banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 22:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 787 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Sledeća

Najbolji serijal
Glasanje se završava 23 Feb 2009, 10:56
Star Trek - Kirk 9%  9%  [ 6 ]
ST:The Next Generation - Picard 55%  55%  [ 38 ]
ST:Deep Space Nine - Sisko 10%  10%  [ 7 ]
ST:Voyager - Janeway 22%  22%  [ 15 ]
ST:Enterprise - Archer 4%  4%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 69
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2006, 10:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
Van Damme je napisao:
Ovo je OK, ali samo fali T`Pol,zajedno sa 7 of 9 da dize moral posadi!!! :wink:

težak je izbor... :cry: :cry: :cry:

Citiraj:
pilot - Tom Paris (voyager)


hmmm?? sad sam dobio inspiraciju da sastavim ne najgoru ali najiritantniju posadu:

commanding officer - janeway (voyager)
executive (first) officer - riker (tng)
pilot - paris (voyager)
conn officer - wesley crusher(tng) crkni :fist:
doctor - beverly crusher (tng)
chief engineer - trip (enterprise)
communications officer - hoshi(enterprise)
ambassador for starfleet in the delta quadrant :lol: - neelix(voyager) crkni dva puta :fist: :fist:
njih sve spakovati u voyager, poslati u delta kvadrant pa nek se jebe borg sa njima (jadan borg) :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2006, 11:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
nerevare ovo je blasphemy
tripa i hoshi nisi trebao staviti na listu
riker i b. crusher kako tako
wesleya mozda mada mi je zao kako su razvijali lika da na kraju samo tako ode

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2006, 15:20 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2006, 22:10
Postovi: 70
Lokacija: Gradiska
Broj Jedan je napisao:
Van Damme je napisao:
Ma o cemu ti pricas,kakvoj dubini likova, da li si dobar sa glavom!!! Cuj ogranicen, pa sta ti trazis u likovima dubinu, mozda psiholosku analizu likova??? ALO covjece, govorimo o seriji, koja bi trebala da bude zanimljiva, da se zabavis uz nju... Ko je uopste pominjao akcijske filmove, o cemu ti pricas??? Pa sta bi ti bilo zanimljivo da nema borbi, da gledas kako likovi pricaju i smiju se, bez ikakvog konflikta... Pa tu seriju niko ziv nebi gledao. Slusaj me debilu jedan, sa prijateljom sam napravio ovu temu i nije potrebno da neko svakom zivom nalazio zamerke i pravio se puno pametan, upamti pazi sta pises jer neces dobro proci!!!


Da si ti u zivotu procitao bar nesto sto ima dubinu, psihologiju likova, dijaloge (to ti je ono kad dvije osobe pricaju a ne tuku se) recimo neku knjigu gdje nema slika i pogledao koji film bez krvi, vjerovatno bi drugcije diskutovao, a mozda nebi pisao " sa prijateljom" a i znao bi bez njega napraviti temu.
serijal Zvjezdanih staza je mnogo vise od same zabave. Za pocetak bi mogao pogledati par foruma na koje su te predhodnici uputili cisto da shvatis da nije sve u tuci, prijetnjama, pljuvnju...

Bas me zanima da li i Matrix smatras kao film za zabavu ili tu ima jos nesto......


To sto sam napisao da sam napravio temu sa prijateljem je bilo pogresno, mislim nije bitno ko je napravio temu!!! Bio sam vec na nekoliko foruma, kao sto je i Skendy forum(koje ga vise nema), i tamo smo pisali o Star Treku 2 mjeseca!!! To ako ti trazih dubinu likova u serijama, tvoja stvar, da li sam procitao ista, nemozes da znas!!! Kada citas knjigu, to mozes da analiziras svakog lika i napraviti pravu psiholosku analizu!!! Ako ti stvarno trazis dubinu likova, gledas svaku epizodu 7 puta i gledas karakteristike likova, to tvoj problem!!! I meni je Star Trek vise od zabave, o njemu pricam i kada negledam seriju, prepricavamo dobre epizode, itd...
Ima fanatika kome je Star Trek smisao zivota(kao sto je naprimer ono hrvatsko vjencanje, u kojem je sve bilo u stilu Zvezdanih staza, svi su bili tako obuceni i nasminkani)!!!

_________________
LIVE LONG AND PROSPERITY!!!!
-----------------------------------


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2006, 22:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2006, 01:17
Postovi: 1874
nerevar je napisao:

hmmm?? sad sam dobio inspiraciju da sastavim ne najgoru ali najiritantniju posadu:

commanding officer - janeway (voyager)
executive (first) officer - riker (tng)
pilot - paris (voyager)
conn officer - wesley crusher(tng) crkni :fist:
doctor - beverly crusher (tng)
chief engineer - trip (enterprise)
communications officer - hoshi(enterprise)
ambassador for starfleet in the delta quadrant :lol: - neelix(voyager) crkni dva puta :fist: :fist:
njih sve spakovati u voyager, poslati u delta kvadrant pa nek se jebe borg sa njima (jadan borg) :lol:


Pa neznam mozda sam pogresio kad sam stavio Parisa za pilota, ali to sam ga iskljucivo stavio radi sposobnosti :D . Ostavio bi sve isto kao i na tvojoj listi mozda sem Rikera on me i nije tako zivcirao. Kad je neelix postao ambasador ja sam mislio da je to parodija o star treku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2006, 22:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2006, 01:17
Postovi: 1874
nerevar je napisao:

njih sve spakovati u voyager, poslati u delta kvadrant pa nek se jebe borg sa njima (jadan borg) :lol:


Zato je Voyager prolazio kroz Delta kvadrant netaknut od strane Borga :D .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2006, 22:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
conn officer - wesley crusher(tng)


Najsvjetliji trenutak citavog TNG serijala je kada on ode.

Citiraj:
chief engineer - trip (enterprise)


Ne volim ga. 'Opalio' je T'Pol :)

Citiraj:
communications officer - hoshi(enterprise)


Domaci zadatak : Pogledati 'In a mirror darkly pt 1 i 2' jos 3 puta pa ponovo odgovoriti na ovo pitanje :)

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2006, 23:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2006, 01:17
Postovi: 1874
The Next Generation vodi na glasanju i mislim da je on definitivno popularniji od ostalih serijala jer je ipak jedino TNG imao iz sebe filmova ako neracunamo Kirka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2006, 23:58 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2006, 22:10
Postovi: 70
Lokacija: Gradiska
Ko ja vam je omiljena epizoda Star Treka, bilo kog serijala???

_________________
LIVE LONG AND PROSPERITY!!!!
-----------------------------------


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2006, 01:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2006, 01:17
Postovi: 1874
Od Voyagera najbolje su mi zadnje 2 epizode kad su imali unapredjenu tehnoligiju iz buducnosti
Od TNG ima dosta dobrih, ali trenutno koje sam se sjetio je ona kad Picard prozivi 30-40 godina zivota za samo 15 sekundi (i dobra je svaka gdje se nesto desava Dati)
Od Enterprisa sa Archerom sjecam se da su spominjali da spada u top 50 ona epizoda kad se nadnju Trip i Malcom u zarobljeni u satlu, tu su i spominjali Srbe.
Od DS9 ima dosta dobrih neznam koju bi izdvojio (mozda ona kada Dax glumi lezbejku :D )


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2006, 10:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Od Voyagera najbolje su mi zadnje 2 epizode kad su imali unapredjenu tehnoligiju iz buducnosti


Meni su te dve epizode dno dna, jedan od glavnih i najvecih razloga zasto mi je Voyager najlosiji serijal. 7 (ili koliko vec) sezona su pokusavali da se vrate kuci, natezali se na sve moguce nacine i odjednom u 2 epizode (i to ni manje ni vise nego zato sto je 7 of 9 umrla .. jeste ona dobra, ali nije toliko dobra!) odluce da naprave rasplet kompletne serije. Nevjerovatno glupo. Zamisli, citas knjigu od 5000 strana .. 4900 strana je zaplet, a rasplet na 2-3. Totalno bezveze.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2006, 11:53 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2002, 09:01
Postovi: 76
"tu su i spominjali Srbe"

ma to nije nista, u DS9 epizodi "In the Pale Moonlight" jedan brod se zove "Sarajevo"

IMBA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2006, 12:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
ja jesam jedan od fanova kompletnog star trek serijala i zanimljiva mi je čitava koncepcija ali ima mnogo stvari koje su me nervirale a koje se nadam da će u nekim budućim serijalima biti ispravljene:

1. bitke brodova - ovo mi je uvek bio i najzanimljiviji i najočajniji deo svake star trek epizode. mislim dva broda iz budućnosti se napucavaju nekim laserima i fotonskim torpedima (koja mene više podsećaju na zvočicu iz petra pana - maleno, leti i šljašti :lol: ) pa ako sada imamo atomsku i hidrogensku bombu šta tek očekivati za 300-400 godina (ako u međuvremenu ne uništimo sami sebe). hoću u tim bitkama da vidim eksplozije enormnih razmera, kako se brod prepolovi posle pogotka, kako leševi plutaju među krhotinama u bestežinskom stanju (e sad već moja izopačena mašta radi :lol: ali shvatili ste poentu)

2. oružja. grrr... opet privesci za ključeve koji ispucavaju zrake... a koliko samo različitih modela pušaka, rocket launchera i ostalih džidža midža smo imali priliku da vidimo u raznim filmovima i igrama koje izgledaju tako opako.... :evil: a tu su opet i ona njihova fenci gej odela. hoću oklope, štitove, gas maske... nikad ne znaš kakav će se alien materializovati na brodu i šta će napraviti pored nikakvog osiguranja. hoću da hodnici izgledaju kao najčuvanije vojne baze, sa uber-soldierom na svakom ćošku. eh pusti snovi..

3. jel ja to rekoh "nikad ne znaš kakav će se alien materializovati"? pa naravno da znamo. glupi humanoidni alien sa još glupljim humanoidno-hipi izgledom sa kojim se lako dogovoriti o svemu jer priča univerzalni jezik galaksije-engleski. hoću neke insekte(starship troopers :D ), životinje, himere sa kojima će kontakt biti nemoguć. (jesu li xindi iz enterprisea najbolje kreirana vanzemaljska rasa ili ne?) i još jedna super ideja: zašto ne otkupiti prava da se u jednoj epizodi pojave čuveni "vanzemljaci"? recimo predator dođe na enterprise da ulovi sebi doručak a švarcenegera nema ni na vidiku? mwahahaha... ili nema struje a alien (onaj fini, crni, presvučen latexom) na brodu. mwahahaha x 2. mislim bilo bi zanimljivo videti i takve gluposti kao što su e.t. ili evoksi...

4. ovo je direktno vezano za broj 1. nakon svake bitke popravci se vrše džepnim aparatom za varenje, tu i tamo se promeni nekakva matična ploča i to je to. ovo sam mogao progutati kad već imaju takvo kilavo naoružanje ali baš me zanima kako bi izgledao popravak kad fali trećina broda?

5.opet vezano za bitke. u celom star treku je poginulo svega 5 članova posade! mislim stvarno? napucavanje sa tolikim superiornijim rasama i nikad niko da nastrada? ali opet to su kilavi laseri i torpeda...no comment

6. ljudski faktor. e ovo me stvarno nervira i mislim da je osnovni razlog zašto je star trek kao serijal propao. razumem da nisu hteli da napuste utopističko viđenje naše civilizacije kakvo je bilo u originalnom serijalu ali stvarno se preteralo. očiti primer je voyager koji je više nalikovao na latinoameričku sapunicu nego na sf seriju. mislim milionima svetlosnih godina daleko od kuće i svi se volu, ljubu, maze i paze :3some: bljak!
a gde su nervni slomovi, histerije, svađe pa čak i samoubistva? nije li to logičnije u takvoj situaciji? zar u tng nije postojala savetnica troy kao neka vrsta psihologa a čija bi uloga ovde bila presudna? ja bih se lično prvi ubio kad bih morao svaki dan gledati lica mutavog neelixa i toma parisa (a da ne znam da će za par epizoda naići sedma :lol: )

7. priča. ok svi smo već sami zaključili da je čitav star trek serial deo američke propagande da se pokaže kako je "american way of life" divan i krasan, kako su oni dobri, pošteni i savršeni. svaki problem se rešava diplomatskim putem i uvek je dobrobit većine ispred pojedinca.ukratko - amerika budućnosti. malo sutra :fist: treba biti debil pa ne videti američko rešavanje problema danas. vijetnam, irak prvi put, somalija, afganistan, irak drugi put, još malo pa iran, koreja itd itd. i u potpunosti ih razumem. oni rade ono što je najbolje za njih i boli ih uvo za sve ostale. a niko im ništa ne može. e upravo to hoću da vidim u star treku. da diplomatija zakaže pa da se stvari rešavaju silom. to velikim delom zavisi od priče. recimo super bi zvučalo nuklearna kataklizma na zemlji (vrlo realan scenario) pa smo poslali brod da nađe planetu pogodnu za život. e to bi bilo zanimljivo. da vidim pikarda koji je oličenje moralnosti kako mora uništiti celu civilizaciju da bi osigurao egzistenciju kompletne ljudske vrste!
itd. itd.

to je sve čega sam u momentu mogao da se setim. ima tu još mnogo stvari. da čujem vaše predloge kako bi star trek učinili zanimljivijim i boljim serijalom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2006, 19:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2006, 19:40
Postovi: 146
Meni je uvijek bilo jako cudne one situacije kad je neka frka na brodu a oni padaju preko ograde, valjaju se po podu na komandnom mostu. Ako danas postoje pojasevi, sta bi tek trebalo ocekivati u buducnosti...

_________________
Ja sam star i izemogao ali poslusajte moj savjet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2006, 19:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Nerevar, pogledaj BattleStar Galactica i uzivaj u svemu tome sto ti nedostaje u Star Treku. Da ne offtopicarim puno .. genijalna serija (ja koji sam se doskoro kleo u ST sam 'zaboravio' na njega nakon 5 odgledanih epizoda BSGa). Ako si zainteresovan .. posalji mi pp.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2006, 22:59 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2006, 22:10
Postovi: 70
Lokacija: Gradiska
V@nja je napisao:
Citiraj:
Od Voyagera najbolje su mi zadnje 2 epizode kad su imali unapredjenu tehnoligiju iz buducnosti


Meni su te dve epizode dno dna, jedan od glavnih i najvecih razloga zasto mi je Voyager najlosiji serijal. 7 (ili koliko vec) sezona su pokusavali da se vrate kuci, natezali se na sve moguce nacine i odjednom u 2 epizode (i to ni manje ni vise nego zato sto je 7 of 9 umrla .. jeste ona dobra, ali nije toliko dobra!) odluce da naprave rasplet kompletne serije. Nevjerovatno glupo. Zamisli, citas knjigu od 5000 strana .. 4900 strana je zaplet, a rasplet na 2-3. Totalno bezveze.


Mislim donekle si u pravi, ali meni su te zadnje dvije epizode bas mocne!!! Mocno je ono kad ono Voyager izlali, iz one anomalije i tamo se bore dvadesetak brodova federacijskih protiv one kugle borgovske i dodje Voyager i razbijega sa 2 torpeda (napredna tehnologija iz buducnosti)!!!

_________________
LIVE LONG AND PROSPERITY!!!!
-----------------------------------


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2006, 23:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Super su te scene borbe, ali bi puno bolje bilo da su se one desile u nekoj drugoj epizode, a ne u onoj koja treba da bude rasplet kompletnog serijala .. Ovako su samo zasrali stvar ..

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jun 2006, 11:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
nerevar i mene nerviraju iste stvari
najvise su me znale nervirati gluposti odredjenih scenarista koji naprave pricu u kojoj je sve kontradiktorno (najvece su mi gluposti bile vezane za away teamove, kad kapetan broda bezglavo ide u misiju u nepoznato iako je to protiv svih pravila StarFleeta, ili ljude koje je Borg vec asimilirao oni prerade nazad u normalu iako nemaju tehnologiju za to i to naravno vrijedi samo za glavne likove serijala)

zato mi se recimo svidio Enterprise jer nisu znali jezike, bilo je rasa koje nemaju razvijen govorni jezik (sjecate li se onih kukaca i vodozemaca ?), pistolji su bili barem na nesto nalik a ne na kutijice, na brodu je bilo monitora koji zaista nesto prikazuju a ne u odnosu na sve prethodne serijale kad vidis neku kvazi skalu na kojoj strelica ide lijevo-desno,...

ps. poredak ide koreja, vijetnam,...

vanja mozes li meni tutnuti tu battlestar glacticu
ima li neko mozda star gate serijal ? cujem da je jako dobar
pogotovo atlantis

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jun 2006, 14:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
BSE, ofc :)

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Avg 2006, 10:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1862
Lokacija: Banja Luka
Po meni, sinonim za Star trekove je serijal TNG. Samim tim mi je i najbolji. I filmovi su pravljeni po osnovi tih likova. Picard je posbena prica, lik jednostvano ima harizmu i niko od kapetana se ne moze ni porediti sa njim.
Dok DS9 ima najmanje veze sa izvornom idejom Star trekova, tako da mi je i najlosiji. Ali ne kao serija, vec kao Star trek serijal.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Avg 2006, 13:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
nerevar je napisao:
idealna posada enterprise-a:

commanding officer - picard (tng)
executive (first) officer - sisko (ds9)
pilot - data (tng)
science officer - spock (tos)
tactical and conn officer - worf (tng)
doctor - emergency medical hologram (voyager)
chief of security - odo (ds9)
chief engineer - scotty (tos)
executive officer - kira (ds9)
transporter chief - o'brien (tng)
crew morale booster - 7 of 9 (voyager) :lol: :lol: :lol:

da čujem vaše mišljenje?


Slažem se uglavnom, samo bih umjesto scotty-ja stavila Trip-a (ent) iako mi se 'Enterprise' ne sviđa posebno. Ovo zadnje mjesto neću komentarisati, to ostavljam muškim fanovima ST.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 787 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs