banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 00:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 22:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5308
Lokacija: HEAVEN
Ma ubjedljivo najbolji je Sale. Ni zdravko nije los. Mozda nije toliko zabavan ali je od njih najpametniji.
A od cura je najbolja Valentina.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2004, 08:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
Show je toliko glup da je to brooka za pricat!
Samo se bezveze likovi ispaljuju!
Niko od njih nije gotivan!
Svi su glupi k'o k***c!
Skroz bezze

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Okt 2004, 15:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
taksi je napisao:
indijanka je napisao:
Nasem narod je uvijek bilo zanimljivo viriti u kese, serpe, novcanike i ostalo...

Nas narod je poznat po voajerizmu :roll: Gledaj - vidi -prepricaj - je moto Balkana :-?

Big brother= izmisljenja masina za skupljanje love.. navlacenje publike..
Sve u svemu ... cista 0

Zapad je oguglao - istok tek treba da se navuce :D

Nasem narodu?????Sta je tvoj narod Talijani,Njemci...?Pa kod njih je to takodje najgledanije?A nisam siguran ni da su na Balkanu.
Ovo je nesto novo na tv-u a sigurno me ne interesujeu tracevi ves su mi oni kao grupa zanimljivi i po mom misljenu za 20 dana super su se zabavljali i meni tih 1 sat emisije je zabavno a ne smatram se ni voajerom ni radio Milevom.


Uveliko grijesis ako smatras da na zapadu to dize kvotu gledanosti. I mene je zainteresovala prva postava ali samo zbog reklame kojom su mahali sa svake autobuske,u-bahn stanice. Preko pola godine nije se moglo zivjeti od reklame. Pomislis, sad ce spektakl, a u stvari ispostavi se da je to grupica ljudi, koja nije znala sta ce u svom zivotu pa eto, cuci u kontejneru i pravi sam sebe budalom :roll: Vjeruj mi da ovdje to gledaju vecinom nasi ljudi i ostala baustelija :wink: Ne znam da li ti je poznato da je ta emisija samo jedna ogromna masinerija za pravljenje love? Kako bi inace objasnio da ti nude da jednim pozivom ( koji kosta 0.49 centa) mozes da osvojis 15 000 Eura , odgovorivsi na neko pitanje vezano za desavanja u ''kuci'' ???
Svakom svoje ali meni je to uzasno glupa i dosadna emisija i NIKAKAV vid zabave.

_________________
Ako ľelią - moľeą
Ako moľeą - znam da hoćeą
A ako hoćeą - ąta da ti radim
Sem da ti kaľem - ne udaraj me nisko...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Okt 2004, 11:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2004, 19:51
Postovi: 230
Lokacija: Tu_sam
Ma neka gleda svako sta hoce, jel to samo pravljenje, mislim da jeste. Jer izgleda oni koji nemaju dovoljno ideja da naprave nesto interesantno, ubace reality show, poput BIG BROTHER-a, i milion drugih. Raja se pali na to, ne samo kod nas, vec svugdje u svijetu. Imaju cak i nagrade za najbolji rellity show. Samo sto je kod nas Big Brother prvi u nizu koji ce jos doci. Bice tu likova koji biraju zene, zene koje biraju likove za sebe, celebrities koje tutnu u dzunglu ili u pm (I'm celebrity, get me out of here), i jos ko zna sta. Pa ko voli nek izvoli :wink:

_________________
Really important meetings are planned by the souls long before the bodies see each other


Poslednji put menjao Jabucni_Crv dana 12 Nov 2004, 15:00, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Nov 2004, 16:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2003, 21:51
Postovi: 1038
Lokacija: od sredine lijevog coska u lijevom dzepu desno, cetvrti sto u drugom redu
Vidim svi se nešto hvataju "visiko moralnih principa" sve ih ne interesuju tudji životi..i ni slučajno ne bi zavirili u nečiji i prepričavali ga :lol: 'ajte molim vas, sve cvijet do cvijeta..a ovamo jedva dočekaju materijal da ispiraju usta..hehee :lol:

dovoljno govori činjenica da to shvatate samo kao voajerizam, a mnogo drugih stvari je u "igri" :D
Možda je interesantnije posmatrati samo ponašenje homo sapiensa u datim okolnostima, i način na koji (ne)bira sredstva da dodje do cilja..
malo "širine" ne bi škodilo..al' dobro .. :)

_________________
..u tom cucu grmi zec... Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Nov 2004, 11:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
daj mrvice ne lupetaj
kakvo crno ponasanje homo sapiensa u datim okolnostima ? kakvim okolnostima ? boravak u 4 zida gdje se ili toroka ili dosadjuje je za tebe happening ?

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Nov 2004, 17:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2003, 11:26
Postovi: 2270
Lokacija: Vecito mrgudan!
Jes jes... "date okolnosti"... my ass... :evil: ... gomila dzibera ugurana u nekakvu kucerinu sa jednim jedinim motivom - dobiti pare - to nisu "date okolnosti" nego "pohlepa" ili "fali-nam-za-drogu lajt-motiv".

Sto im nisu dali nesto pametno da rade, da bas drustvo ima koristi od njih... mada... cudno je koliko su ljudi spremni gledati druge kako ne rade nista, da bi i sami mogli da ne rade nista... ili tako nekako 8)

_________________
"Gvozdje se beve dok je svatko, a kad nije svatko onda... kuvac..." - Kovenko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2004, 15:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2003, 21:51
Postovi: 1038
Lokacija: od sredine lijevog coska u lijevom dzepu desno, cetvrti sto u drugom redu
BSE date okolnosti su boravak u 4 zida 3 mjeseca..24 sata dnevno sa nepoznatim ljudima, na šta su oni pristali a sve u cilju para, dakle da bi dosegli cilj ili ti miliončić oni moraju da se "prilagodjavaju" pa im se i ponašanje i stavovi mijenjaju po potrebi "cilj opravdava sredstvo" ili ne?..ja to gledam na malo drugačiji način a ne kao "12 ljudi u komšiluku..koji sjede u dnevnom boravku i torokaju o komšinicinim silikonima..ili komšijinim čarapama"Da je u pitanju obična porodica koja je suočena sa svakodnevnim problemima i brigama za golu egzistenciju..možda bi ti bilo zanimljivije, uostalom..ja se ne sjećam da sam igdje napisala da je ovo "happening" koji je btw. relativan pojam..pa ne znam odakle izvlačiš zaključke, doduše za tebe sumnjam da je bilo šta "happening" jer si isuviše opterećen lik ko zna čim..i uglavnom ti se svi komentari svode na kritiku,..ironičan i omalovažavajući stav imaš prema 90% stvari..koliko sam mogla primijetiti iz tvojih postova ovdje na forumu. Prosto ne znam kako si preživio do sada.

Warlock:
Citiraj:
Jes jes... "date okolnosti"... my ass... ... gomila dzibera ugurana u nekakvu kucerinu sa jednim jedinim motivom - dobiti pare - to nisu "date okolnosti" nego "pohlepa" ili "fali-nam-za-drogu lajt-motiv".



već rekoh:

Citiraj:
date okolnosti su boravak u 4 zida 3 mjeseca..24 sata dnevno sa nepoznatim ljudima, na šta su oni pristali a sve u cilju para


Ti miješaš cilj (odn.novac) i "date okolnosti", nema para "na gu*ove"..koliko god se činilo lako..vjeruj da nije, jer za tu lovu treba "mnogo dupe da se dere"..pametniji i od mene i od tebe su napravili pravila boravka i ponašanja, svaki fizički rad je lakše podnijeti od "ne rada". Ovo nije kviz da je znanje presudan faktor.
Warlock, jedan od dvojice džibera(Filip) je vani :) ,niko njih nije "ugurao u nekakvu kućerinu" oni su svojevoljno ušli, uostalom..sve sto si napisao potvrdio si ono što sam već napisala u predhodnom postu.."(ne)biraju sredstva da dodju do cilja".. a koji je "lajt_motiv" je sporedna stvar, "fali_nam_za_drogu_lajt_motiv" :o je suvišno komentarisati uopšte, jer lupaš,bolje se raspitaj malo o ovisnicima..njihovom ponašanju isl..ovisnika nije moguće na taj način zatvoriti u 4 zida, a ni BB nije ustanova za odvikavanje.Dvojica koja su po mom mišljenju možda sklona (samo) "magičnom_cvetu" 8) su otišli sami van..(mada on nije bio presudan u njihovoj odluci).
Uostalom..ko nije "pohlepan" kada je novac u pitanju, ti ne bi "iskoristio" priliku kad bi ti se pružila?..ma da. :roll:
U suštini, već neko vrijeme vrlo malo pratim BB jer u tom terminu uglavnom nisam kući..a i favorit mi je davno nagulio preko ograde.. :lol:
Ništa obavezno i ništa što se mora gledati..svakako,bolje i to nego meksičko/špansko/venecuelansko/hrvatsko smeće od sapuna koje ostavlja gore "tragove" od exera.
Plafon demokratije stvarčica zvana -daljinski upravljač-
bujrum, ti na VICOM-u i PINK-u gledaj snaše.. :D

_________________
..u tom cucu grmi zec... Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2004, 14:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
prezivio sam negledajuci BigBrother :lol:

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2004, 01:04 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2004, 00:56
Postovi: 27
Lokacija: Negde In BL!!!
Na pocetku show-a favoriti su mi bili zdravko i alen,ali me je zdravko razocarao nakon svog odnosa sa Filipom,tako da je alen glavni favorit.
Ali i sasa je tu negde...
:D :D :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs