banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19257 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 958, 959, 960, 961, 962, 963  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Maj 2023, 16:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Poprilicna je razlika u tome sto se zadnjih nekoliko Fast filmova ne moze gledati, a Wick do sada ni jedan nije promasio. Cetvrti je mozda i najbolji (ili eventualno drugi najbolji poslije originala).

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2023, 18:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Nije ni MI za poređenje, gdje Tomo sam sve scene snima.
https://youtu.be/-lsFs2615gw


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2023, 23:57 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
tomo je faca..treba imati muda pa raditi bez stunt osobe..

Hypnotic - ben affleck, alice braga i william fichtner..nesto u fazonu na Inception, s tim sto nema ulaza u snove..medjutim droga definitivno nije radila..tako da je film tesko sranje..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2023, 19:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
V@nja je napisao:
Poprilicna je razlika u tome sto se zadnjih nekoliko Fast filmova ne moze gledati, a Wick do sada ni jedan nije promasio. Cetvrti je mozda i najbolji (ili eventualno drugi najbolji poslije originala).


Meni je cetvrti Wick presmjesan...

Spoiler:
Kad onaj slijepac uradi onaj Popeye fazon zamahivanja shakom, i generalno on kao negativac... da ne pricamo o onim mrcinama u neprobojnim smokinzima (a i Wick sam ima isto)... Samo dignu preko face i odbrane metke... I najbolje... ulaze u Berlinu u onaj klub, fajta se sa onim debelim, ljudi okolo plesu, nista ne obracaju paznju... ovaj puca, baca sjekire, oni nista... i onda 15min kasnije, kad on ubija debelog, odjednom svi vriste, bjeze, i on se iskrada sa njima...


U svakom slucaju daleko od prva tri djela, prvi naravno najbolji...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2023, 07:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Elem, vidim juče poster za novog Spajdermena, naravno, neki mali crnac.
Nisam znao da je paukova mreža od pamuka hihihi.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2023, 12:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
Rivaldinho je napisao:
Elem, vidim juče poster za novog Spajdermena, naravno, neki mali crnac.
Nisam znao da je paukova mreža od pamuka hihihi.


Mislis na animirani sa Miles Moralesom? Pa i u prvom dijelu je bio, i karakter je iz stripova od 2011e god...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2023, 13:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Aha, to sam vidio. Mislio sam da je dio ove nove pomame gdje su i polarni međedi crni. Pa sipam nekorektan humor, iz inata.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2023, 22:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Flash, što se mene tiče 9/10. Nemam pojma u kojem smijeru dalje ide DC, ali je Flash odličan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2023, 09:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1719
Rivaldinho je napisao:
Aha, to sam vidio. Mislio sam da je dio ove nove pomame gdje su i polarni međedi crni. Pa sipam nekorektan humor, iz inata.


Nisi daleko, koliko sam skontao (nisam gledao još) pomama je oko trandži...

https://edition.cnn.com/2023/06/11/ente ... index.html

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2023, 00:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
Aikus je napisao:
Flash, što se mene tiče 9/10. Nemam pojma u kojem smijeru dalje ide DC, ali je Flash odličan.


I corava koka jednom ubode :) Zezam se, WW je meni bio dobar, tako da, DC samo kad bi se malo fokusirao na to sto je uradio dobro u tih par filmova, mogli bi svasta napraviti...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2023, 10:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Meni onaj mali degenerik Ezra do te mjere ide na nerve da sam na kraju odlučio da preskočim film

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2023, 15:59 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Extraction 2 - odlican..najavljen i 3 dio, idris elba je ukljucen u igru..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 22:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Aikus je napisao:
Flash, što se mene tiče 9/10. Nemam pojma u kojem smijeru dalje ide DC, ali je Flash odličan.

I ja ga pogledah večeras. Dobar! Nije me obrukao imenjak. :D

Povratak Keatona mi je bio super, a humor generalno u filmu je bio bolji nego očekivano. Ezra Miller jeste malo iritantan, ali dobro se uklopio u karakter razmaženog adolescenta.
Zanimljivo je da se jedna od Derry Girls uspjela probiti do Hollywooda, pa makar i u manjoj ulozi.

One scene jurnjave Betmena na početku filma su me podsjetile da sam se zapravo našao na setu kad se ovo snimalo u Glasgowu prije dvije godine (zajedno sa The Batman-om).

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2023, 23:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1501
Lokacija: Бањалука
Sisu (https://en.wikipedia.org/wiki/Sisu_(film))
У питању је филм о дједу Џона Вика. Толико.

Slika

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2023, 07:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
A režirao ga nepriznati brat Tarantina...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2023, 08:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1719
Slika

Što se mene tiče, ovo je 10/10 superherojski film.
Nije na nivou Infinity/Endgame, niti mu je to bio cilj (niti može sa ovom pričom), ali ovo je neki pravac koji treba gurati, dosta je ljudima origin-story-ja i ponavjljanje jednog te istog.
Za poznate heroje unazad 50 godina nema potrebe praviti origin story-je, daj neku modifikovani verziju stripa, prilagođenu za kina i to je to.
Još kad se na to doda omaž dosta urađenog materijala nekih 40 godina unazad, dobije se sasvim pristojan filmić.
Daaaleko je ovo od animiranog Flashpointa, ali s obzirom na istoriju ovog tzv. DCEU svijeta, ovo je jako dobro ispalo.

A sad malo objektivno.
Miller, koliko god iritantan bio je dobro odradio posao u ulozi starijeg brata, oca ili šta već, trebali su se držati tog tipa karaktera u startu, ali jbg nisu. Onaj CGI u speed force-u je katastrofalan, namjerno ili ne ono je bilo teško za gledati. Muzika je solidna, akcije ne fali, i što je najvažnije, nisam primjetio rasno/seksualno i slično forsiranje nkog lobija, jednostavno film sa velikom respektom za Burtonov serijal u DC-u, bez nekog pretjeranog forsiranja bilo čega.

8/10

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2023, 15:19 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Flash - dosadan, toliko nelogicnosti da se ni sami vise ne mogu otpetljati..humor nula..komplet film cgi..fina zajebancija za cage ko supermena, a isto tako i dzordza ko betmena..kontam promasio je vremensku zonu, al je vazno da je u njoj pogodio djevojku..i sve to gledamo zbog jebene konzerve paradaiza..

MI - Dead Reckoning - toliki vau sto se tice marketinga..na kraju nista posebno..borbica protiv AI..zenske mjenja ko dzejms bond..

vec sam zaboravio da sam ih pogledo..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2023, 16:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
ha? Radnja filma je tako jednostavna, barem za one koji znaju o čemu se radi :) Jedino je CGI bio loš. To su se svi složili.

A da je DC toliko zapetljao, jeste. Pogotovo sada kada izađe novi Aquaman. Najbolje bi bilo da ugase svjetla narednih 10ak godina na dc filmove i urade totalni reboot


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2023, 12:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1719
Pa i ide reboot, novi Supe već odabran, kao i još par glumaca - https://thedirect.com/article/james-gun ... r-universe

S obzirom da je Gunn preuzeo palicu, možemo očekivati more filmova na nivou drugog sucid skvada, što će ujedno i biti konačni suicid DC-a (nadam se), pa da malo odmorimo.

Jedino što bi ih moglo spasiti je da se obistine glasine Momoa = Lobo. Ne vidim drugi izlaz, čak i džoker u rukavu, WB sa druge strane ne obećava sa lejdi gagarom...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2023, 11:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Dvorac straha.

Simpatična, opuštajuća komedija.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19257 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 958, 959, 960, 961, 962, 963  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs