banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 06:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1536 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 77  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 21 Jul 2017, 09:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
pa dvije bine, ali malo je naroda bili ispred kastela, i takticki su ovo izveli, nekada su demo bendovi svirali od 8

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 21 Jul 2017, 11:18 
Do kada si ostao Fiki?

Bilo je nas nekoliko forumasa, otisli da vidimo marky ramonea prije nego i on otegne papke. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 21 Jul 2017, 12:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3641
Sinoć mahom grozni bendovi u takmičarskom programu, da mi je samo znati ko i na onovu čega ih je izabrao. Onaj Šajze bitter lemon ili kako već, šta je ono, ljudi moji... Čast prvom bendu kojem zaboravih ime, Pajperu i Kobu, a kažu i da je Wolfram dobar bio a njih propustih zbog neke gluposti na drugoj bini. A utisak večeri je masovni egzodus sa Letarga na drugu binu, bukvalno je 80% ljudi pobjeglo sa njihovog nastupa. :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 21 Jul 2017, 14:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
odslusao prvih nekoliko pjesama i nisam vise mogao

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 00:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
Nemesis m ije večeras bio najbolji, vjerovatno zato što sam metalika prljava. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 14:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Cure su razbile, svaka cast, moji favoriti. Furaju se na Arch Enemy :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 16:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4260
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Je li Brankica mora drkati po telefonu na 0:44 i 2:40 (i još par puta) dok gospodin Marky Ramone govori? https://www.youtube.com/watch?v=8YBku3b4TkI
Nebitno ko je u pitanju, ja mislim da je ovo nepristojno kada si za stolom i obraćaš se novinarima na javnoj konferenciji.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 16:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
pa od jedne Brankice se bolje i ne ocekuje, jednostavno je ljankase, mozes covjeka otjerati iz Petrovca ali ne i Petrovac iz covjeka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 16:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Gledao sam glavnu binu do sredine i onaj duo instrumental me je zaintrigirao. A na onoj drugoj bini, onaj band, za koji kažu da je osvojio treće mjesto na Rock bunt festivalu, nije trebao da nastupa tamo, trebao je na glavnu.

Lačni Franz, dobar.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 18:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Ja sam prvo veče Demofesta oko jedan naveče skontala da je Demofest i pojurila dva forumaša da odemo.
Izvinjavam se Popketu (i Pajperovom smijehu) kojeg sam svim srcem htjela da podržim...ali sam zakasnila.

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 19:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Veceras nije ogranicen dzabni ulaz do 9.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 19:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 22:20
Postovi: 526
Mogla bih sad napisati nešto tipa "ajte banjalučani organizujte nešto, pokažite nama seljankama i seljacima kako se to radi, molim vas. Što nas zakidate jbmu?"

Ali neću.

Imam potrebu da vas zamolim da zamislite koliko krvi, znoja, dovitljivosti, kalkulacija i suza je potrebno da se ovako nešto realizuje. Ljudi koji rade na Demofestu nema milion, nema ni stotinu, ima ih taman toliko da se prebroje na prste. Nemaju ni otvoren gradski budžet. Mjesecima rade dan i noć. I tako dalje.

Imam potrebu da vas zamolim da lične animozitete ostavite po strani i pokušate sagledati šta ova tri - četiri dana znače za naš grad.

Ekonomska računica je jasna i mrzi me da pišem o tome, samo bih istakla sve one divne, vesele, nasmijane ljude sa kojima se družimo par dana u godini.

I posljednje, forum je jedna od adresa koju Google izbacuje kada se pretražuje Demofest. Zar nije ružno da neko iz Srbije, Hrvatske, Slovenije čita kako festival organizuje "seljanka iz Petrovca i tetkina mala"? To naravno ne govori ama baš ništa o Demofestu, ali govori jako puno o ljudima koji žive u Banja Luci.









Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 19:57 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
"ajte banjalučani organizujte nešto, pokažite nama seljankama i seljacima kako se to radi, molim vas. Što nas zakidate jbmu?"




ja te pozivam da sutra navece dodjes na gradski stadion i utakmicu borac-celik,gdje ce biti vise ljudi nego na demofestu...

i uvjeris se da nije tacno da banjalucani ne znaju organizovat nista :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 20:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Nije to tvoj tip slagzi, pust kraju :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 20:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
mesečeva_kći je napisao:
I posljednje, forum je jedna od adresa koju Google izbacuje kada se pretražuje Demofest.

Meni ne izbacuje na prve tri strane, dalje mi se nije dalo gledati.


Mjesečeva, ne mora se svim banjalučanima svidjeti sve što se dešava u BL, kao što se ne sviđa ni drugima.
Eno u Parizu iz godine u godinu hejtaju onog lika što im organizuje neke rege žurke i festivale, i između ostalog ga prozivaju i da nije pravi parižanin, nego je iz daljeg predgrađa. Toga ima svugdje. I to ti je sloboda mišljenja i govora.
Iza svih festivala i dešavanja svuda u svijetu stoje neki ljudi, neki volonteri, negdje čak pomažu i učenici, pa to nije preduslov da bi festival bio dobar. Da bi nešto bilo dobro, ili bolje, mora se čuti mišljenje javnosti. I kritika i hejt postoje jednako kao što postoji sestra rođena koja će sestri rođenoj da prva čestita vjeridbu i da joj kaže "šta s to obukla, seljanko jedna!" :)

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 20:10 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ja cak mislim da je ovaj demofest i jedina stvar za koju nikad niko nije rekao da je glupa,bespotrebna i da ne treba ovom gradu..sto je od nas forumasa ogroman kompliment :lol: :lol:


citam bas redovno ovu temu..nisam zapamtio takav post...

cak naprotiv mnogi ljudi prema njemu tempiraju svoje obaveze...godisnje odmore...



a sad sto poneko prokomentarise neki detalj,hebiga,ljudski je :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 20:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
mesečeva_kći je napisao:
Mogla bih sad napisati nešto tipa "ajte banjalučani organizujte nešto, pokažite nama seljankama i seljacima kako se to radi, molim vas. Što nas zakidate jbmu?"

Ali neću.

Imam potrebu da vas zamolim da zamislite koliko krvi, znoja, dovitljivosti, kalkulacija i suza je potrebno da se ovako nešto realizuje. Ljudi koji rade na Demofestu nema milion, nema ni stotinu, ima ih taman toliko da se prebroje na prste. Nemaju ni otvoren gradski budžet. Mjesecima rade dan i noć. I tako dalje.

Imam potrebu da vas zamolim da lične animozitete ostavite po strani i pokušate sagledati šta ova tri - četiri dana znače za naš grad.

Ekonomska računica je jasna i mrzi me da pišem o tome, samo bih istakla sve one divne, vesele, nasmijane ljude sa kojima se družimo par dana u godini.

I posljednje, forum je jedna od adresa koju Google izbacuje kada se pretražuje Demofest. Zar nije ružno da neko iz Srbije, Hrvatske, Slovenije čita kako festival organizuje "seljanka iz Petrovca i tetkina mala"? To naravno ne govori ama baš ništa o Demofestu, ali govori jako puno o ljudima koji žive u Banja Luci.



Brankice, ti li si??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 20:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 22:20
Postovi: 526
Šlageru, ozbiljno ću razmisliti o pozivu. Hvala.

800, samo uz kritiku se razvija. Slažem se. Samo mi nismo Pariz, ni London, čak ni Zagreb. Mali smo i beznačajni u kulturnom smislu. Nema kritike koju Demofest nije uvažio u mjeri u kojoj je to moguće.

Ja bih voljela da vidim 10 "-festova" godišnje, ali nema. Bilo je i više nema. I ne mogu da se otmem utisku da smo svi skupa krivi za to, jer pristajemo da konzumiramo reciklirani šund.

Nisam objektivna, priznajem. Tragično doživljavam primitivne prozivke. Ljudi, nešto, jedno! u ovom gradu je opstalo 10 godina! Vjeruj mi, uslovi su iz godine u godinu sve teži i teži. Ako već ne želiš, ne možeš, iz bilo kog razloga da pohvališ, ako ne možeš da daš sugestiju kako da bude još bolje, ako ne voliš, to je ok. Nije ok da kenjaš. Eto!

A metafora sa sestrom je odlična, samo se nadam da ne misliš da sestra sestri treba pred zvanicama da kaže da je seljanka koja se ne zna obući. Nadam se da bi joj to rekla u četiri oka i ponudila nešto kulturnije iz svog ormara.



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 21:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
mesečeva_kći je napisao:
Mogla bih sad napisati nešto tipa "ajte banjalučani organizujte nešto, pokažite nama seljankama i seljacima kako se to radi, molim vas. Što nas zakidate jbmu?"

Ali neću.

Imam potrebu da vas zamolim da zamislite koliko krvi, znoja, dovitljivosti, kalkulacija i suza je potrebno da se ovako nešto realizuje. Ljudi koji rade na Demofestu nema milion, nema ni stotinu, ima ih taman toliko da se prebroje na prste. Nemaju ni otvoren gradski budžet. Mjesecima rade dan i noć. I tako dalje.

Imam potrebu da vas zamolim da lične animozitete ostavite po strani i pokušate sagledati šta ova tri - četiri dana znače za naš grad.

Ekonomska računica je jasna i mrzi me da pišem o tome, samo bih istakla sve one divne, vesele, nasmijane ljude sa kojima se družimo par dana u godini.

I posljednje, forum je jedna od adresa koju Google izbacuje kada se pretražuje Demofest. Zar nije ružno da neko iz Srbije, Hrvatske, Slovenije čita kako festival organizuje "seljanka iz Petrovca i tetkina mala"? To naravno ne govori ama baš ništa o Demofestu, ali govori jako puno o ljudima koji žive u Banja Luci.









Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Ja sam ga podržao sinoć novčano, a večeras nemam snage. Sutra sa djetetom na Borac. Što se tiče kritičara nek i oni počnu nešto pa pokažu. Što doduše važi i za ove sa druge strane, tipa političarske okoline i familije, ako su sposobni ajte u bijeli svijet pa tamo pravite uspjeh a ne ovde preko kumova itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 23:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Ako vec sviraju iza ponoci, je l' mora ovako glasno? I mijesanje muzike sa dvije razlicite bine u ovo doba noci je ocajno!

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1536 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 77  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs