banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 07:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Okt 2006, 10:26 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Okt 2004, 23:20
Postovi: 17
Ja sam imao priliku da se sretnem sa revoltom samo jednom, na ExYuRocks festivalu u Bugojnu 2003. kada smo nastupali iste večeri...
Momci su mi se odmah dopali, kao i njihovi drugovi iz Manesagre...
Pošto sam iz Crne Gore, jel' postoji mogućnost da mi neko dostavi taj album poštom (neka se nako potroši toliko za širenje njihovog zvuka, koje garantujem)?
Mižda nekad i naletim do BL, pa da naletim u tu vježbaonicu...

FUR!!!!

_________________
I'm just like clock up on the wall ,
always moving but cannot go anywhere ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2006, 16:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2003, 15:42
Postovi: 3076
Lokacija: Banja Luka
Revolt je uz Jubbooko Sa Negrass najkvalitetniji bend iz Banjaluke, generalno gledajuci.
Ne mogu vam docarati zelju da izdaju kvalitetan album koji ce malo osvjeziti scenu i mozda animirati ostale da rade. Tesko je jer su i oni pod uticajem mrtvila koje otupljuje svaki um u RS.

_________________
http://www.myspace.com/bandtanker


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2006, 02:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Uskoro (ali ne bas hiperuskoro) ce izaci prvi singl sa novog albuma, da vidimo malo kako ce novi zvuk i ideje biti prihvacene...

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2006, 23:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Sep 2006, 16:11
Postovi: 114
Kada sam cuo njihovu pjesmu ''Istok sa visine'' na kompilaciji ''Pjesme iznad Istoka i Zapada'' , razletio sam se da pronadjem njihov album ''U kuci bola'' . Nasao sam ga (disk) na svirci u diskoteci (diskoteka li je ,k*rac li je) ''Nebo'' u Srpcu nekih 5 dana pred srecnu novu 2002 (ili trecu, slagacu vas ,poodavno je bilo . Ako je tu neki clan Revolta ,on ce znati) Momci su odprasili solidno, prije njih je bio neki bend sa fenomenalnim zenskim vokalom. Na zalost, sam album je za razliku od ''Istoka sa visine'' totalno ogoljeni i po malo bezlicni HC.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2006, 15:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
Bilo kako bilo , revolt je kultni banjalucki crossover bend iz perioda 95 - 03 , iskreno ni meni album uradjen u Sarajevu nije nista produkcijski nekako je ubio zivost i energiju pjesama, daleko su mi balji snimci sa koncerti iz kseta mislim 96/97 , bili su mi ne znam nekako iskreniji bolji energicniji nego zadnjih godina pjesma istok sa visine im po mom misljenju nije trebala , a pogotovo sto ju je napisao onaj fasisoidni sektas velimirovic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2006, 20:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Sep 2006, 16:11
Postovi: 114
groznium je napisao:
Bilo kako bilo , revolt je kultni banjalucki crossover bend iz perioda 95 - 03 , iskreno ni meni album uradjen u Sarajevu nije nista produkcijski nekako je ubio zivost i energiju pjesama, daleko su mi balji snimci sa koncerti iz kseta mislim 96/97 , bili su mi ne znam nekako iskreniji bolji energicniji nego zadnjih godina
Nisam ni mislio ni rekao da su losi, nego sam upravo mislio da ih je produkcija ubila. Uzivo su odradili maltene savrseno

Citiraj:
pjesma istok sa visine im po mom misljenju nije trebala , a pogotovo sto ju je napisao onaj fasisoidni sektas velimirovic


Sta ti znas o Velimirovicu !?

1. Nije bio sektas nego vladika a to je velika razlika
2. Fasista takodje nije bio ,to je prica koju je proturala posleratna komunisticka vlast.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2006, 22:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
sve religijje su manje vise sekte :D
evo malo o tvom ljubljenom Vladici , koji je tebi po svojim stavovima mogao biti pravo simpatican :D pa pogledaj http://tinyurl.com/om9a5


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Nov 2006, 12:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Sep 2006, 16:11
Postovi: 114
Slaba mi je veza, ne mogu da otvorim ,opisi mi o cemu se radi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Nov 2006, 19:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
@groznium - tema je REVOLT !

a od ovakvih blacenja okrece mi se zeludac al bash!

mozes zadrzati to za sebe il otvoriti drugu temu - stvarno je fuj!

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Nov 2006, 23:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
@pamella_morrison ako sviras neciju pjesmo onda moras biti upoznat sa njegovim radom , stavom i djelovanjem , a vise je nego ocigledno da se radi u ovom slucaju radi o kome se radi o antisemitu ,klerofasisiti, a ne svirati samo da bi izasli na ovoj ili onoj kompilaciji , sem toga to nije blacenje nego istina , a druga stvar sto ti se istina ne svidja , sem toga ostavio sam link a nisam napisao ovo i on nego po sistemu trazili ste pogledajte , a pogotovo sto uvazenom forumasu rsrpska imponuju napisane stvari .
izivinjavam se RSRPSKA nadam se da ces nekako uspjeti otvoriti link :D htio sam staviti cijeli tekst :D , ali jbg tema je ipak revolt :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 00:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5073
Lokacija: Banja Luka
groznium, o vladiki Nikolaju i vjeri uopste u nastavku necu ni rijeci da cujem, jer se oko toga dizalo najvishe prashine na chitavom forumu. za mene je on veliki chovjek, dok za tebe nije. pravo na subjektivno mishljenje svako ima, ali ovo ipak nije ni tema, a ni forum za takvu diskusiju.
za mene licno "istok sa visine" je vrhunsko djelo momaka iz revolta, te iskren da budem, jedina "njihova" stvar koju i danas volim da poslusam. tema je o revoltu i drzite se toga. nemojte mi se sad hvatati na to da su oni "odsvirali njegovu pjesmu", jer vrlo dobro znate o chemu govorim. nista sada necu brisati, ali ako bude potrebno, citavu temu lako mogu da okrenem naopacke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 01:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
meni su nekako blize i vise je povezsuem sa danasnjem odnosno ondasnjem posljeratnom trenutku pjesme snovi i koma , znaci sa pocetka njihovog stvaralstva kada su po mom licnom miljenju i najvise toga i dali znaci dok je bila postava Krema vokal, Tica gitara, Cjure bas i Igi za bubnjevima .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 20:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
nema potrebe da odgovorim nista, tj. necu, jer srecom - moderator je dovoljno rekao - pozitivno! :fadein:

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 22:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
pamella_morrison je napisao:
nema potrebe da odgovorim nista, tj. necu, jer srecom - moderator je dovoljno rekao - pozitivno! :fadein:


sto se onda javljas :D , svi "veliki" ljudi su neshvaceni :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Nov 2006, 13:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2003, 16:53
Postovi: 601
Lokacija: balkanski podkontinent
Današnja postava Revolta:

Chicha - gitara
Dejo (Manessagra) - gitara
Damir (Recall) - bubanj
Brane (AntiDope) - bas
Boki (Hermes) - vokal

Povremeno ulijeće Zuki (truba), nekadašnji član Revolta, a sadašnji član Manessagra, Recall, Post Scriptum...

Materijal za sljedeći album je manje-više spreman, neke se stvari snimaju "u Boletovoj kući", a vjerujem da će i povratničkih koncerata u BL biti u neko skorije vrijeme...

_________________
Tit twister on the loose! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Nov 2006, 14:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2003, 15:42
Postovi: 3076
Lokacija: Banja Luka
Ja sam preksinoc vracajuci se iz ZG na auto putu odvrno totalle UNS GETO i vozio brzo. Super mi bilo! Ali na onom kompilacijskom CDu WIRED (ultimate cultural exchange) vol.1 je tako ruzno uradjen mastering za Revolt da sve brmba od basova i ne mozes puno pojacat.

Ajte momci, recimo to Adre postavi ovdje dosadasnje svirke Revolta, totalle od pocetka do danas.

_________________
http://www.myspace.com/bandtanker


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Nov 2006, 19:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2003, 16:53
Postovi: 601
Lokacija: balkanski podkontinent
Raspitaću se kod vremešnijeg dijela ekipe za svirke...

Do tada može i jedan intervju iz "Scissors"-a...


Interview - mart/april 2001. - Boris Todorović, Srđan Karalić (Scissors)

--------------------------------------------------------------------------------

Možete li nam predstaviti članove benda?
Milan Tica: "Bend se sastoji od šestorice članova, znači - ja kao gitarista, Dragan Ćurković kao druga gitara, Igor Kašiković na bas gitari, Draško Kremenović je prvi vokal, Petar Topalović drugi vokal, a bubnjeve trenutno svira Dragan Bošnjak."

--------------------------------------------------------------------------------

Da li je postava bila stalna sve vrijeme?
M.T: "Pa, što se tiče same postave, postava je imala baš puno personalnih promjena. Većinom se to odnosi na bubnjare, jer smo promjenili šest bubnjara, po mojoj evidenciji. Možda jedan više ili manje, ali ja mislim oko šest bubnjara. Krenuli smo kao četvorka, mada smo čekali dva čovjeka koja su bila u vojsci, pa smo pjevali kao šestorka, kasnije kao petorka. Neko vrijeme smo imali i DJ-a, ali sad je opet ta neka klasična postava sa šest ljudi, s tim da imamo dva vokala."

--------------------------------------------------------------------------------

Ko je došao na ideju da oformi bend?
M.T: "Bend je osnovan u suštini '95., a osnovali smo ga ja, Draško, Dragan i tadašnji bubnjar Igor. To je bila neka prva postava, a sa probama se krenulo negdje u julu mjesecu, a prvi zvanični koncert je bio u februaru '96. u dvorani Obilićevo."

--------------------------------------------------------------------------------

Kako biste vi definisali svoju muziku?
M.T: "Kad smo krenuli svirati, bio je to New York HC, znači, bilo je tu i hip-hopa, neki crossover... U suštini Revolt i svira crossover. Mješamo HC sa hip-hopom, mada ima i nekih emo-grunge fazona."

Draško Kremenović: "I melanholije..."

M.T: "Ima i psihodelije... Prvi album je bio mješavina HC-a i hip-hopa, a iduće materijale ćemo vjerovatno miješati neke druge pravce, raditi nešto drugo. Ali, opet će to ostati neki crossover."

--------------------------------------------------------------------------------

Kada ste napravili svoj prvi demo snimak?
M.T: "Pa, prvi demo snimak smo napravili početkom '98. ATV, Alternativna Televizija je imala projekat da snimi neke Banjalučke grupe koje su tada svirale u svom studiju i da izda neku kompilaciju. Ta kompilacija, nažalost, nije nikad ugledala svijetlost dana."

--------------------------------------------------------------------------------

Imate li uzore?
D.K: "Pa, mislim da nemamo neke uzore, jer se trudimo da budemo što orginalniji, ali ipak, kao, možemo navesti svu muziku koju slušamo."

M.T: "Može se reći da nemamo baš nekih klasičnih uzora, već se tu mješaju osjećaji sa muzikom koju slušamo..."

--------------------------------------------------------------------------------

Možete nam reći neke detalje o ovom albumu što ga trenutno radite?
M.T: "Album ima deset pjesama, plus dvije bonus track, tj. demo snimci naših starijih stvari iz '98. Album će biti izdat najvjerovatnije u aprilu. Samoizdanje. Znači ni za koga nismo izdali, već smo sami našli spoznore."

--------------------------------------------------------------------------------

A na koje tržište će ići album?
D.K: "Nema ograničenja."

M.T: "Kao što kaže Krema, nema ograničenja. Prvo krećemo, naravno, po bivšoj Jugi. Znači i u Bosni, SRJ, Hrvatskoj, Sloveniji, a imamo planove i za Holandiju i Dansku."

D.K: "Znači, gdje god sviraš, nosiš CD sa sobom i promovišeš svoj album i plasiraš ga na tržište."

--------------------------------------------------------------------------------

Gdje ste sve do sada svirali?
M.T: "Svirali smo, počevši od RS i Federacije, preko Hrvatske, do Holandije i Danske. Prva turneja je bila, u suštini, u Holandiji. Tu smo imali oko četiri koncerta. To je bilo negdje u decembru '99. Poslije toga je uslijedila turneja po Danskoj u februaru 2000. Tu smo održali pet koncerata. Takođe smo te iste godine imali turneje po Hrvatskoj i BiH."

--------------------------------------------------------------------------------

Kakva su bila reagovanja publike?
M.T: "Pa, ja mislim da su bila jako pozitivna. U Holandiji smo dobro prošli, jer smo bili sa najpoznatijim punk bendom tamo. Samim tim su oni privlačili dosta ljudi, mi smo imali priliku da zasviramo pred većom publikom. Bilo je tu mnogo poređenja - neki tip nam je rekao da ličimo na Rage Against The Machine."

D.K: "Najbolje objašnjenje je bilo od jednog tipa koji je rekao da je naša muzika kao rat."

M.T: "U suštini je to bila razmjena bendova, pa smo tako išli i negdje gdje se ne sluša neka HC i punk muzika, već po nekim barovima, klubovima, dok nismo na kraju otišli u Kopenhagen u Youth House. Tu se svirala ovakva muzika, tako da nam je bilo super."

--------------------------------------------------------------------------------

Kako se tamo ljudi odnose prema bendovima, za razliku od ovoga kod nas?
D.K: "Pa, bili smo pred pravom publikom i na pravim prostorima. Sve je bilo na nivou i skroz profesionalno. Počev od backstage-a, u kojem imaš posebno odvojene sobe za sebe, frižider i ostale stvari, što znači da te poštuju - organizovano, sve kako treba."

M.T: "Ali, ima i razlike i između Danske i Holandije. U Holandiji smo svirali sa profesionalnim bendom, što znači da je to bio jedan profesionalni pristup, sa pravim backstage-om... Imaš piće, tonske probe, opreme... Dok je u Danskoj sve to bilo više amaterski, tako da je to na nekom manjem nivou, slično našem."

--------------------------------------------------------------------------------

Gdje ste sve svirali u Hrvatskoj i kako je tamo bilo?
M.T: "Svirali smo u Velikoj Gorici. To je bio neki HC-Punk festival i bilo je puno ljudi. To je bilo pravo naselje - šatori, svirke u prirodi, na jednoj velikoj poljani. Tu smo imali jedan dobar koncert. Svirali smo još i u Karlovcu. Tu je prostor bio kao Kset. Ali Karlovac je grad koji odumire, tako da se smanjuje interesovanje za takvu muziku."

D.K: "Bilo je svega tridesetak ljudi, možda malo više..."

M.T: "Svirali smo i u Zagrebu, bilo je dosta ljudi."

--------------------------------------------------------------------------------

Da li ćete tražiti izdavače za naredni album?
M.T: "Nismo željeli da uđemo u te vode komercijalnog odnosa prema muzici, za sada."

--------------------------------------------------------------------------------

Tekstovi su vam većinom na srpskom jeziku?
M.T: "Da, svi su na srpskom, izuzev jednog - zadnja stvar na našem materijalu"

--------------------------------------------------------------------------------

Ko piše muziku i tekstove?
M.T: "Ja se bavim komponovanjem muzike, aranžmane radimo svi zajedno, a tekstove pišemo ja i Krema, i Pera je sad učestvovao. Na jednoj stvari smo imali goste na pisanju tekstova. Revolt je, u suštini, kritika ove sredine. Naš album se zove "U kući bola", što samo ime govori. Znači govori o, od rata, pa do poslije rata, svim negativnim stvarima koje su nam se događale. Revolt je, ne samo muzika, nego i stav o životu."

D.K: "Album je baš nabijen negativnom energijom i prezirom."

M.T: "Mi sve vrijeme podsjećamo da postoje i pozitivne stvari za koje čovjek treba da živi i radi. To je, znači, kritika i poruka da, iako nam je toliko loše, moramo nastaviti da se borimo punom snagom."

--------------------------------------------------------------------------------

Šta treba raditi da bi se razvijao metal u gradu?
D.K: "Treba to sve ozbiljno shvatiti, treba imati strpljenja..."

M.T: "Treba da bendovi budu homogeni, da pomažu jedni druge, da promovišu jedni druge, da se povežu... Mi u Geto-u se trudimo da nađemo prostor, gdje bi vježbali bendovi. Mi smo povezani sa momcima iz Crush-a, tako da su nam oni obećali da, ako nađemo prostor od oko 200 kvadrata, da će organizovati da se doveze sva oprema. Kad bi to sve profunkcionisalo, onda bi se mogla graditi neka scena. Bendovi bi imali gdje da vježbaju, da se druže i da se ispomažu. Na primjer, ako neko treba da odsvira neku tezgu,a bubnjar je bolestan, da se ponudi drugi bubnjar da ga zamjeni. Znači, saradnja tog tipa. Najvažnije je da Banjaluka postane kultno mjesto, jer od kultnih mjesta se kreće dalje. Važno je da imaš mjesto gdje bendovi mogu svirati. Nije važno da li vježbaju u garaži ili šupi, važno je da se mogu negdje predstaviti."

--------------------------------------------------------------------------------

Kako bi organizovali snimanje demo snimaka?
D.K: "Pa,kad bi se nabavila ta oprema, to bi se moglo preko miksete snimati. Znači imao bi čak i preduslov da radiš svoje demo snimke. Ako neki bend treba da snimi neki demo, svi skupimo lovu da otkupimo studio za snimanje. Tako da svaki bend ima bar po jednu dobru pjesmu snimljenu u studiju. To je preduslov, a tjera te na dalji rad. Ne vjerujem da će se to ovdje prepustiti slučaju, jer ovdje ima najviše ljudi koji slušaju, a i sviraju tu vrstu muzike."

--------------------------------------------------------------------------------

S obzirom na to da kod nas nema uslova i opreme, naša se scena počela razvijati...
M.T: "Da, mi smo svi neki pioniri te muzike u RS i BiH. Biće još mnogo bendova - i sada ih ima dosta. Kao što si rekao, pored nedostatka opreme, sredstava, mjesta za sviranje, ipak se razvijamo, ipak se nešto radi."

--------------------------------------------------------------------------------

Da li imate pozive iz inostranstva za svirke?
M.T: "Prošle godine smo trebali ići u Dansku na jedan festival, ali nismo otišli zato što je tad bila promjena bubnjara, nismo bili uvježbani. To je jedan jak festival i stvarno je sramota otići na njega neuvježban."

--------------------------------------------------------------------------------

Kako ste dospjeli u Holandiju i Dansku?
M.T: "Pa, svirao je jedan bend iz Holandije u Banjaluci sa nama i tad je taj organizator koji je glavni za Crush na Balkanu slušao nas i pozvao da tamo gostujemo. Sa njim smo radili i te svirke po Hrvatskoj. Postoji projekat Wired koji djeluje na prostoru Balkana i Skandinavije, a u stvari organizuje razmjene bendova, konferencije..."

--------------------------------------------------------------------------------

Kakav je odziv za vašu muziku u gradu?
M.T: "Od prvog puta kad smo svirali, pa do sada, stizale su pozitivnije kritike, a sve više i više je ljudi koji dolaze na koncerte - sve više različitih ljudi. Nije u pitanju prepotencija, ali kad smo god svirali, bilo je super. Čak i u inostranstvu su bile pozitivne kritike, iako ljudi ne razumiju naš jezik."

--------------------------------------------------------------------------------

Gdje mislite promovisati album?
M.T: "Pa, počećemo sa Banjalukom, pa onda dalje, u Federaciju, Hrvatsku..."

D.K: "Nismo niti jedan koncert u Srbiji imali"

M.T: "A svirali smo svugdje po bivšoj Jugi... promociju mislimo početi čim se uvježbamo sa novim bubnjarem."

--------------------------------------------------------------------------------

I na kraju, šta planirate dalje raditi?
M.T: "Pa, Revolt je ispričao jednu epizodu života koja obuhvata doba od '92. kad je rat krenuo, do 2000. kad smo snimili album. Sve frustracije i događaje koji su nas pratili. Znači, sad smo završili tu temu i prelazimo na kritiku društva, ovog novog. Znači, novi materijal, puno koncerata, dobrog druženja i zajebancije. Nemamo neki poseban cilj, već da sviramo, da proputujemo, da ne sviramo ovdje samo. Znači da se čuje za nas van Banjaluke i da pomognemo mladim bendovima koji su krenuli ovim putem..."

_________________
Tit twister on the loose! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Nov 2006, 09:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2003, 15:42
Postovi: 3076
Lokacija: Banja Luka
A mogao si i link postaviti, znas!?

:drinking:

_________________
http://www.myspace.com/bandtanker


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Nov 2006, 17:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Cisto da ne bude zabune, "Boki" je novi pjevac, a ne stari boki koji trenutno ima svoj *rege* bend...

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Nov 2006, 18:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2003, 15:42
Postovi: 3076
Lokacija: Banja Luka
Draco_O'Reily je napisao:
Cisto da ne bude zabune, "Boki" je novi pjevac, a ne stari boki koji trenutno ima svoj *rege* bend...

:drinking: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
http://www.myspace.com/bandtanker


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs