banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 12:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 479 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 24  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 10:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3865
Svaka cast ljudima. Svidja mi se taj entuzijazam. Ali to i dalje ne mijenja cinjenicu da je sve to ilegalno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 10:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
A eto doce ti SIPA na vrata u pola noci da te tuku u stanici zbog nekog kurcevog streaminga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 10:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3119
Jel ko probao kupovati netflix na alliexpress? Vidim u pola cijene.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 10:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
I meni se ekipa raspala, pa našao na olx-u neki account. Platio 8KM za tri mjeseca, i za sad fercera. Mogu logovati dva uređaja i istovremeno na jednom gledati, UHD kvalitet! HBO GO za sad dijelim!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 10:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Ima tih sajtova koji preprodaju pretplatu za 3-4 dolara mjesečno. Ne bih se zezao s torrrentima za te pare, osim za to malo naslova koji nedostaju, to su uglavnom filmovi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 12:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Kao sto rekoh. Ljudi sire svoj servis. Pa su tako napravili 50 tak serija stranih najgledanijih koje rade na jedan klik odmah. Isto tako i domace. Postoji dodatak elementum koji je torent ustvari i tu isto sve stvari rade na jedan klik.
Kako im se povecao broj donacija, ulozili su novac u zakup servera i sire se. Krece evropska kinematografija itd.
Napredovalo se od unazad pola godine.

A ovaj jado sto neciji rad naziva otkrivanjem tople vode i sto su milioni ljudi koji koriste kodi debili, pokazuje samo ko je i odakle je. Mis mali!

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
ja tebe necu vrijedjati, kao ti mene..nisam rekao da si TI glupan..nego je BG addon bas pravljen za ljude koji nemaju zelju ni.najmanje da se potrude, a sta su oni ,nisu debili ali jesu ljencuge..no, da idemo dalje.Ako ce covjek da se malo potrudi otvaraju se velike mogucnosti, ja biram film, seriju ,linkove, ja gledam sta ja hocu..a ne da zavisim o skromnom izboru BG addona..

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 13:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011, 21:49
Postovi: 512
Polemika legalno/ilegalno na stranu... u moru tih produkcija silnih, plaćanje recimo samo Netflixa, a onda opet torenti i koješta za HBO ili Amazon ili Hulu... nema smisla nikakvog.

Onog dana kada sve to bude pod jednim krovom, nekakva pretplata od 10ak dolara mjesečno za sve to, tad bih mirne duše platio. Ovako nema smisla ni jedan od tih servisa samostalno, a svi zajedno su preskupi.

Kodi radi nikad bolje nakon pola sata podešavanja i par $ za debrid. Full hd, 5.1 zvuk, sve postoji od sadržaja, 90% prevedeno... Servis kakav bi svaki korisnik na planeti plaćao... da postoji legalno. :)

Nisam ekonomista, ali mislim da bi na kraju svi ti servisi više dobili nego izgubili kada bi ponudili zajednički sve to za 10 dolara. Armija novih korisnika bi se pojavila, i to baš među onima koji ne plaćaju ništa i udaraju po torentima. Ovako od tih korisnika nemaju apsolutno ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 13:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Dešava se suprotno, ponuda se samo razvodnjava jer se javaljaju novi servisi. Evo uskoro će kod nas i Hulu i Disney Plus.
Međutim kad se pretplata podijeli na više ljudi to uopšte ne bude skupo za 2-3 servisa. Možeš imati Netflix+HBO GO+Prime Video za nekih 15 KM, ako ne i manje. Ja sam već naveo šta koristim i to pokriva skoro sve što mi treba od serija.
E sad, kome je prevod neophodan ne preostaje mu ništa drugo osim HBO GO, Pickboxa i piraterije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 14:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
Lumber Jack je napisao:
Polemika legalno/ilegalno na stranu... u moru tih produkcija silnih, plaćanje recimo samo Netflixa, a onda opet torenti i koješta za HBO ili Amazon ili Hulu... nema smisla nikakvog.

Onog dana kada sve to bude pod jednim krovom, nekakva pretplata od 10ak dolara mjesečno za sve to, tad bih mirne duše platio. Ovako nema smisla ni jedan od tih servisa samostalno, a svi zajedno su preskupi.

Kodi radi nikad bolje nakon pola sata podešavanja i par $ za debrid. Full hd, 5.1 zvuk, sve postoji od sadržaja, 90% prevedeno... Servis kakav bi svaki korisnik na planeti plaćao... da postoji legalno. :)

Nisam ekonomista, ali mislim da bi na kraju svi ti servisi više dobili nego izgubili kada bi ponudili zajednički sve to za 10 dolara. Armija novih korisnika bi se pojavila, i to baš među onima koji ne plaćaju ništa i udaraju po torentima. Ovako od tih korisnika nemaju apsolutno ništa.
potpisujem i dodajem sem kodija TV ZION za 1.25$ mjesecno uz debrid nema toga sto ne mogu naci na 2 klika

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 14:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011, 21:49
Postovi: 512
Daky je napisao:
Dešava se suprotno, ponuda se samo razvodnjava jer se javaljaju novi servisi. Evo uskoro će kod nas i Hulu i Disney Plus.
Međutim kad se pretplata podijeli na više ljudi to uopšte ne bude skupo za 2-3 servisa. Možeš imati Netflix+HBO GO+Prime Video za nekih 15 KM, ako ne i manje. Ja sam već naveo šta koristim i to pokriva skoro sve što mi treba od serija.
E sad, kome je prevod neophodan ne preostaje mu ništa drugo osim HBO GO, Pickboxa i piraterije.

Disney Plus i Apple TV+ stvarno nikome nisu trebali u datoj situaciji sa već nategnutom ponudom streaming platformi. :) Rasteže se isti broj korisnika na više servisa, što će uticati i na prihode pojedinačnih servisa, samim tim i na kvalitet produkcije.

Po brojnim analizama, ovo će, odnosno već jeste, takođe uticati na to da se ljudi ponovo okrenu pirateriji. Žale se i u Americi, a kamoli u zemljama poput naše. Nekoliko servisa za filmove i serije + brojne pretplate za aplikacije + npr. Spotify ili Apple Music + klasična kablovska i internet, mobilni internet... nagomila se toga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 17:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Nije ni jaka konkurencija losa stvar :) a trziste je jos relativno mlado i sa velikim potencijalom.

Ja sam Netflixom prezadovoljan, licno, bolji je izbor od amazon prime.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 18:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
Zašto se maltretirate kad na olx možete kupiti piratski nalog na 3 mjeseca za 5km (UHD).

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 18:25 
OnLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Frisky_Dingo je napisao:
Zašto se maltretirate kad na olx možete kupiti piratski nalog na 3 mjeseca za 5km (UHD).



3 mjeseca za 5 KM???
Gdje to?

I što je još bitnije, kako to funkcioniše?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 18:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Ima dosta tih preprodavača za te pare ali dosta takvih naloga nema mogućnost za Smart TV aplikaciju, već samo za računar i mobilni. Treba to provjeriti prije kupovine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 18:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
Castra je napisao:
Frisky_Dingo je napisao:
Zašto se maltretirate kad na olx možete kupiti piratski nalog na 3 mjeseca za 5km (UHD).



3 mjeseca za 5 KM???
Gdje to?

I što je još bitnije, kako to funkcioniše?


Samo ukucaj netflix na olx.

Dobiješ pass na mejl ili viber nakon što uplatiš preko paypala.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 18:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
despot777 je napisao:
I meni se ekipa raspala, pa našao na olx-u neki account. Platio 8KM za tri mjeseca, i za sad fercera. Mogu logovati dva uređaja i istovremeno na jednom gledati, UHD kvalitet! HBO GO za sad dijelim!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Koristim na Samsung TV!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 19:00 
OnLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Nisam nigdje vidio tako jeftino. Najjeftinije je 5 KM mjesečno i to samo HD...

Ja sam podijelio sa društvom onaj najskuplji paket za 8 KM mjesečno po osobi i nema cimanja, zajebavanja i ostalog...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 19:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
I ja sam u "ekipi" za HBO GO. To je stvarno džaba. A imam i HBO paket kao gratis - dodatni paket na Total TV Srbija. To mi je sasvim dovoljno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 19:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
To je formalno mjesec dana. Ja sam uplatio u decembru još mi je aktivan.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 30 Apr 2020, 20:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Lumber Jack je napisao:
Polemika legalno/ilegalno na stranu... u moru tih produkcija silnih, plaćanje recimo samo Netflixa, a onda opet torenti i koješta za HBO ili Amazon ili Hulu... nema smisla nikakvog.

Onog dana kada sve to bude pod jednim krovom, nekakva pretplata od 10ak dolara mjesečno za sve to, tad bih mirne duše platio. Ovako nema smisla ni jedan od tih servisa samostalno, a svi zajedno su preskupi.

Kodi radi nikad bolje nakon pola sata podešavanja i par $ za debrid. Full hd, 5.1 zvuk, sve postoji od sadržaja, 90% prevedeno... Servis kakav bi svaki korisnik na planeti plaćao... da postoji legalno. :)

Nisam ekonomista, ali mislim da bi na kraju svi ti servisi više dobili nego izgubili kada bi ponudili zajednički sve to za 10 dolara. Armija novih korisnika bi se pojavila, i to baš među onima koji ne plaćaju ništa i udaraju po torentima. Ovako od tih korisnika nemaju apsolutno ništa.


Још кад би знали шта је дебрид и чему служи, шта омогућава, било би лудило...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 479 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs