banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 479 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 24  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 06 Dec 2021, 00:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Sondri je napisao:
Imam još 4 korisnika, pa bi da se udružimo... Ako im uzmem keš odma, ja to potroši, a odbija mjesečno :) A druga varijanta je još gora, da svaki mjesec skupljam... Gdje se mogu te gift kartice kupiti?

Uh započeh raspravu, a nisam mislio na Netflixove.
Ja mislio na gift ili prepaid ili gift prepaid bankarske kartice za plaćanje preko neta (ima još kombinacija imena).
Ima ih za 5 kermi. I uplatiš unaprijed iznos za godinu dana
I skida ti svaki mjesec.
I na kraju par maraka jeftinije i sigurnije od kupovine tih Netflixovih gift kartica preko univerzalnog i pika.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 06 Dec 2021, 10:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Sondri je napisao:
Imam još 4 korisnika, pa bi da se udružimo... Ako im uzmem keš odma, ja to potroši, a odbija mjesečno :) A druga varijanta je još gora, da svaki mjesec skupljam... Gdje se mogu te gift kartice kupiti?


Ako si s nekim dobar .. dogovorite se jednom u pola godine da ti donose novac, do tada ih ´kreditiras´ i to je to.
Tako ja radim sa svojom familijom sa kojom dijelim Netflix .. s jednom malom razlikom da mi unazad dvije i po godine nisu ni marke dali.
:lol:

Ustvari, kad malo bolje razmislim, nije moj prijedlog pretjerano dobar.
Smisli drugi plan.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 06 Dec 2021, 10:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Najbolji plan je da ti nekom daš pare i da se on zajebava sa tom administrativnom stranom... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 06 Dec 2021, 10:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
V@nja je napisao:
Sondri je napisao:
Imam još 4 korisnika, pa bi da se udružimo... Ako im uzmem keš odma, ja to potroši, a odbija mjesečno :) A druga varijanta je još gora, da svaki mjesec skupljam... Gdje se mogu te gift kartice kupiti?


Ako si s nekim dobar .. dogovorite se jednom u pola godine da ti donose novac, do tada ih ´kreditiras´ i to je to.
Tako ja radim sa svojom familijom sa kojom dijelim Netflix .. s jednom malom razlikom da mi unazad dvije i po godine nisu ni marke dali.


Ustvari, kad malo bolje razmislim, nije moj prijedlog pretjerano dobar.
Smisli drugi plan.
Vanja , šta misliš da dijelimo Netflix, platim ti...?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 06 Dec 2021, 10:21 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Ja uplatim kolegi godinu unaprijed, pa ga svaki mjesec dana cimam da uplati, pošto redovno iskače poruka da se plati...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 06 Dec 2021, 10:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
munja.alex je napisao:
V@nja je napisao:
Sondri je napisao:
Imam još 4 korisnika, pa bi da se udružimo... Ako im uzmem keš odma, ja to potroši, a odbija mjesečno :) A druga varijanta je još gora, da svaki mjesec skupljam... Gdje se mogu te gift kartice kupiti?


Ako si s nekim dobar .. dogovorite se jednom u pola godine da ti donose novac, do tada ih ´kreditiras´ i to je to.
Tako ja radim sa svojom familijom sa kojom dijelim Netflix .. s jednom malom razlikom da mi unazad dvije i po godine nisu ni marke dali.


Ustvari, kad malo bolje razmislim, nije moj prijedlog pretjerano dobar.
Smisli drugi plan.
Vanja , šta misliš da dijelimo Netflix, platim ti...?


:lol: :lol:
Satralo me vec, nista nije ostalo. Dzaba pokusavas.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 06 Dec 2021, 10:29 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 11 Okt 2020, 16:15
Postovi: 769
vojopd je napisao:
Cuvajte se Univerzalnog ko god kupuje telefone i ostalo. To su prevaranti najgori u BIH. Imate na klix.ba samo temo o njima, hiljade poruka i iskustava. Kod nas u PD skoro otvorili poslovnicu, smecari.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sto bi rekli sarajlije "piljare". Sigurno mislis na garanciju. U BiH od piljara garancija ne postoji. Ako ti se nesto desi sa telefonom ides na milost onog gdje si kupio ali zato dobijes telefon za manje para. Ja od Hustela uzeo za 680KM a evo gledam u Mi Store isti za 819KM

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 06 Dec 2021, 16:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
<Enter_name> je napisao:
Ja uplatim kolegi godinu unaprijed, pa ga svaki mjesec dana cimam da uplati, pošto redovno iskače poruka da se plati...
Kod mene tako moram opominjati za HBO GO...ovaj drugi za Netflix je pedantan!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 06 Dec 2021, 16:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Ja nemam tih problema. Podijelio sam nalog familiji i oni gledaju, a ja placam. I niko se ne hvata za dzep osim mene
Znam da nije tema. Zna li ko, kada ce se pojaviti HBO Max kod nas? Vidim da imaju bas dobru ponudu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 06 Dec 2021, 16:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Najavljeno je za 2022. godinu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 06 Dec 2021, 16:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Citiraj:
HBO Max's European rollout will span 26 countries over the next year or so, inclusive of the first group launching later this month.

Other places that can expect to receive HBO Max in 2022 are Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Hungary, Moldova, Montenegro, North Macedonia, Poland, Portugal, Romania, Serbia, Slovakia and Slovenia.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 06 Dec 2021, 21:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Znači iduće godine. :) Nadam se da će biti sve prevedeno kao i na HBO GO. Po tome su mnogo ozbiljniji od Netflix-a koji prevodi samo nove stvari.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 07 Dec 2021, 19:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Alooo je napisao:
https://www.univerzalno.com/proizvodi/digitalni-kodovi/netflix/
Inace se otvara njihova radnja u BL, pa ce biti lakse :)
Alooo je napisao:
Ma to svi rade i na piku ljudi zaradjuju od 5 do 10km na tim gif karticama...nazalost ja ih nisam nigdje vidio da ih ima kupiti, mozda za PS4 jesam, za netflix nigdje. A to za telefone sam i ja cuo...fino neko preduzece xD

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
Moze objasnjenje, imam Netflix i odbija mi svaki mjesec sa kartice, a vidim da u prodavnicama hrane ima kupiti te kartice na kasama. Sta dobijam sa tim, mislim jel ista cijena kao i kad skida sa kartice.

Sent fra min BAH2-L09 via Tapatalk

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 07 Dec 2021, 20:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2012, 11:44
Postovi: 230
Pa ne dobijas nista, ista je cijena :D to je poklon eto kao da pocastis nekoga, npr. nas par jadnika sa foruma koji zicamo :lol: salu na stranu...isti fazon kao za Playstation 4, spotify znaci dok ima novca pici preplata kad nema to je to


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 10 Dec 2021, 15:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Znači uzmem 50€ tu poklon karitcu, i miran sam za 4 mjeseca? Mogu li se odmah 3 aktivirati, da tako pokrijem godinu? I ima li ko da koristi na 5 uređaja jedan nalog? Kreiram onih 5 profila sa pinom, i svako svoj profil koristi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 10 Dec 2021, 18:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Unosom tog koda dobijas.50€ na Netflix racunu, pa uzimas pretplatu koju hoces. Ide mjesec za mjesec. Ne mozes aktivirati sve. Vec samo da ide po isteku mjeseca, krece drugi mjesec pretplate. Netfliksu se pristupa putem e-mail adrese i sifre, tako da svako moze administrirati nalog. Mjenjati sta hoce, gledati istoriju gledanja drugih ljudi itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 11 Dec 2021, 20:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Na piku sam uzeo neki nalog, kad se ulogujem, ima 5 profila kreiranih... Svaki profil ima svoj pin za logovanje... Kako to da podesim, da mi niko ne čačka po mom :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 11 Dec 2021, 20:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Nikako. Moraju se logovati preko glavnog naloga. Ti pinovi su za djecu. To je bukvalo za porodicu napravljeno. Moras naci pouzdane ljude


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 11 Dec 2021, 20:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Mislim nece moci niko uci na tudji profil, pa ce svako gledati svoje. Ali ne treba mnogo znanja da imas pristup svemu kada imas glavnu sifru. Od mjenjanja pretplate, do istorije gledanja za sve. Moras naci pouzdane ljude Ili ih ti usloviti da koriste iskljucivo aplikaciju (ne web browser). Gdje bi im ti licno unjeo kredencijale i onda bi bio miran. To mi jedino oada na pamet kao neka zastita.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Netflix
PostPoslato: 11 Dec 2021, 21:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ma normalni su ljudi, prijatelji, al ovo mi se svidjelo da svako ima svoj kao profil i tu se loguje...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 479 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs