banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1810 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 91  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 12 Jul 2021, 15:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Не разумем твој пост.
Па имају већину документарних канала,осим Хистори.
Само што су сви у SD.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 19 Jul 2021, 16:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
mogli su korisnicima bar za olimpijade srpski eurosport pustiti. samo na msat-u ljudi gledaju i euro i olimpijske igre na njemackom, jos ce i propricati im djeca njemacki. hahaha


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 19 Jul 2021, 16:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Па у Плус пакету има "српски" Еуроспорт.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 19 Jul 2021, 19:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
babic je napisao:
mogli su korisnicima bar za olimpijade srpski eurosport pustiti. samo na msat-u ljudi gledaju i euro i olimpijske igre na njemackom, jos ce i propricati im djeca njemacki. hahaha


Još bolje ako progovore Njemački. :lol: Šalim se, ovo što si napisao uopšte nije loša ideja. Mogli su tako privući nešto novih korisnika, u start paket, za početak. Ali na žalost, po svemu sudeći, forum ne čita niko bitan da bi takvu odluku donio. Korisnicima start paketa, ostaju kao alternativa za OI: BHT, CG 2, njemački Eurosport i ZDF/ARD.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 02 Avg 2021, 06:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Нова акција.За све пакете годину дана претплата 9,90 КМ.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 05 Avg 2021, 23:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2006, 10:47
Postovi: 115
Kome su dragi vlastiti zivci, i mrska borba s vjetrenjacama, bolje da ih zaobidje u sirokom luku. Ne, ne govorim na pamet, nego iz vlastitog iskustva nakon nekih 15mjeseci ugovora. Jedva cekam 24, pa da se razilazimo i vise nikad ne sretnemo :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 05 Avg 2021, 23:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Pa daj napiši nam u čemu je bio problem pa da znamo mane...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 06 Avg 2021, 00:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Shadow90 je napisao:
Kome su dragi vlastiti zivci, i mrska borba s vjetrenjacama, bolje da ih zaobidje u sirokom luku. Ne, ne govorim na pamet, nego iz vlastitog iskustva nakon nekih 15mjeseci ugovora. Jedva cekam 24, pa da se razilazimo i vise nikad ne sretnemo :D


Ti i kolega babic nikako na zelenu granu sa DTH pay tv uslugama. Možda ste ipak imali prevelika očekivanja od istih? Ipak su to samo DTH platforme :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 06 Avg 2021, 02:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2006, 10:47
Postovi: 115
Iskren da ti budem, tv ne gledam uopste, tako da nemam pojma kakve kanale sada imaju u ponudi, a jos manje kakvog su kvaliteta. Moji problemi su administrativne prirode, ili ti sam odnos njih prema meni kao korisniku.

Imas na temi moj post o tome kako su isporucili racun sa naknadom za drugi resiver. Uglavnom, izborio sam se ja za svojih 6KM zalbom. Kasnije, na nagovor radnika iz call centra umanjim neki od racuna za tih 6KM (bez da me taj radnik opomene da ih zovem da to proknjize na neki njima poznat nacin), a potom bivam iskljucen zbog tog jednog placenog racuna sa umanjenjem od 6KM.

Pozovem call centar, oni uvidom u uplate nadju tih 6KM od ranije i ukljuce me, ali me onda ta zajebancija sa ponovnim ukljucenjem kostala 6KM.

Nisam ja neki sitnicar, ali me nervira takav odnos ka meni kao korisniku. Da sam na bilo koji nacin bio upozoren na racunu, ili na mail ili tel da imam neko dugovanje, rijesio bi to istog tog momenta bez da se ide na iskljucenje usluge. Ovako sve svoje obaveze moram ostaviti po strani, zvati call centar i raspravljati se s njima.

Total tv je po tom pitanju prakticniji, stavis na jednu uplatnicu 5 pretplata ako ti je volja i ne sikiras se hoce li te iskljuciti zbog jedne marke manje ili vise.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 06 Avg 2021, 07:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ovih problema, na žalost imamo svagdje, samo na kraju ispadne da neko bolje a neko gore prođe. Lutrija. A opet ne smije biti lutrija. Odnos sa korisnikom je životna filozofija. Imidž firme.

Našem društvu stvarno treba dobro provjetravanje. Dok kompanije koje žive od korisnika, ne shvate, da od korisnika žive, i da mu samo zadovoljni korisnici mogu nahraniti porodicu, teško ćemo mi na zelenu granu. Korisnik usluga, u našim prilikama, kada je kavlitet isporučene usluge počesto upitan, je gotovo uvijek u pravu, ako nije zadovoljan jednom ponudi mu još neku, dodatnu uslugu, pokušaj ga bar zadržati. Previše je u poslu sa korsnicima, nedovršenih, sujetnih ljudi. Kod nas je sve nekako do pola, uostalom kao i država. Nedovršeno.

Ja kao korisnik, eto nemam uopšte ni jednu zamjerku na to, od početka račun plaćam preko trajnog naloga. Korisničku službu nikako nismo zvali. Mi istina nismo tu stalno, ali punac jeste. Nije se žalio. Moje zamjerke su uglavnom tehničke prirode, jer je risiver stvarno skroman, premalo je HD kanala u start paketu, ponuda hajde i može proći za tu cijenu u start paketu, ali su ostali preskupi za ono što nude. I ovdje puno toga zavisi od "raspoloženja montera" a to ne bi smjelo biti tako. Čuo sam jako puno kritika na loše montere, i odgovore tipa, kako eto, to uopšte kod vas ne može.

Na osnovu mog iskustva, mogu odgovorno reći da je nama monter dobro uradio posao. Bio je poprilično profesionalan, došao je pod punom "ratnom spremom", pitao šta i kako, kablove je izveo dobro, a tek od njega sam čuo da dobijamo 2xAstru gratis sa nekih 150 njemačkih kanala. To od onih zbunjenih likova u korisničkom centru nisam saznao. Jer korisnički centar mtel-a je priča za sebe. Užas. I da, spisak na sajtu počesto nije tačan, tako da se zalomi da imaš, u start paketu, i više kanala, nego što tamo piše. Bar desetak. Recimo pohvalno je to što se ima i srpska i BH verzija Arena 1 kanala, ali to i ne znaš dok ne uzmeš uslugu. A opet to što obmanjuju ljude, u onoj dvosmislenoj reklami, da su svi Arena kanali u msatu, je skoro krivično djelo.

Tako da, ima puno mana, ima i predsnoti, koje su uglavnom cijena start paketa i mogućnost da se za cijenu jedne, dobiju praktično dvije usluge, koje eto, u tim kućama gdje recimo žive dvije porodice, je odlično rješenje. Eto nas ispadne, da plaćamo pay tv za nekih pet maraka mjesečno, a to stvarno nije puno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Avg 2021, 18:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
To što kažeš drug, cijenim kad hoće da naprave neki dogovor. Evo recimo Totalovci su ispali seronje sa čestim poskupljenjima ali bar ako se žališ ponude ti nešto, zovu te i traže dogovor, dobiješ neki benefit. Ko je od Mtela ikad dobio neki benefit? Mogu te samo odjebati ako nazoveš, imaju (semi)monopol i jebe im se. A i njihova korisnička služba je svi znamo kakva, bar kad je u pitanju internet/telefon, kako su potkovani za Msat ne znam i ne mogu tvrditi ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Avg 2021, 18:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Немају монопол као сателитски оператер.
Тотал је имао до 2019.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Avg 2021, 20:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Zato i kažem, polumonopol da ga tako nazovem. Ne može im niko ništa. A svakako im ova DTH platforma nije prioritet, bar se tako čini.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Avg 2021, 21:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Sep 2017, 12:08
Postovi: 85
Tek ce se zaliti na ovu uslugu korisnici, na trzistu su malonpreko 2 godina a cuo sam vise losih nego dobrih komentara....

Generalno me cudi nista vezano za mtel,imaju monopol i tako se ponasaju.

Mene najvise nervira sto po selima varaju one babe i djedove,obecavaju kule i gradove, prodaju na terenu 7,50KM paket ne govoreci ljudima da je to samo par mjeseci, poslije kad stigne uvecan racun je kasno, ugovor ispostuj pa se zali poslije...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Avg 2021, 22:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2006, 10:47
Postovi: 115
drug je napisao:
Ovih problema, na žalost imamo svagdje, samo na kraju ispadne da neko bolje a neko gore prođe. Lutrija. A opet ne smije biti lutrija. Odnos sa korisnikom je životna filozofija. Imidž firme.


Nekome je normalno, ali ako imam mogucnost izbora, sa takvima ne zelim da poslujem. Koristio sam total preko 6 godina, placao poneki racun unaprijed, desavalo se da neki racun platim za marku manje kada je dolazilo do poskupljenja, pa to dugovanje popeglam na sledecem racunu i sve okej. Nikad nisam imao ni najmanji problem s tim.

Epilog njihovog ponasanja jeste da sam broj prebacio na eronet, na kome mi je mobilni internet prodisao, a i fiksni telefon je na listi za odstrel.

Nego, i dalje placas msat preko trajnog naloga? Ja sam placao preko trajnog naloga dok nisu nesto mijenjali u jesen 2020, pa su mi kasnije u banci rekli da vise ne mogu da naprave za msat. :scratch:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 08 Avg 2021, 05:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Svi mi imamo loša iskustva sa onim i ovim. Kad se sjetim Digija prije petnaestak godina, pa ja sam sada gospodin. A na loša iskustva ćete na žalost svagdje naići. Ja sam imao loše iskustvo i sa Total TV BiH. I to, najlošije od svih operatera. A opet najduže mi je u kući ostao Total TV Srbija. Nema tu pravila. Pisao sam o tome na temi o Totalu.

Citiraj:
Ja konkretno, sam bio korisnik Total TV BiH. Malo je reći da sam bio nezadovoljan uslugom. Imao sam nekoliko intervencija, i da bi monter došao, morao sam po desetak puta nazvati, a da ne pričam o jako ružnom odnosu operaterki tokom telefonskih poziva, nevjerovatno šta su u stanju smisliti, da bi ti "objasnili" da monter ne dođe. Monteri uglavnom nekulturni i nekomunikativni. A od tebe žive. Pa druže...
Stoga u Totalu, kao kompaniji, bi trebali, krenuti ispočetka. Ako se hoće pričati o kompaniji sa nekim renomeom. Ovako, neće ići. A opet, eto već 14 godina koristim usluge Total TV Srbija. Antenu mi je montirao kolega. Dvije intervencije za sve ove godine: prva, ono prije nepar godina kada je "satelit prošetao" pa ga je ganjao na 15,8 stepeni, tada je Pink bio baš tanak i druga, ono kad su po Mejdanu letjeli krovovi. I to je sve. Znači, može. Ako se hoće. Operaterke iz Srbije "uvek ljubazne i lepo pričaju, imaju taj erotic u glasu i uvek mi uvale dodatnu uslugu za isto para". Cijeli životni vijek plaćam 10 - 11 evra.


Ni msat uslugom nisam, iskren da budem, pretjerano zadovoljan, mane sam gore napisao, ali ju koristima na lokaciji gdje nismo često, a puncu je više nego dovoljno. Njemu je bitno da ima sve ove naše kanale i Srbiju, plus ponekad utakmicu na Areni pogledati. Ako zaluta na Nacionalnu geografiju, dobro je. Meni kad dođem, da pogledam neku utakmicu, vijesti, a djeca crtani. Ovo je, po meni, usluga za one sa tanjim novčanikom. Opet s druge strane gledano, kada podijeliš troškove za dva risivera, kao što smo mi, msat usluga vrijedi svih pet maraka mjesečno.

Moj prethodni post je bio jasan. I krajnje dobronamjeran. Ljudi koji se bave pružanjem usluga se MORAJU radikalno mijenjati. Tek kada shvate, da ŽIVE od korisnika, svijet će se promijeniti. Ako treba ponoviću:

Citiraj:

Našem društvu stvarno treba dobro provjetravanje. Dok kompanije koje žive od korisnika, ne shvate, da od korisnika žive, i da mu samo zadovoljni korisnici mogu nahraniti porodicu, teško ćemo mi na zelenu granu. Korisnik usluga, u našim prilikama, kada je kavlitet isporučene usluge počesto upitan, je gotovo uvijek u pravu, ako nije zadovoljan jednom ponudi mu još neku, dodatnu uslugu, pokušaj ga bar zadržati. Previše je u poslu sa korisnicima, nedovršenih, sujetnih ljudi. Kod nas je sve nekako do pola, uostalom kao i država. Nedovršeno.




Na kraju, najžalosnije je što te "stručnjaci" pitaju što koristiš "divlje" usluge. Pa šta misliš majstore, Zato što su forumi, društvene mreže i internet prepuni loših iskustava korisnika sa pružaocima usluga. Zato što se pružaoci usluga počesto ponašaju bahato, nadmeno i neprofesionalno. Čast onima koji to nisu. Ima jako lijepih i svijetlih primjera, ali je previše i ovih, loših. Onda ti "divlji" pružalac usluge, koji ima kakvu takvu tehničku podršku, dođe ko osmo svjetsko čudo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 09 Avg 2021, 14:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
ovo je kod nas najveci problem. dok pruzaoci usluga mobilne telefonije, interneta, kablovske i ostalih slicnih usluga, ne pocnu postovati korisnike, ovdje nema buducnosti. nom ujaku u austriji samo sto ne posalju striptizetu na kucnu adresu kada treba produziti ugovor, a da ne pricamo o peglama, fenovima za kosu, budilnicima i ostalim budalestinama koje mu posalju na kucnu adresu, samo da bi produzio ugovor na godinu dana. znaci postovati korisnika, jer od njega i oni zive. ovo je tacno. ali kod nas toga nema, i zato smo u problemu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 04 Sep 2021, 09:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
hoce li msat ubacivati ove nove arene u svoju ponudu i u kojem ce paketi biti, zna li se sta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 04 Sep 2021, 10:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 13 Maj 2007, 20:17
Postovi: 352
Lokacija: Prijedor
Šta može biti ako je msat priključen na 2 tv prijemnika, i na jednom ima OBN na 007 kanalu, a na drugom nema tog kanala?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 04 Sep 2021, 17:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Покушај са рестартом рисивера на ком нема ОБН канала.Ако не помогне зови подршку.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1810 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 91  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs