banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Maj 2024, 08:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Jan 2015, 17:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Jesi ti pogledao taj film?

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2015, 17:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Feb 2004, 23:11
Postovi: 1293
Jesam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2015, 18:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Pa šta koji kurac pišeš na ovoj temi? :D :D :D

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2015, 18:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Feb 2004, 23:11
Postovi: 1293
Dobro je Daljac, smiri se. Nisam ja kriv sto nisi dobio nagradu Knjizevnika RS koju zeli svaki pisac.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2015, 18:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Oh snap!

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2015, 18:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
taksi je napisao:
Dobro je Daljac, smiri se. Nisam ja kriv sto nisi dobio nagradu Knjizevnika RS koju zeli svaki pisac.


Greška u koracima, provjeri formalnosti prije nego što pokušaš da me karaš :)

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2015, 14:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Slika

Kuku i lele! Pa ovo ne samo da je loše - OVO JE JEBENO OČAJNO I GLUPO! Do glavobolje! Toliko da ni Jake Gyllenhaal nije najgora stvar u filmu, iako jeste. Dakle, u prvih deset minuta filma vidimo tipa koji je očigledno ultra inteligentan i sposoban, brz na misli i jeziku, bez na djelu, ali koji nema posao, pa siječe žice, tuče pandure, skida satove i sve to prodaje; u jednoj sceni nam vrlo pametna režija predstavlja njega još jednom kako u samodovoljno salvi verbalnog selfija sam sebe penje na Olimp sposobnosti, da bi mi šef neke građevinske firme rekao da odjebe. On krene kući. Na nadvožnjaku udes. On staje, dvadesetak metara dalje. Zašto? Bog zna. Auto gori, policajsi spasavaju. Šta on radi? Ništa. Gleda. Zašto je stao, dakle? Alah zna. Ne trči da pomogne, samo gleda. Stoji čovjek na asfaltu i gleda. Gleda zapanjeno. Gleda začuđeno kako gore kola i kako panduri spasavaju vozače iz zapaljenog auta. Zašto on to gleda? Zato da bi dočekao lovce na kadrove koji dolaze na mjesto nesreće pola minuta kasnije; da bi vidio kako može da nađe sebi posao, lak i siguran. I šta radi dečko? Krade sutradan bajk, mijenja ga za 800 dolara i kameru i kreće. Rene Russo mu kaže da ima dobro oko. On postaje mega car, a zapravo oko nema Rene Russo kada pristaje na ovakve gluposti. On vrbuje nekog beskućnika koji nema ništa, ali ništa, kao Bubbles, ali ima vozačku dozvolu i mora da nauči policijske kodove da bi znali šta će prije snimati. I do tada je moj stomak izdržao. Kretenluk prve vrste umotan u kritizanski celofan pod firmom odlične priče.

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2015, 15:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Daljac je napisao:
Krade sutradan bajk, mijenja ga za 800


Jeeejjjj! Vrijedim ko baciklo.


The Strange Color of Your Body's Tears (2013)

Čisto da se upišem u temu. Iako rijetko koji film da postoji da ga nisam pogledala do kraja, ipak postoji. Ovo je jedan koji sam nedavno počela da gledam i odustala. Ništa me nije držalo da ga nastavim gledati, prvih 15 minuta mi nisu ništa ponudili. Neka nadri umjetnost kul i urbana meni prosto ne ide.

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2015, 16:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Сјетих се да сам у задњих пар седмица погледао и филмове Еквилајзер, Џон Вик, Џек Ричер, и вјероватно још пар филмова сличног сензибилитета. Нисам прекинуо до пола, погледао сам их до краја, али мним да се више уклапају у ову тему, него ону о погледаним филмовима, јер се ради о полупроизводима, па контам да, кад један такав одгледаш цијели, као да си пажње вриједан филм одгледао до краја. Има ту одређене симпатичности и пријемчивости, али то су углавном ријетки моменти ради којих није вриједно трошити тастатуру ни размишљање, погледаш, угасиш комп и заспиш, и сутра се сјећаш једино тога да је штопало у једном дијелу јер је интернет веза пукла, или да те болио стомак од сока од јабуке (кад си облапорна свиња).

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2015, 17:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3660
Lokacija: House of Pejin
Daljac je napisao:
Slika

Kuku i lele! Pa ovo ne samo da je loše - OVO JE JEBENO OČAJNO I GLUPO! Do glavobolje! Toliko da ni Jake Gyllenhaal nije najgora stvar u filmu, iako jeste. Dakle, u prvih deset minuta filma vidimo tipa koji je očigledno ultra inteligentan i sposoban, brz na misli i jeziku, bez na djelu, ali koji nema posao, pa siječe žice, tuče pandure, skida satove i sve to prodaje; u jednoj sceni nam vrlo pametna režija predstavlja njega još jednom kako u samodovoljno salvi verbalnog selfija sam sebe penje na Olimp sposobnosti, da bi mi šef neke građevinske firme rekao da odjebe. On krene kući. Na nadvožnjaku udes. On staje, dvadesetak metara dalje. Zašto? Bog zna. Auto gori, policajsi spasavaju. Šta on radi? Ništa. Gleda. Zašto je stao, dakle? Alah zna. Ne trči da pomogne, samo gleda. Stoji čovjek na asfaltu i gleda. Gleda zapanjeno. Gleda začuđeno kako gore kola i kako panduri spasavaju vozače iz zapaljenog auta. Zašto on to gleda? Zato da bi dočekao lovce na kadrove koji dolaze na mjesto nesreće pola minuta kasnije; da bi vidio kako može da nađe sebi posao, lak i siguran. I šta radi dečko? Krade sutradan bajk, mijenja ga za 800 dolara i kameru i kreće. Rene Russo mu kaže da ima dobro oko. On postaje mega car, a zapravo oko nema Rene Russo kada pristaje na ovakve gluposti. On vrbuje nekog beskućnika koji nema ništa, ali ništa, kao Bubbles, ali ima vozačku dozvolu i mora da nauči policijske kodove da bi znali šta će prije snimati. I do tada je moj stomak izdržao. Kretenluk prve vrste umotan u kritizanski celofan pod firmom odlične priče.


i prekino si tačno u momentu džejkove transformacije. puppy eyes tako izominira u par scena, posebno u jednoj kapitalnoj, nakon koje film lansira u zvjezdane visine. realno, najtkrovler je film kojeg bi kronenberg i de palma potpisali da su živi.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2015, 17:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
De Palma mozda, Kronenberg nikada :-) Mislim da me NOAH nije cijeli izbio koliko prvih pola sata ovog filma, ako je film uopste

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2015, 17:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3660
Lokacija: House of Pejin
šat ap i vraćaj se na film.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2015, 17:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Shift and delete su ucinili posao sa nikada vecim zadovoljstvom :-D

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2015, 00:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2008, 17:21
Postovi: 114
Lokacija: Banja Luka
Slika

Imala sam ogromnu zelju da pogledam ovaj film, samo zato jer je snimljen u CG, na jednom fenomenalnom ostrvcetu, kad sam ga ukljlucila da seucitava bas sam se radovala sto cu ga napokon pogledati, kad ono... Tesko razocarenje, nakon 25 minuta, stvarno vise nisam mogla gledati toliku glupost, uglavnom jedna veelik 0 za ovaj film...

Inace originalan naziv ovog filma je Mamula, ne znam zasto je na plakatu drugi naziv :-?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Feb 2015, 17:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Dog Soldiers (2002)

Izdrzao sam do scene kada se pas Sam i neki lik s vojnim cinom otimaju oko crijeva toga lika, koji sve vrijeme vice: "Nemoj, pusti to", a neka zenska njezno drzi psa i govori: "Nemoj, Sam". A i do tada je bilo izuzetno mukotrpno. Ne znam sta je gore- gluma, dijalozi ili muzika.
Ovome Marshall-u se posrecilo sa The Descent ocigledno...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Feb 2015, 17:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Doomsday nema ama bas nikakvog smisla
I ima bas jeben soundtrack
I Rhona Mitra vozi Bentley na kraju
I odlican je
:D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2015, 01:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6857
Lokacija: BL / UK
I, Origins - Prvi put sam zaspao nakon 25 minuta. Drugi put sam izdržao dodatnih 10.
Pretenciozno i prilično "fake".

Hvala, ali ne hvala.

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2015, 12:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
The Act of Killing (2012)

Slika

Bolje ne znati da neki ljudi postoje.
Stvarno nisam mogla do kraja da ga pogledam...

O Indoneziji, četvrtoj islamskoj zemlji svijeta po broju stanovnika, gotovo ništa da nisam znala. Kako je bilo lijepo živjeti u neznanju...

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2016, 23:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Fifty shades of black...


Nije ni pola, iako smo dobili karte, iako sam slutio da će biti sranje, ostao sam zatečen koliko je ovo sranje. Odgovorno tvrdim da je ovo najveće govno koje sam vidio u životu. Izašao sam nakon 17 minuta od početka uz psovanje familije samom sebi.

Posebno sam zabrinut za količinu debila u sali koji su se smijali "filmu". Braći Wayans zabraniti pristup struji a ne kameri.


Ocjena: -756/10


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2016, 07:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Meni samo jedna stvar nije jasna kod ovakvih filmova. Jel ljudi koji glume u njemu znaju da snimaju smeće, ili kao Adam Sendler smatraju da rade na remek djelu filma i humora?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs