banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 20:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Okt 2002, 18:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Okt 2002, 18:20
Postovi: 236
Pozdrav svim ljubiteljima filma od novog clana foruma.Moja prva tema je vijest koja me je danas obradovala a to je da bioskop Palas pocinje sa radom 31.oktobra a premijerno ce biti prikazan film "MY BIG FAT GREEK WEADING".Cijene kao i u Kozari.Gledao sam prilog o renoviranju i mogu samo pohvaliti Banjaluka film.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Okt 2002, 17:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2002, 21:17
Postovi: 130
Lokacija: Panonsko more
Svaka cast ljudima iz "Banja Luka filma."
Sjecam se kako sam bila sretna i uzbudjena kao nikad kada sam po prvi put krocila u tada renovirani bioskop "Kozara."To je bilo novo spektakularno putovanje u svijet filma iz tada posve novih stolica,
platna,sveopste udobnosti,dobrog zvuka! :)
Moramo priznati da Banja Luka kao grad i zasluzuje to,pa sad i renovirani "Palas!"Vidjela sam slike na TV-u,i ove stolice ce biti plave...znaci nece biti isti styling kao u "Kozari" ,tim jos bolje.
Jos je lijepa okolnost sto se otvara sa premijerom filma MY BIG FAT GREEK WEDDING.Bice to lijepo ,toplo,komicno putovanje u carstvo novog ugodjaja(nadam se da ce biti tako,jer vjerujem da je ovaj film bas takav,a kompletan ugodjaj ce nam donijeti novi enterijer kina "Palas.)"
JA SAM SPREMNA U NOVO PUTOVANJE ,A VI? :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Be naslova
PostPoslato: 27 Okt 2002, 21:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Nadam se samo da sjedišta imaju one korpice za strane da mogu da se stave limenke Cappyja, ovo ostalo je sporedno :D

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Okt 2002, 21:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2002, 11:19
Postovi: 363
Juce sam bio u velikoj sali "Palasa" dok su majstori radili. Iako nije sve gotovo, stekao sam prilicno dobar uvid u to kako ce izgledati kad bude gotovo i nisam odusevljen.
Stolice su iste kao sto su prije bile, ali plave i ne mogu se porediti po kvalitetu sa stolicama u Kozari. Sala mi izgleda nesto manja nego prije, otprilike isto kao Paradiso u Kozari.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Okt 2002, 17:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2001, 01:00
Postovi: 496
Sjecam se dana kada se kino " Palas" svecano otvarao, mislim da je to bila davna 1978, mala i velika sala.... nesto sto se nije vidjalo na nasim prostorima u tadasnje vrijeme. To je bio veliki dogadjaj u Banjaluci sobzirom da smo pored Palasa imali samo stari kino " Kozara" i kino "Vrbas".
Sjecam se filmova koje sam gledala kao djevojcica i redova za kartu u kojima se u nesvjest padalo od guzve i cekanja. Da li se i sada mora cekati u ogromnim redovima, da li i dalje sverceri prodaju karte po malo skupljim cijenama ali puno brze i sa boljim mjestima?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Okt 2002, 19:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2002, 11:19
Postovi: 363
Ne.
U "Kozari" koja je sada multipleks sa 5 sala od jutra mozes kupiti karte za bilo koje prikazivanje u toku dana, a posto se hit filmovi prikazu po 5 i vise puta u jednom danu, prevelikih guzvi za karte nema. Tapkarosi su proslost.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Okt 2002, 23:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Bila sam veceras na prvom prikazivanju :Moje grcko vjencanje " u Palasu :)
Bioskop zaista fino izgleda, potpuno osvjezenje, sto palas i zasluzuje.

Film je simpaticna prica :wink:
SVe u svemu, super,odusevljena sam !!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Nov 2002, 18:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Okt 2002, 18:20
Postovi: 236
Da vidimo:sala djeluje kulturno,uredno i jedina zamjerka na prvi pogled je uzasna boja stolica-ljubicasta.Stolice nisu nista udobnije iste su(Paradoso je mnogo udobniji a ima i postolje za case),karte nisu numerisane,a na krovu 2 ploce vec se nakupila voda koja samo sto nije pocela kapati(kao u sali Rebeka).Zvuk je dobar,format filma nije preko cijelog ekrana a film je simpatican.Dosta posjetilaca sto je za pohvalu.Da nije sve kritika,drago mi je zbog Banjaluke i filmofila sto smo dobili najvecu salu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs