banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 14:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1821 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 92  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 12:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Pobogu Bobane, šta je s tobom? Plaćaju te dodatno tokom praznika da troluješ i radiš marketing za jednu Luksemburšku kompaniju? :) Prvo, očito je da im Ugovori svima nisu isti, drugo, ako želiš RTS bez mraka uzmi neku od aplikacija ima ih po povoljnim cijenama, Total Srbija, msat ili Polaris Srbija. Ili ako uzimaš ovdje, uzmi mtel, msat ili Elta kabel, na kablovskoj se skoro ništa ne zamračuje. Ni filmovi, ni serije, ni kvizovi, ništa osim fudbala. :)

I ja mislim da je za Total najbolje da izbace RTS iz ponude, i ostale srpske kanale, onaj ko želi da ih ima u ponudi neka sebi uzme uslugu nekog od operatera koji ga ne zamračuje toliko i "mirna Bosna". :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 12:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Smiri doživljaj,tebi se nisam ni obratio nego korisniku m:SAT-a @ Shadow90.
A ti se ubacio sa svojim puncem,kao da si redovno kod njega i pratiš šta se zamračuje na RTS-u :-D
A apsolutno nema potrebe da mi govoriš šta treba da pišem na ovom forumu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 12:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Smiri emocije razdraženi čovječe, Veliki Petak je. Na tvoju žalost, sve dok sam ovdje, skupa sa puncem, bar vikendom na selu, kao korisnik usluga msat-a imam pravo komentarisati na temi o msat-u. Jedini kojem nije mjesto na ovoj temi si ti. Uopšte ne koristiš usluge msat-s ali tu si da pametuješ. Ali jbg, na žalost, otkako si se pojavio na forumu, sve i jednu temu si uneredio ponudama, poslovanjem i problemima Total TV BiH. De malo, odmori, prošetaj, nekad nešto na tv i pogledaj, nije ti se valjda život sveo na poslovanje SjBB-a :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 12:58 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
koji ste smaraci vas dvojica...imate privatne poruke pa se prepucavajte,ne moramo svaki dan citati iste gluposti....istu pricu vrtite mjesecima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 13:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Ti si Bobanov portparol? :) :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 13:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
mark05 je napisao:
koji ste smaraci vas dvojica...imate privatne poruke pa se prepucavajte,ne moramo svaki dan citati iste gluposti....istu pricu vrtite mjesecima


Zašto da ne pišu,tema nije off a na kraju krajeva,pobogu ovo je forum,zato forum i služi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 13:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Ma naravno. Razmjena mišljenja je uvijek dobro došla. Malo Bobanče iskoči iz kolosijeka, pa promoviše onu kompaniju iz bivšeg potpisa, ali u suštini nije on uopšte loš momak.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 13:12 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
drug je napisao:
Ti si Bobanov portparol? :) :) :)


portparol zdravog razuma...preporucujem i vama isto...gledajte tv i koristite kog hocete operatera,ne morate svakih 5 dana istu pricu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 13:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Slažem se, vodi Bobana negdje brate na pivo, evo punac i ja gledamo Boj na Kosovu na RTS. I pijuckamo vino, "pola drinken, pola Šarcu geben". :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 13:29 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
e to ti je dobra ideja...vodi ga ti pa zajedno raspravljajte,ipak ste vi portparoli svojih operatera...:lol: ne znam kako stignes da gledas kad visis na forumu
ja bogami ne gledam,smorilo,a mogu na rts-u....ipak sam za nesto kvalitetnije na HBO i cinemax..:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 13:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Ispravak krivog navoda, nemam ja nikakve veze sa operaterima, osim što vam svima plaćam uslugu, tri lokacije, tri operatera, plus onaj Vavoo. :) Na kraju je taj i najbolji. :) Ali ajde sa svakim po pola, preko 'leba i pogače i pomalo, i ne izađe toliko skupo. Još se može, kad ne bude moglo, ima da lete tanjiri na sve strane. :) Ipak tebi ostaje Boban, da razmjenjujete kataloge. :) :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 13:44 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
ne trebate meni ni ti ni boban,smarate jednako obojica...mene neke druge teme vise zanimaju..;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 14:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
:lol: :lol: :lol:
Ma vidim ja da ti nisi za ovog foruma, davno si ti njega nadrastao. Ajd bježi, popravi mi dan :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 14:05 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
drago mi je ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 17:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2015, 17:48
Postovi: 547
Pa ionako sve što valja iz Srbije ide na Nova S, tako da...

Eventualno imaju koju seriju i ende.

_________________
*FIFA Club of the 20th Century*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 18:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
:lol: Dobar vic. To što se tebi ili meni na Novoj dopadaju dvije tri emisije i ubodeno tek poneki film, uopšte ne znači da na ostalima nema šta vidjeti. Čak naprotiv, puno će vode proteći Vrbasom pa da Nova S tek malčice pristigne neke od gledanijih tv stanica sa nacionalnom koncesijom u Srbiji, poput Prve, Pinkovih kanala ili RTS-a.

Nešto, navika, nešto, ti gledani tv formati i eto tako stoje stvari. Čak ovdje kod nas kad ljudima kažeš Nova S, oni te blijedo pogledaju kao da si im rekao da gledaš britanski ITV. :) Ni to što nema Nove BiH ih ne dotiče previše.

Nego kad smo već na ovoj temi da navedem i sljedeće. Prvo kritika, od zahtjeva za uvođenje usluge pa do realizacije prođe 7-10 dana, pohvala, momak koji je radio montažu kod punca je baš profesionalac. Odlično " opremljen", ne postoji nemoguće, poštuje potrebe korisnika i sve završi u jako kratkom roku. Eto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 18:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2006, 10:47
Postovi: 115
boban1982 je napisao:
Koliko se zamračuje sadržaj na RTS kanalima?
Od jednog korisnika msat sam saznao da se blokira slično kao i na Totalu,što bi bilo jedino ispravno.


Ja vrlo rijetko gledam tv, tako da ti nisam neki relevantan odgovor. Uglavnom, roditelji gledaju tv, a koliko sam shvatio zamracenja ima, ali ne u tolikoj mjeri kao na totalu. Upratio sam da ponekad zamrace nesto na RTS1, ali isto to istovremeno mozes da gledas na RTS Svet, gdje isto to nije zamraceno.

Kada sam zavrsavao s totalom, znam da su mi se cesto zalili i galamili kako je zakljucano ovo ili ono :lol: Mozda i sada ima zakljucavanja, ali i oni to ne primjete jer sada gledaju neke druge kanale koje do sada nisu mogli na totalu da gledaju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 18:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4857
@boban1982 @drug Hoćete li Vas dvojica ikako na zelenu granu :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 18:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Shadow90 je napisao:
boban1982 je napisao:
Koliko se zamračuje sadržaj na RTS kanalima?
Od jednog korisnika msat sam saznao da se blokira slično kao i na Totalu,što bi bilo jedino ispravno.


Ja vrlo rijetko gledam tv, tako da ti nisam neki relevantan odgovor. Uglavnom, roditelji gledaju tv, a koliko sam shvatio zamracenja ima, ali ne u tolikoj mjeri kao na totalu. Upratio sam da ponekad zamrace nesto na RTS1, ali isto to istovremeno mozes da gledas na RTS Svet, gdje isto to nije zamraceno.

Kada sam zavrsavao s totalom, znam da su mi se cesto zalili i galamili kako je zakljucano ovo ili ono Mozda i sada ima zakljucavanja, ali i oni to ne primjete jer sada gledaju neke druge kanale koje do sada nisu mogli na totalu da gledaju.
Hvala na odgovoru.
Koliko sam čuo kviz Potera ponedeljkom na RTS 1 je zamračen dok na mtel iptv nije.

Razumijem da su strožija pravila što se zamračivanja tiče preko satelita nego u kablovskoj i iptv mreži jer DTH se masovno zloupotrebljava za razliku od drugih platformi.

Ali takođe za isti način distribucije signala mora važiti ista pravila što u slučaju RTS-a u BiH očigledno nije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 18:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Gazda1970 je napisao:
@boban1982 @drug Hoćete li Vas dvojica ikako na zelenu granu :D :D


Ma pusti Bobana, čovjek je opterećen Totalom, poslovanjem te firme kao da je Šolakova desna ruka. Samo rovari kao nekakva krtica, ko šta i kako. :)

Shadow90 je napisao:
Kada sam zavrsavao s totalom, znam da su mi se cesto zalili i galamili kako je zakljucano ovo ili ono :lol: Mozda i sada ima zakljucavanja, ali i oni to ne primjete jer sada gledaju neke druge kanale koje do sada nisu mogli na totalu da gledaju.


Isti slučaj. I moj punac, nakon što je završio sa Totalom, sad ne kuka na to nenormalno zaključavanje RTS-a a to mu pored cijene veoma važno bilo. I naravno BN. :) Meni je par dana bilo dovoljno da vidim da se jako malo sadržaja zaključava.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1821 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 92  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 59 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs