banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 06:41 Danas je 27 Jun 2026, 06:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773 ... 968  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Maj 2015, 22:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Поставићу ја мјесто тебе, није фрка

http://www.imdb.com/title/tt0470679/
Slika

http://www.imdb.com/title/tt1979320/
Slika

Није баш да су бајке, ал јесу добри глумци,

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Maj 2015, 11:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Feb 2004, 23:11
Postovi: 1293
Daljac je napisao:
Slika

Sranje. Dosadno, nepametno i nesmiješno. Slab pokušaj parodije, još slabiji pokušaj komedije.

laze Daljac. zabavan film.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Maj 2015, 15:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Popokatepetl je napisao:
Поставићу ја мјесто тебе, није фрка

http://www.imdb.com/title/tt0470679/
Slika

http://www.imdb.com/title/tt1979320/
Slika

Није баш да су бајке, ал јесу добри глумци,


Nije to taj film :lol:

Slika

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2015, 00:57 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
A Dark Reflection - steta, jedna velika steta..mogao je ovo biti drugi Insider samo da je svetodrvo pokazalo zelju i ponudilo malo jace glumce kao sto je to nekad mann uradio sa al pacinom i russell crowe..na imdb je mala ocjena, kao da seta nizbrdo..ili je avio indrustrija mnogo jaca od duvanske industrije..pokusavao sam da istrazim nesto o letu 313 pod jasp air kompanije al sve vodi ka ovom filmu..film govori o kontaminiranom zraku koji pronalazi put ne samo u pilotskim kabinama nego zahvata kompletan avion, unistavajuci zdravlje i putnika...baziran je na istinitim zbivanjima..u filmu novinarka, na osnovu momka kontrolora leta, dolazi do saznanja da nesto nije uredu sa avionima, tacnije piloti gube svijest i vid..i to se desava globalno..rijec je o Aerotoxic syndrome...film je odradjen od strane bivseg pilota Tristan Loraine u saradnji sa sindikatom pilota i stjuardesa..rekao bi da pripadaju pokretu FumeEvents..i par engleskih glumaca, koji nisu "strasno" poznati..fali tu dobra skripta, dobra gluma..i to je ono sto na prvi pogled cini film neinteresantnim,dosadnim, uspavljujucim..ipak, pokusajte odgledati..1h40 min..uglavnom poenta filma je da je dosta sa pricom "greska pilota" ili lubitz je odlucio na samoubistvo..film zavrsava sa govorom jedne engleske grofice marta 2014 u House of Lords - tacnije Margaret of Mar, 31st Countess of Mar and 24th Lady Garioch..

"It is almost 60 years since the danger of fumes seeping into the cabin air was first reported. With the notable exception of the new Boeing 787, virtually all passenger jets still have flawed and potentially dangerous ‘bleed air’ systems, a design that leaks pyrolised oil into the air supply. Would the Minister agree that, most shocking of all is the fact that airlines fail to inform passengers when they have been exposed which, and I have chosen my words carefully, must be a breach of every passenger’s rights and casts a dark reflection on the aviation industry? What solutions does the Minister have?”

ostatak razgovora na ovoj stranici, prve 2 teme su finansija i sjeverna koreja pa onda ide tema Aviation: Fume Events -- http://www.publications.parliament.uk/pa/ld201314/ldhansrd/text/140318-0001.htm

moje misljenje je da su napravili gresku sto su odlucili na opciju film..bolja varijanta je dokumentarac..

Slika

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2015, 18:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Kung Fury

[video]https://www.youtube.com/watch?t=39&v=bS5P_LAqiVg[/video]

Puno kvalitetnog humora, puno očajnog cringea, puno forsanja....sve u svemu cool film...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2015, 21:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Prejako!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2015, 21:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6871
Lokacija: BL / London
Avengers: Age of Ultron

Duplo lošiji od prvog dijela.
Fore koje ne pale, likovi na pola razvijeni i slaba priča.

Mada... Svidio mi se "Kafe Đuro" koji se pojavljuje u nekom momentu u "Eastern European" državi. :)

5.5/10

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2015, 22:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11726
Lokacija: PL / BL
Da se nadovežem:

Džontra je napisao:
Priča novog Mad maxa je realno, osrednja, likovi takođe, nekako svi su tu, a niko nigdje veze.
Ali meni je uprkos tome film toliko sjajan, a nemam pojma zašto.


V8 - V8 - V8 8)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Maj 2015, 01:43 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Survivor - sladak pokusaj al sve u svemu veoma plitko..milion propusta kad je u pitanju "protokol" od strane osobe koja je u bijegu..i da ne spominjem ostale stvari, uh tako sam ljut na direktora koji je odradio V for Vendetta..

Slika

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Maj 2015, 10:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)

Htjedoh sinoc pogledati nesto glupo, pa sam isao na sigurno. Imam osjecaj da su htjeli napraviti "ozbiljnu" komediju, pa kad su shvatili da nisu sposobni, odlucili su se za ono sto jedino znaju, a sto ocigledno i prolazi- debilnost.

Ocjena 5/10


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Maj 2015, 15:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1511
Lokacija: Бањалука
San Andreas quake

Slika

Не гледати. Никако. Не. Јок.

Оцјена: 1/10

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Maj 2015, 15:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Slika

Grupa ljudi koristi misterioznu zgradu kao prolaz u paralelne svjetove. Predvode ih Ronan i Beatrix Craver koji traže oca. Svaka paralelna stvarnost je dosta slična ali različita od ostalih.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Maj 2015, 17:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
kiovva je napisao:
San Andreas quake

Slika

Не гледати. Никако. Не. Јок.

Оцјена: 1/10

Da se ljudi ne zajebu, otprilike u isto vrijeme snimljena su dva filma sa istom tematikom i skoro istim nazivom. Jedan je niskobudzetno sranje, to je ovaj, a drugi je visokobudzetno sranje, sa Dvejn Dzonsonom.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Maj 2015, 17:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Је л то Азилум опет зајебава рају.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Maj 2015, 18:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3710
Lokacija: House of Pejin
ne znam koja je poenta. ako se svodi da neko greškom kupi njihov dvd, to više nije aktuelno.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Maj 2015, 18:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1511
Lokacija: Бањалука
giometar je napisao:
kiovva je napisao:
San Andreas quake
Не гледати. Никако. Не. Јок.
Оцјена: 1/10

Da se ljudi ne zajebu, otprilike u isto vrijeme snimljena su dva filma sa istom tematikom i skoro istim nazivom. Jedan je niskobudzetno sranje, to je ovaj, a drugi je visokobudzetno sranje, sa Dvejn Dzonsonom.


... и зове се, гле чуда, San Andreas... :)
Ја претпостављам да се горњи покушао огребати о фаму око блокбастера.

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Maj 2015, 19:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3710
Lokacija: House of Pejin
producentska kuća koju je popo pomenuo to radi godinama, ideja je vjerovatno uzeti lovu na zabuni publike, kao nekad lažni brus lijevi, ali danas više niko ne kupuje filmove.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Maj 2015, 19:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20527
Lokacija: SAO Krmine
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Asylum

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Maj 2015, 20:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5389
Lokacija: Gradiška
kiovva je napisao:
giometar je napisao:
kiovva je napisao:
San Andreas quake
Не гледати. Никако. Не. Јок.
Оцјена: 1/10

Da se ljudi ne zajebu, otprilike u isto vrijeme snimljena su dva filma sa istom tematikom i skoro istim nazivom. Jedan je niskobudzetno sranje, to je ovaj, a drugi je visokobudzetno sranje, sa Dvejn Dzonsonom.


... и зове се, гле чуда, San Andreas... :)
Ја претпостављам да се горњи покушао огребати о фаму око блокбастера.


slično se desilo i prošle godine sa filmom "Hercules Reborn" i "Hercules"
sjetih se jer je u ovom "pravom" isto glavna uloga bio Dwayne Johnson...


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Maj 2015, 21:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6810
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
V@nja je napisao:
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Asylum


Joj ove kad vidim u intro-u filma odma mi se zgadi :D, jedino sto im polu-valja je serija Z Nation.


Vrh
  
 
 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773 ... 968  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs