banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 07:47 Danas je 23 Jun 2026, 07:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4465 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 224  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Apr 2016, 22:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5218
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Kako druga sezona moze biti interesantnaaaaa??? :)
Pa samo su na farmi sjedili i jeli kukuruz. :)
Tada je promijenjen reziser i umalo nije prekinuto zbog nedostatka para. Zato i jeste sve na jednom mjestu snimljeno.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2016, 22:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Pa nisam rekao da je sezona zanimljiva, nego serija, ono u fazonu jos te drzi zato sto je nova. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2016, 22:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5218
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Cuti i cekaj jesen. Ne lazi se da neces gledati :p


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2016, 22:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Avg 2015, 21:36
Postovi: 371
Ali opet otegli su strasno. Ali sad i da me jebu, ne mogu prestati gledati nakon 5 god.
Sta vi mislite koga je Negan masirao na kraju :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2016, 22:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Hocu poceti, ali ako budu opet razvlacili u prvih 5-6 epizoda odustacu.
Kontam Abrahama.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2016, 22:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5218
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Nakon razgovora o bebi...i ja kontam abrahama.
Ako se ugledaju na strip bice ovo dobra sezona.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Apr 2016, 21:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1511
Lokacija: Бањалука
ма, какав Абрахам. једини досадан лик ондје је син оне рахметли шефице... Неган је њега изабр'о, гарант.

мене више интересује ко је она војска који су наишли на Керол и Чамугу?

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Apr 2016, 21:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5218
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Nije mali aj u 50km ;)
Izmedju njega i Negana ce se razviti "cudan" odnos.
Spoiler:
Ovi novi su The Kingdom, novo naselje. Oni ce se udruziti sa Rikom i ovima iz Hilltopa protiv Saviorsa
.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2016, 00:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1511
Lokacija: Бањалука
Пратиш стрип, а? :)

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2016, 02:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1511
Lokacija: Бањалука
Сазнадох кога је Неган претукао. Јеб'га... :(

Колико серија прати стрип?

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2016, 06:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5218
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Odstupa dosta.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2016, 07:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1748
DC CW/CBS Update:

Odgledah neki dan par zaostalih epizoda...

Supergirl se popravila u zadnje tri epizode, i dalje je negledljiva, ali moguce da ide u dobrom smjeru, crossover sa Flashom je sasvim solidan, cak me i zanima sta ce biti poslije, ako neko zeli da pocne gledati neka krene od 15. epizode...

Flash sve bolji i bolj, odlicno su uokvirili radnju, multiverses odlicno prikazuju, budzet sve veci, fino to izgleda, odlicna.

Arrow vec standardno los, ocajni dijalozi, radnja spora, svakom epizodom sve gore i gore, preskociti ovu sezonu u kompletu.

DCs Legend of Tomorrow - ovo vec prerasta u najbolju DC/CW seriju do sad, Flash je za nijansu bolji, ali samo je pitanje vremena.
Odlicno odradjena, putovanje kroz vrijeme sa tacke A na tacku B ipak moze biti zanimljivo, i zabavno.

Gotham jos ne stigoh, vjerovatno vikend...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2016, 07:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2959
Ljudi gleda li iko Billions, American crime story, Trapped ??? sjajne serije, ali zaista sjajne...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2016, 07:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2959
Vinyl...zahvaljujuci iritantnom Bobiju Kanavaleu tone sve dublje...covjek je totalni promasaj...serija je krenula odlicno, a onda zapala u bedak


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2016, 07:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2959
Better call Saul..pocela da se "vadi", taman odlucim da je offiram kad ubace nesto "teresantno"


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2016, 09:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1511
Lokacija: Бањалука
ferdinand je napisao:
Odstupa dosta.

tnx

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2016, 09:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
kiovva je napisao:
Сазнадох кога је Неган претукао. Јеб'га... :(

Колико серија прати стрип?


Spoiler:
Izgleda da je Kinez dobio po glavi? Bezveze, bolje da su pustili da umre onda kod kontejnera.



Zavrsio sa Daredevilom, odlicna sezona, serija tacno postavlja standarde za sve serije sa super herojima.
Spoiler:
Jedino mi je bezveze za Elektru, pa jebote znaju da je hoce i da je ganjaju od malih nogu, a ocigledno je da mogu ozivjeti ljude i oni je onako lako prepuste..


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2016, 16:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Završih četvrtu House of cards i mogu slobodno reći da je bolja od treće.

edit: Lucifer je genijalan


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2016, 17:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Extra, nova sezona HoC mi je sljedeca na listi. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2016, 18:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
zašto mi niko nije rekao da se snima nova sezona Gilmore Girls?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
 [ 4465 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 224  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs