banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 244 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Jun 2012, 14:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
http://www.muzickazona.ba/vijesti/junio ... ivalu/2898

Citiraj:
Ulaznice koštaju 10KM, a VIP 50KM.


Hahhaha,hoce neki orgainizator da objasni sta je VIP na Kastelu?Da nije romanticna vecera ukljucena u zatvorenom Kazamatu.

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2012, 12:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Citiraj:
Fresh wave festival - Фестивал електронске музике „Бања Лука 2012“

22, 23. и 24.06. – Тврђава Кастел, у 21.00 час,

Учествују свјетске музичке звијезде. Tom Novy (Germany), Benny Benassi (Italy), The Shapeshifters
(England), Gramophonedzie (Србија)
и многи други извођачи из сусједних земаља.


Ово ће бити екстра. 8)

П.С. Извињавам се ако постоји већ тема, нисам је нашао нигдје, па сам отворио (н)ову...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2012, 13:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Ја сам ово скинуо са званичног календара КЦ "Бански двор"...

Контам да би то требало бити и коначно, али не чуди ме ништа код нас... :-?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2012, 13:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Izgleda da se neko u Banskom Dvoru dobrog kreka napusio posto sam nasao nekoliko linkova sve istih plus Fb...http://allevents.in/events/fresh-wave-f ... 7099834283

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2012, 13:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Не`м појам... Ево овдје програм за јун http://banskidvor.org/program-za-jun-2012-godine/ ....

МА ко год буде, имам осјећај да ће бити хаос... 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2012, 13:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
http://www.youtube.com/watch?v=ukmjJc9ogIE

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2012, 14:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Је*е луд збуњеног :lol:

Ај` сад знај шта је истина, а шта није.. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2012, 14:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Haha,nista ubuduce zaobilazi stranicu BD-a u sirokom luku

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2012, 10:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Bas...i mene zivo interesuje sta je VIP, et' :)

Jbg, mi obicni smrtnici idemo sa kartama od po cenera :cry: :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2013, 14:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3620
Lokacija: Roma
Ima li tema za ovogodišnje izdanje?
Idete li, šta kažete za izvođače?

Ja ću ići, prošle godine je bilo odlično :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2013, 18:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Ja planiram ici...David Morales mi je najjace ime + ga nisam slusao nikako ranije, pa cemo vidjeti hoce li ispuniti ocekivanja :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2013, 20:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3620
Lokacija: Roma
Očekujem ludilo. Nešto sam u finansijskoj krizi, još malo kraj mjeseca, pa ne znam da li da idem samo u petak ili i u subotu :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2013, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
points je napisao:
Očekujem ludilo. Nešto sam u finansijskoj krizi, još malo kraj mjeseca, pa ne znam da li da idem samo u petak ili i u subotu :)


Ja nisam ni vidio raspored, al' svakako ne planiram oba dana ici...jedino, da udruzimo snage i utrpamo sve na kvotu tri, pa da budemo VIP? :P :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2013, 21:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Kad je ovo??

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2013, 21:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Talija je napisao:
Kad je ovo??


'Ovogodišnje izdanje "Fresh wave" festivala, koji će od 20. do 22. juna biti održan na tvrđavi Kastel u Banjaluci, okupiće neka od najpoznatijih imena svjetske elektronske scene.
Grad na Vrbasu će muzikom protresti sjajni Dejvid Morales, "Freemasons", Funkerman, Tom Novi i Kurd Maverik.
Strahinja Grahovac, jedan od organizatora ovog muzičkog festivala, u okviru kojeg je prošle godine u našem gradu nastupio sjajni Džunior Džek, potvrdio je nastupe zvijezda.
"Odranije imam dobru saradnju s menadžerima ovih DJ-eva. Stupio sam u kontakt s njima i dogovorio nastupe, tako da će ovogodišnje izdanje festivala biti mnogo bogatije i raznovrsnije u odnosu na prošlogodišnje", rekao je Grahovac.
Prema njegovim riječima, muzičku podršku će im pružiti dvadesetak DJ-eva iz BiH.
Napomenuo je da s obzirom na to da je riječ o svjetskim imenima elektronske muzike njihovi nastupi iziskuju veća finansijska sredstva, koja su obezbijedili zahvaljujući sponzorima.
Dejvid Morales jedan je od najtraženijih DJ-eva današnjice. Karijeru gradi od kasnih sedamdesetih i tvorac je jednog od prvih underground house hitova, a riječ je o singlu "Do It Properly".
Kako u devedesetim godinama prošlog vijeka dance muzika postaje sve popularnija široj publici, njegovi se mixevi prilagođavaju mainstream dance muzici. Sarađivao je s brojnim pop zvijezdama, između ostalih Marajom Keri, Madonom, Majklom Džeksonom, Dženet Džeksonm, Tinom Tarner i Bjork. Godine 1998. dobio je muzičku nagradu "Grammy" za najboljeg remixera godine.
Jednom prilikom je izjavio kako mu niko ne može oduzeti to što voli da radi, a da se sav uspjeh nije desio, on bi i dalje bio mali skromni DJ u svojoj sobici.
Britansku house atrakciju "Freemasons", koju će banjalučani ovog ljeta moći slušati uživo na Kastelu, čine Rasel Smol i Džejms Viltšir.
Kada su počeli saradnju, Rasel i njegov tadašnji bend "Phats & Small" su već iza sebe imali tri Top Ten hita, "Brit Award" i multimilionsku prodaju hita "Turn Around", dok je Džejms Viltšir radio s pop zvijezdama kao što su Dona Samer i Kajli Minog.
Trenutno najbolji britanski DJ-evi radili su sa brojnim zvijezdama, a numera "Love on my mind", koju su snimili s Amandom Vilson, bila je svojevremeno plesna himna. Kada je u pitanju region, postali su miljenici publike u Hrvatskoj, gdje često nastupaju.
Tvorac jednog od najboljih hitova elektronske muzike "Speed Up", Funkerman, jedan je od najtraženijih house DJ-eva današnjice.
Vlasnik je najuticajnije house etikete "Flamingo Records", koju drži s popularnim Fede le Grandom i Rafom Džansenom.
"Sve je u ljubavi. Muzika je moja ljubav. Svaki set doživljavam s takvom emocijom kao da nastupam prvi put", kaže slavni muzičar.
Kurd Maverik se na svjetsko muzičko tržište probio remiksom pjesme "Pump up the Jam", a nedugo zatim pojavio se i njegov prvi singl "I Never Rock". Sarađivao je s najboljim svjetskim muzičkim producentima, a njegovi setovi obilježili su posljednju dekadu u house muzici.
Maverik je često isticao kako voli da dolazi u Srbiju, a poznata je i njegova izjava da se nikada neće oženiti.
"Trebalo mi je mnogo vremena da shvatim da nisam tip koji će se oženiti. Moja sudbina je da pravim muziku. Radiću to dokle god budem mogao. Život je mnogo jednostavniji kada ste sami", naveo je Maverik.
Ljubitelji elektronske muzike imaće priliku da uživaju i u nastupu njemačkog DJ-a Toma Novija, koji je, takođe, čest gost u Srbiji, a nastupao je i u Sarajevu.
Ulaznice za "Fresh foam fest" moći će se kupiti po cijeni od 15 KM za prvo i drugo veče, dok će karte za treće veče festivala iznositi 20 KM. Komplet ulaznica za sve tri večeri festivala koštaće 40 KM.'

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2013, 22:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3620
Lokacija: Roma
Tri su večeri, cartmane.
Najviše se isplati kupiti komplet kartu, ali ja definitivno u četvrtak ne idem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2013, 22:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Vjerovatno sam mahinalno napisao, jer su bili pomenuti samo petak i/ili subota :D

Ja kontam otici samo na Moralesa ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2013, 11:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
A koliko je lupalo sinoc,jedva sam zaspao pored jos vrucine u paketu...I ja sam kontao na Moralesa,a veceras bi mogao jedino da mi neko pokloni kartu il` neku diverziju izvesti na ulazu:)

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2013, 13:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3620
Lokacija: Roma
Ima li iko da nam kaže kako je bilo? Danas cijeli dan samo slušam kako se čulo, ali niko nije bio unutar zidina :D Ja odoh večeras.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2013, 13:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
eric_cartman je napisao:
Vjerovatno sam mahinalno napisao, jer su bili pomenuti samo petak i/ili subota :D

Ja kontam otici samo na Moralesa ...

"I tata bi sine" :(

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 244 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs