banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19257 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 957, 958, 959, 960, 961, 962, 963  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Maj 2023, 10:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Marvel je, na žalost, završio svoje sa End game.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2023, 10:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Je l' moguće da je toliko loš? Mada zadnjih xy filmova je smeće


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2023, 14:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1874
Lokacija: Источно Сарајево
Дефинитивно након End game нису снимили ништа да ваља.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2023, 10:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1719
Ili to ili su sa End Game postavili sami sebi standard koji više ne mogu dostići.
Kontam da će novi Guardiani biti ok ali ostalo što ide (Marvels, Secret Invasion...) ne izgleda puno bolje od Kvantušizomanije, ako budu bolji uopšte.
Vidim da je Tom Holland potpisao novi ugovor sa Sonijem i Marvelom, ako se nova faza bude vrtila oko spajdermenova i mladih Avengersa, to je to - pravi Diznilend.

Sa druge strane:

Slika

Pristojan filmić, drama/misterija/romansa, solidna priča i okruženje, zanimljiv rasplet, preporuka.

8/10 od mene.

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2023, 10:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Ako je Tom potpisao sam marvelom i Sonyem, to samo znači da će sljedeći film da se vrti oko Spidermana i Venoma (Tom Hardy) , što svi i očekuju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2023, 13:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1719
Ne vjerujem, s obzirom na kraj Dr Strange-a, jasno su dali do znanja da će Hardijev Venom ostati u drugom univerzumu, što i ima smisla jer je tu good guy, ne bi imao poentu kao takav u spajdermenovim filmovima, tu mora biti negativac.

Ovo je više za petu Marvelovu fazu, mlade avengerse, mrave, paukove i ostale gluposti...

Slika

Drugim rječima, ne znaju gdje udaraju, sad je prava prilika da DC počne praviti malo manja govna od filmova :lol:

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2023, 13:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Sad ce DC dokazati da mogu snimiti i veca govna nego sto su snimali do sad.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2023, 14:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
@ Bahamut Kako misliš da su "dali do znanja da će Hardijev Venom ostati u drugom univerzumu"?
Venom je antiheroj. Tako da ga mogu ubaciti u film bez problema.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2023, 18:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
zerocool je napisao:
Sad ce DC dokazati da mogu snimiti i veca govna nego sto su snimali do sad.


Upravo :lol:


@aikus, pa nije baš bez problema, malo je drugačije prikazan u ova dva filma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2023, 22:47 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
meni sa svidja novi mrav..pravo biblijski o sotini kangu koji je zbacen na jednu planeticu a zeli da bude multiuniverzum osvajac..a tek spojler na kraj filma koji najavljuje the kang dynasty ce biti jos bolji..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2023, 11:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1719
Aikus je napisao:
@ Bahamut Kako misliš da su "dali do znanja da će Hardijev Venom ostati u drugom univerzumu"?
Venom je antiheroj. Tako da ga mogu ubaciti u film bez problema.


Pa kredit scena na kraju Dr Strange-a, Venom/Hardy se pojavljuju pijani u baru i kada se sranje završi vrate se u svoj univerzum a ostane mali dio simbiota, što će reći da Venom, ako se i pojavi, neće biti Hardijev Eddie Brock, već drugi lik, koji, da bi imao smisla u spajdermenu, mora biti više anti nego heroj, kao u Tobijevom spajdermenu 3.
U suštini, tom scenom je Sony rekao Marvelu:"Nećete dobiti Hardija, dobićete crnu pljuvačku pa s njom radite šta vam je volja" :lol:

zerocool je napisao:
Sad ce DC dokazati da mogu snimiti i veca govna nego sto su snimali do sad.

Treba uvesti lajk na forumu, krajnje je vrijeme.

Doduše, DC će uvijek imati "džokera" u rukavu ako pretjeraju sa govnima, a što se tiče DCU projekata, trenutne kritike dižu novi Flash film u nebesa, kažu jedan od najboljih SH filmova ikad, teško mi u to povjerovati, će vidimo.

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2023, 11:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
E da, u pravu si. To sam skroz zaboravio za slinu :) Ali rpava je šteta što Tom i Tom neće biti zajedno

A Flash će upravod a riješi sva sranja koja su napravili, resetovaće timeline tako da mogu ići od početka sa filmovima
I onako su usrali sa Henry Cavill-om


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Maj 2023, 10:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Bahamut je napisao:
Aikus je napisao:
@ Bahamut Kako misliš da su "dali do znanja da će Hardijev Venom ostati u drugom univerzumu"?
Venom je antiheroj. Tako da ga mogu ubaciti u film bez problema.


Pa kredit scena na kraju Dr Strange-a, Venom/Hardy se pojavljuju pijani u baru i kada se sranje završi vrate se u svoj univerzum a ostane mali dio simbiota, što će reći da Venom, ako se i pojavi, neće biti Hardijev Eddie Brock, već drugi lik, koji, da bi imao smisla u spajdermenu, mora biti više anti nego heroj, kao u Tobijevom spajdermenu 3.
U suštini, tom scenom je Sony rekao Marvelu:"Nećete dobiti Hardija, dobićete crnu pljuvačku pa s njom radite šta vam je volja" :lol:

zerocool je napisao:
Sad ce DC dokazati da mogu snimiti i veca govna nego sto su snimali do sad.

Treba uvesti lajk na forumu, krajnje je vrijeme.

Doduše, DC će uvijek imati "džokera" u rukavu ako pretjeraju sa govnima, a što se tiče DCU projekata, trenutne kritike dižu novi Flash film u nebesa, kažu jedan od najboljih SH filmova ikad, teško mi u to povjerovati, će vidimo.


Za pocetak nadam se da ce biti bolji od serije. Kao klinac sam bas gotivio Flasha, dok je ova serija horor.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Maj 2023, 10:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Dobro je počela, ali mislimd a takve serije en treba razvući više od 4-5 sezona. Npr Arrow (izuzev 2. ili 3. sezone) je bio sasvim OK i prekinulis u ga na vrijeme. Superman and Luis, meni za sada dosta dobro. Super girl da ne spominjem. Legends of tomorrow, isto tako dobro počelo, i totalno su sjebali.

Nadam se da će nakon oboga filma, DC malo sačekati i ponovno početi da radi filmove kako treba


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Maj 2023, 11:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1874
Lokacija: Источно Сарајево
Зашто изузев 2. и 3.? Мени су баш најбоље сезоне 1-3, фино је све рјешавао по кратком поступку, а послије је почело пресеравање са магијом, моралисањем је ли исправно то што ради, бла бла. Flash је океј, није као што је био првих пар сезона, а овај што га глуми у филму је мени нешто антипатичан.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Maj 2023, 12:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Ne mogu sada tačno da se sjetim, znam da mi je jedna sezona bila totalno bezveze. A ovaj u filmu je i meni bezveze, bolji izbor mi je glumac iz serije. Ali opet, mali je totalno depresivan. Flash treba da bude malo neozbiljan i zajebant. Kao Chandler iz Prijatelja :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2023, 10:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1719
Pauza od superheroja, dok Čuvari Galaksije ne stignu u zaliv omiljenih nam pirata.

U međuvremenu, priredih sebi dvije horor noći, sa novim, solidno ocjenjenim hororima, pružih ovom žanru još jednu šansu, pokajah se grdno...

Slika

Zašto ovo ima ovako visoku ocjenu na Imdb? Može li mi neki ljubitelj horora objasniti, ovo bi trebao biti dobar film ili dobar horor (ako postoji razlika)?
Jednostavno ne kontam, šta je ovdje dobro?
Nostalgija neka, jedna kuća, jedna noć, demon hoće da uđe u kuću, a ne može dok ga domaćin ne pusti, ima bar milijardu filmova sa 99,9% identičnom pričom, po čemu se ovo razlikuje?
Totalna propast, po meni.

5/10

Slika

Drugi, koji je trebao biti posljednji horor za mene, ipak me zainteresovao malo.
Za razliku od prvog, ima neku priču, istoriju, religiju, ali meni je ovo više neka misterija nego horor.
Opet se provlači ista horor priča koja je obrađivana milion puta...
Ipak, prolazna ocjena, moraće me neke naredne kritike dobro ubjediti da pogledam neki novi horor.

6/10

Kad smo već kod filmova gdje se može/ne može ući u kuću, odnosno sva radnja filma u jednoj prostoriji, evo malog osvježenja.

Slika

Sjajan recept za napraviti dobar film: stavite jednog odličnog glumca (ili jednog koji će se pokazati da jeste) u jednu prostoriju, dodajte prstohvat likova sa duševnim poremećajima i gledajte kako se krčka. Film, nakon koga se zapitate šta se desilo na kraju, šta se moglo desiti i šta je/su poente filma. K'o kad se dobro najedete, pa poslije jela razmišljate kako ste dobro spremili to jelo, tako je i sa ovim filmom, koji traje dva sata i još dva sata razmišljanja o istom.

9/10

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2023, 19:41 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Fast X - precherali su al posteno..jos samo da paul walker vaskrsne..velika trka izmedju mission impossible i fast ko izmedju noleta i nadala u gs..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2023, 17:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
spavac je napisao:
Fast X - precherali su al posteno..jos samo da paul walker vaskrsne..velika trka izmedju mission impossible i fast ko izmedju noleta i nadala u gs..


Nije ni Wick daleko, fali mu jos samo koji dio, ali bice i to uskoro :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2023, 18:14 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
zaostaje Wick posteno..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19257 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 957, 958, 959, 960, 961, 962, 963  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs