoilo, to se i u trailerima vidjelo (pod uslovm da ste gledali trailere, onda s malim zakašnjenjem...SPOILER ALERT)

I rest my case (upreavo sam gledao Boston Legal možete mi oprostiti)

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2010, 23:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Totalno zaboravio na poslednjih par epizoda pa sam ih maloprije skinuo i pogledao.
Bas su dobre, 2.19 pogotovo.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2010, 21:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Upravo završio sa zadnjom epizodom druge sezone...kako serija napreduje sve mi je više odbojna...Sama priča toliko odudara od dešavanja iz filmova, toliko da je priča nadolazećeg force unleasheda II bolja...ali avaj kao rob SW univerzuma spreman sam progutati svaki star wars krep pa i ovaj...
Kad smo već kod nadolazećeg SW krepa, dolazi i nova animirana Star Wars serija koja će biti humoristična (da, upravo tako) serija...jedino pozitivno je što će pisci Daily Showa raditi priču, pa možda i bude smiješno...
Jedino polažem nadu u SW live action TV series, ali izgleda da bi i to mogao biti fail...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2010, 21:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Meni je ostalo da pogledam poslednje 3 epizode iz 2. sezone. Zaboravim ih skinuti na vrijeme pa onda ovako svake 2-3 sedmice napravim 'blok' gledanje :oops:
Kakve su sanse za 3. sezonu?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 92 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs