banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 10:46 Danas je 22 Jun 2026, 10:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703 ... 968  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Avg 2014, 13:19 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40513
Lokacija: Месечева икра
Odličan film. Još kad skontaš da navijaš za Nijemce u ratnom filmu :)

Послато са Ascend G510 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Avg 2014, 15:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Artiljero 2012

Citiraj:
A young fan of Red Star Belgrade FC is disappointed with team's performances in the last 20 years, ever since his beloved club won the European Champions Cup. He comes up with idea to bring the former Red Star player Nemanja Vidic from Manchester United F.C., by collecting money for this hardly feasible task.


Slika

1,5/10

Žali Bože skoro dva sata života.
Najžalije mi je što Glogovac glumi, ali ne može glumiti u svim dobrim filmovima.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Avg 2014, 18:16 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40513
Lokacija: Месечева икра
Relno gledano, svaki film u kom se priča vrti oko CZ mora biti sranje.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Avg 2014, 18:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Meni ne pada ništa na pamet, osim Ona voli Zvezdu, a i taj je loš.
Artiljero je baš očajan...djeca veze sa glumom nemaju, sve je usiljeno i nerealno.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Avg 2014, 23:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5084
Lokacija: Banja Luka
Nek' ih o partizanima ima pun kurac.

Enivej, Guardian je odlican. Bas mi brzo proletilo vrijeme.


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 00:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jun 2013, 19:03
Postovi: 478
Gledao sam prvi dio Planeta majmuna. Ostavio je dobar utisak. Jel tko gledao ovaj novi nastavak? Isplati li se gledati?

_________________
Potpis


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 00:41 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Blended - romanticna porodicna komedija..Drew je samohrana majka 2 tinejdzera koju je ostavio muska svinja zanemarujuci duznost u porodici..Sandler samohrani otac sa 3 djevojcice...nakon smotanog coravog sastanka kod Hooters djevojaka, Drew i Sandler gledaju kako da izbjegnu susret..vecernji susret u prodavnicu tj. potraga za higijenskim ulošcima-tamponima i porno magazinima (old school, no internet :D ) ce promjeniti neke stvari....zamjerka, 2h trajanja a moglo je komotno manje..7.5/10

razgovor u prodavnici:

Sandler: she's 15 and her "friend" just paid a visit
Drew: Well, these are for a much older "friend"..a much heavier "friend",
staying in a much bigger "room" than your daughter has..
Sandler: You lost me.. :D

Slika

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 01:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kad vidim ovo Sendlera dobijem vodene ospice

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 02:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2752
800 je napisao:
Slika

HC.

9/10


Gledati originalnu verziju sa Njemačkim jezikom, nikako sa sinhronizacijom na Engleski, time film mnogo gubi. A obje varijante je moguće pronaći sa titlom na Srpski, samo što je ova druga zastupljenija.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 05:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Pogledah Djanga konacno i mogu samo da kazem da Tarantina treba baciti u okove a sirotog Jamie Foxxa treba poslati da glumi recimo Stevie Wondera.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 08:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
skeva je napisao:
Kad vidim ovo Sendlera dobijem vodene ospice


Vaistinu.


Elvis Presley je napisao:
Pogledah Djanga konacno i mogu samo da kazem da Tarantina treba baciti u okove a sirotog Jamie Foxxa treba poslati da glumi recimo Stevie Wondera.

Idi gledaj kako trava raste.


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 10:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Шта је погријешио за Ђанга? Некохерентни мишмаш омажа и референци без посебно добре приче која би их оправдала (па на крају сами себи постају сврха), редитеља који је некад правио добре филмове али очигледно већ неко вријеме кубури са инспирацијом и добрим, свјежим идејама.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 10:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Jebote, k'o da je Gorcin Stojanovic na forumu


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 12:03 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40513
Lokacija: Месечева икра
Popokatepetl je napisao:
, редитеља који је некад правио добре филмове али очигледно већ неко вријеме кубури са инспирацијом и добрим, свјежим идејама.

Nekad? Čovjek ima slovom i brojem jedan dobar film.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 12:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11726
Lokacija: PL / BL
1 i 1/4 (Four Rooms)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 13:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Slika

Au, šta snimi čovjek, teški teški naklon dolje.

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 14:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
_зока je napisao:
Popokatepetl je napisao:
, редитеља који је некад правио добре филмове али очигледно већ неко вријеме кубури са инспирацијом и добрим, свјежим идејама.

Nekad? Čovjek ima slovom i brojem jedan dobar film.

Reservoir dogs i Pulp Fiction.
Đango je bukvalno pokušaj Tarantina da bude Tarantino. Zanimljivi likovi, dijalozi, nasilje...s tim što je to prije bolje radio...
U tom filmu možda najbolje je Samuel Džekson odradio ulogu house niggera,koji je manje više nigga fazon poturice u nas.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 15:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
_зока je napisao:
Popokatepetl je napisao:
, редитеља који је некад правио добре филмове али очигледно већ неко вријеме кубури са инспирацијом и добрим, свјежим идејама.

Nekad? Čovjek ima slovom i brojem jedan dobar film.


Pakleni šund i 4 sobe, dva odlična filma.
Grad grijeha mi isto nije loš.
Kill Bill je nešto što se nije trebalo dogoditi kao ni Od sumraka do svitanja (iako mi je nekada bio dobar :)
Đango super film, Prokletnici rata isto dobar film. Dalje ne mogu da se sjetim.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 15:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Kill Bill je jebeni masterpis!


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2014, 15:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Avg 2010, 21:51
Postovi: 1353
Inglourious Basterds meni isto extra ... Nez sto ga pljujete covjek je genije u svojoj kategoriji ...


Vrh
  
 
 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703 ... 968  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs