banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 14:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Да ли гледате ријалити програме?
Гледам 9%  9%  [ 3 ]
Не гледам 31%  31%  [ 10 ]
Гледам, ал кажем у друштву да не гледам јер ме стид 3%  3%  [ 1 ]
Ријалитије законом забранити, а власнике тв кућа на црну листу 56%  56%  [ 18 ]
Ukupno glasova : 32
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Maj 2018, 00:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ne može to baš tako, udarate na slobode medija...
Taj porez bi se u jednom momentu mogao proširiti i na neku opoziciju ili nešto i eto belaja...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 00:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Џебеш слободу медија, битно је да се пуни буџет. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 01:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Moja gazdarica iz Dobuja gospođa starog kova, je šaltala par kanala. Animal planet, Discovery, Pinkpediju, Viasat history, X channel, svaki dan, zaista nijednom da prebaci i gleda Parove, dok gazdarica mog rođaka u BL od jutra do večeri, gleda Parove, još pojača pa ja u početku nisam znao, mislio sam da se neko svađa u njenoj sobi.

Razumijem ja i ljude koji to vole, neki npr. ne vole nepravdu i krivdu, pa mi krenu prepričavati ko je kurveštija, a ko beštija.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 09:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Avg 2014, 17:43
Postovi: 213
Увијек сам се питао ко то гледа и онда схватим колико је пензионера у држави, али проблем је што не гледају само пензионери.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 15:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Meni je najgluplje kad neko misli da su rijaliti emisije popularne samo na našim prostorima, i kako to gleda dokoni srpski narod...rijaliti serije su zadnjih deset godina najgledaniji programi u svijetu generalno.
Druga stvar što ljudi govore je zasto se to snima to niko ne gleda. Eto TV kuće su glupe oni vole gubiti pare snimanjem ovakvih emisija koje niko ne gleda.
Treće, ljudi govore kako država mora to da zabrani, jer to truje omladinu, jer to nije moralno. Pa ako misliš da je stetno za tvoju djecu zabrani njima da gledaju, nemoj tražiti od države da bude roditelj umjesto tebe. A danas ako zabranimo nesto jer ne valja, sutra ćemo nešto drugo što nam se ne sviđa, a prekosutra ćemo zabraniti nešto što ne odgovara jednoj grupi, a nakon toga sto odgovara pojedincu. Još ako je pojedinac na vlasti eto sreće...
Poenta je, ljudi gledaju. Nit ste vi sto gledate glupi, nit ste vi što ne gledate pametni.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 15:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Neću reći kako sam glasao, ali zar jedino ja osjećam stid?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 15:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Zbog čega bi osjećao stid?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 16:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Džontra je napisao:
Meni je najgluplje kad neko misli da su rijaliti emisije popularne samo na našim prostorima, i kako to gleda dokoni srpski narod...rijaliti serije su zadnjih deset godina najgledaniji programi u svijetu generalno.
Druga stvar što ljudi govore je zasto se to snima to niko ne gleda. Eto TV kuće su glupe oni vole gubiti pare snimanjem ovakvih emisija koje niko ne gleda.
Treće, ljudi govore kako država mora to da zabrani, jer to truje omladinu, jer to nije moralno. Pa ako misliš da je stetno za tvoju djecu zabrani njima da gledaju, nemoj tražiti od države da bude roditelj umjesto tebe. A danas ako zabranimo nesto jer ne valja, sutra ćemo nešto drugo što nam se ne sviđa, a prekosutra ćemo zabraniti nešto što ne odgovara jednoj grupi, a nakon toga sto odgovara pojedincu. Još ako je pojedinac na vlasti eto sreće...
Poenta je, ljudi gledaju. Nit ste vi sto gledate glupi, nit ste vi što ne gledate pametni.



Ја ти не могу паметовати о детаљима, јер исте не пратим, али ево апропо повода за тему, преноса сахране као еклсклузиве ријалитија, да ли сматраш да је то нормално? (морал оставимо по страни)

Што се тиче серија, које такође не гледам, причао сам са једним уредником РТС-а (наравно треба одвојити комерцијалне телевизије од јавних сервиса) апропо ових индија турска серија... Ствар је проста, купити што јефтиније и направити рејтинг. Дакле о квалитету нико не води рачуна, за телевизију је далеко јефтиније купити 200 епизода џ продукције, него уложити средства у властити солидан пројекат.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 16:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Pa takav je ponuđen odgovor. Nisam razmišljao o tome dok nisam vidio ponuđenu opciju. Od tada me proganja. Stid. Sada i strah od osude. Okoline.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 16:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Džontra je napisao:
Meni je najgluplje kad neko misli da su rijaliti emisije popularne samo na našim prostorima, i kako to gleda dokoni srpski narod...rijaliti serije su zadnjih deset godina najgledaniji programi u svijetu generalno.
Druga stvar što ljudi govore je zasto se to snima to niko ne gleda. Eto TV kuće su glupe oni vole gubiti pare snimanjem ovakvih emisija koje niko ne gleda.
Treće, ljudi govore kako država mora to da zabrani, jer to truje omladinu, jer to nije moralno. Pa ako misliš da je stetno za tvoju djecu zabrani njima da gledaju, nemoj tražiti od države da bude roditelj umjesto tebe. A danas ako zabranimo nesto jer ne valja, sutra ćemo nešto drugo što nam se ne sviđa, a prekosutra ćemo zabraniti nešto što ne odgovara jednoj grupi, a nakon toga sto odgovara pojedincu. Još ako je pojedinac na vlasti eto sreće...
Poenta je, ljudi gledaju. Nit ste vi sto gledate glupi, nit ste vi što ne gledate pametni.

To je to, i upravo suprotno uvodnom postu, najogorceniji protivnici rijalitija najvise brinu o cistoti rase. Koga boli racqu za Srbe, Bosnjake, Hrvate i njihovu budućnost...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 16:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
danijell je napisao:
Pa takav je ponuđen odgovor. Nisam razmišljao o tome dok nisam vidio ponuđenu opciju. Od tada me proganja. Stid. Sada i strah od osude. Okoline.
Nisam sa razumijevanjem pratio temu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 16:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Citiraj:
Srpski glumac Nenad Jezdić, ogorčen zbog rijaliti programa koji su preplavili televizijske kanale, dao je oštru kritiku ljudima koji nisu ni svesni koliko uništavaju sebe gledajući intrige, laži, budale, samozvance i “trabunjanje koje nema nikakvu svrhu”.

– Ne znam ko još može da popije taj rijaliti? Ne znam ko tih go*ana više može da se naguta? Mi koji, nažalost, imamo blagodat nateramo sebe na neko razmišljanje, ali šta da rade ljudi koji su uskraćeni za to, a nacionalna frekvencija im nudi sadržaj koji je pun intrige, laži, budala, pun nekih samozvanaca? Neki ljudi koji su sami sebe prozvali i učinili iz nekog razloga sebe eksponiranim. Oni su postavljeni na neke ekspozicije, svetla su upaljena na njima, na sebi imaju okačene neke bubice i trabunjaju. Baš trabunjaju! Ja ne znam ko to može više da gleda? Glumac mora da bude inspirisan i glupošću i uzvišenošću i veličanstvenošću i tuđim zlom. I ja nekad moram da vidim to trabunjanje da bih neko zrnevlje inspiracije, za ne daj bože, ako mi zatreba mogao da imam i raspolažem s tim kako izgleda iskonski ljudska glupost i kako izgleda kada neko sebe načini samozvancem – kaže Nenad.

On, dodaje da nikada ne bi pristao da bude sa te strane kamere, čak i da mu život od toga zavisi.

– Da sada znam da odlazim sa ovog sveta i napuštam svu njegovu lepotu i da mi kažu da ću živeti duže i da će mi život biti još lepši ako postanem deo takvog programa, ne bih napravio kompromis. Ta snaga se sada traži od nas, da neko kaže “meni je lep život i bez toga”. Uzvišeni ljudi ni za kakva blaga ne bi napravili neke negativne kompromise. Oni tu dovode uboge ljude, siromašne, one nište duhom. Neko treba da zaključi da se to radi isključivo zbog para ljudi koji to emituju i para za ljude koji sebe dovode u ta stanja, u te rijaliti programe. Uopšte ne krivim takmičare, jer kada je neko samozvanac on nije ni svestan da samom sebi čini podvalu – iskren je Jezdić.


– Unutrašnja borba je nešto što je prirodno, što svakodnevno postoji i unutrašnja borba je permanentno stanje. Gde god pogledam, čega god da se dohvatim, kome god da se obratim, od mene se traži neko zrno unutrašnje borbe. Samo se treba probuditi i kazati “vodim unutrašnju borbu i istrajavam u tome”. A iz toga onda pošteno misli, pošteno govori, pošteno živi, pošteno se zadužuj i pošteno se razdužuj”, zaključio je Nenad Jezdić.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 16:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Nek mi neko objasni razliku između rijalitija i raznih domaćih humoristicnih serija koje su sve na isti kalup, u kojima su ljudi obicno priglupi, a koncept tih serija je glup = smiješan. Onda bi Apokalipto bio Džim Keri da je tako.

Razlika je jedino što u rijalitiju se ljudi ponašaju zato sto su takvi, a u serijama glumce plaćaju da budu takvi. I onda ti isti glumci seru kako država ne ulaze u kulturu, i da su rijaliti emisije govna, pri tom suptilno ignorišući svoj glumački doprinos srpskoj kulturi...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 16:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Џонтра, стварно мислиш да се људи у ријалитијима понашају зато што су такви, а не зато што им продукција плати да буду такви, односно да је за највећи дио "интересантног" задужен новац и сценарио?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 16:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Normalno, to je socijalni eksperiment gdje su ucesnici na osnovu testa i intervjua veoma precizno odabrani. Nema bre nikakve belosvetske zavere protiv napacenog Srblja


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 16:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6020
Regulatorna Agencija za telekomunikacije BiH zabranila je emitovanje rijaliti programa pre ponoći.To poštuju tv koje emituju zemaljskim putem dok kablovski operateri to i ne poštuju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 17:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3558
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Osnovati agenciju za sund. :)

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 17:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
@neizreverbiliziran

Једини који се побунио из тог политичког миљеа био је тадашњи министар културе Тасовац... али кратког даха.

Имајући у виду да српско подземље управља јавним небом, односно мас медијима, то нам је по свој прилици што нам је. Врху одговара, а кога брига за народ.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 17:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Kako ti se da toliko srati?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2018, 17:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Буди културан, ако већ не желиш одговорити на постављена питања.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Allegro, dejann i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs