banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 10:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2017 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 101  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Apr 2017, 16:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Премали су да би се носали са овим аждајама. Јеби га, остаће без доста претплатника због свега овога.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2017, 16:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
imam i drugara dosta tamo,čak i drugarica....prijavljeni na puni iznos plate...što je baš rijetkost...nikakve subote i nedjelje (osim redovnih dežurstava)...danas mi pričaju kako su od firme dobili set majica,a za koji dan i ljetnje....

firma za svaki respect po mom poimanju...imaju sigurno i "minusa" u očima korisnika...ako se,npr, korisniku ne odazovu u roku od 15 minuta na kvar,ali sve u svemu,volio bih da imamo više firmi kao štoj je Blic (Netcom,Anex,ili kako sve već)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2017, 16:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Jul 2011, 07:27
Postovi: 220
Ja sam stvarno zadovoljan njihovom uslugom i podrskom, ali ukoliko na drugom mjestu bude bolja ponuda, necu puno razmisljati. Imaju jos 6 mjeseci fore, sto se mene tice, da ubace SK u ponudu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2017, 16:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Владимир je napisao:
Премали су да би се носали са овим аждајама. Јеби га, остаће без доста претплатника због свега овога.


Teško.
Mislim da su oni radili neke analize šta većina ljudi gleda i bez čega se ne može, uslovno rečeno.
Ne vjerujem da bi radili protiv sebe da ne uvedu sk.
A dobro, uvijek ima mogućnost izbora šta ko voli...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2017, 19:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
Из твојих уста у Блицнет уши.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2017, 11:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Spoiler:
Citiraj:
Poštovani,

Prije, kao i nakon isteka ugovora kojim smo imali obezbjeđena prava za distribuciju Sport Klub kanala do 2012. godine, Blicnet se zastupnicima ovih kanala konstantno obraćao zahtjevom za zaključivanje novog ugovora kako bi obezbjedio uslove za distribuciju Sport Klub kanala svojim korisnicima.
Ostvarivanje ovog prava traženo je i pred Konkurencijskim vijećem BiH; međutim, ni nakon izricanja kazni, Sport Klub i dalje diktira niz zahtjeva, a o ispunjenosti kojih odlučuje samo Sport Klub na osnovu širokog diskrecionog prava odnosno uslova koji nisu jasno definisani.

Kako je objavljeno da je M:tel u svoju programsku shemu uključio Sport Klub kanale, a istovremeno Total TV i Telemach BiH uključili Arena Sport kanale u svoju programsku shemu, može se zaključiti da je između vlasnika ovih sportskih kanala postignut dogovor o razmjeni te je svaki od distributera sada u mogućnosti da isporučuje one sportske kanale koji su im do sada nedostajali.

Blicnet, a prema našim saznanjima ni ostali osim naprijed navedenih operatera nisu, nažalost, još uvijek dobili prava na reemitovanje ovih kanala, ali se nadamo da dodjela prava M:telu, kao prvom operateru van United Group u BiH predstavlja početak ubrzane dodjele prava na reemitovanje Sport Klub kanala i ostalim operaterima u BiH; međutim, ukoliko se pokaže da je dodjela prava M:telu bila samo kao izuzetak od pravila postupanja koje je Sport klubu naložilo Konkurencijsko vijeće, preduzećemo hitne mjere da se nadležne insitutucije (Konkurencijsko vijeće BiH, Regulatorna agencija za komunikacije BiH) odmah uključe u rješavanje dodjele prava i ostalim zainteresovanim operaterima radi otklanjanja posljedica zloupotrebe dominantnog položaja Sport kluba koje već niz godina trpe svi ostali operateri i njihovi korisnici.

S poštovanjem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2017, 12:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Pa gospodo iz Blica,zar je tesko napraviti ponudu svojim korisnicima u kojima ce pri potpisivanju ugovora od npr. 24 mjeseca biti pusteni svi vasi kanali "promo" 2 godine, ukljucujuci HD (koliko sam citao, to ste ponudili za optiku).Povecati brzine interneta,smanjiti cijenu usluge i eto zadovoljnih i vjernih korisnika.. Ali ne, treba sto vise para natrpati u dzepove a ponuda katastrofa! Sport Klub ce samo ubrzati proces bjezanije vasih korisnika,jer niste bolje ni zasluzili.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2017, 20:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
Ne moraju placati besmislene cifre za SK kanale, ali neka bar puste narodu to kanala sto imaju, u smislu ukidanja naplate paketa...
Vjerujem da je i to nemoguca misija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2017, 18:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Dobar je Blic. Ja sam zadovoljan, i sa TV ponudom i sa internetom, godinama sam korisnik.
Kad god sam imao neki problem, rijesen je brzo.
Ako ubace bar SK1, meni dosta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2017, 09:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5074
Lokacija: Banja Luka
Sto se tice usluge i brzine neta, ja sam isto tako prezadovoljan. U novembru sam se vezao na dvije godine i za Total, pa mi SK trenutno nije neki problem, barem dok mi ne istekne ugovor. Do tada ce, nadam se, rijesiti to pa da mogu vratiti tanjir.
Ali ostaje surova cinjenica da im opstanak vjerovatno zavisi od toga, i da moraju ekspresno reagovati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 08:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2006, 19:20
Postovi: 212
Blicnet je svakako najbolji provider kada je u pitanju kvalitet i stabilnost infrastrukture, korisnicka podrska je odlicna! Dvije cinjenice su problemi koji ce dovesti do gubitka pretplatnika, prvo je da je kod mase korisnika jos uvijek obicni analogni TV signal, (jer se radi uglavnom o tehnicki nepismenim korisnicima, ili su lijeni da odu da zatraze digitalnu opremu i naravno odvraca ih to da je moraju dodatno platiti) i drugi problem su potpuno besmisleni i skupi paketi kanala. Mtel sad za IPTV odmah donosi https://www.arris.com, zaista odlican uredaj sa open source operativnim sistemom, baziranim na HTML5 korisnisnickim interfejsom. Potom sad je tu i SK.
Ako hitno ne reaguju i promjene ovo dvoje , dakle da ugrade nove digitalne uredjaje kod svih (bez naknade za "iznamljivanje") i ako ne otkljucaju komletnu ponudu kanala (Kao Elta) za dvije godine mogli bi ostati bez mnogo pretplatnika.
Cini mi se da su upali u "krizu upravljanja". Da se iz Slovenije vodi politika, a Telekom Slovenije je drzavna firma, pa da sve odreda boli briga za sve, hoce li se privatizovati ili nece, i da Blicnet iako ima dobre i sposobne zaposlene ne moze da uradi nista u smislu ozbiljnije promjene, nego se vuce "nek' ide kako ide" situacija. Ali cini mi se da bas telekomunikacije ne trpe takvu situaciju. I Mtel je bio upao u isti problem, politika se vodi iz BG, nisu imali dugo direktora, zabrljali sa internetom (ostale im spore brzine) , morali su mijenjati STB-ove ali se i to oduzilo i sve je to dovelo do pada profita od 40 miliona KM godisnje. Tek zadnjih nekoliko mjeseci su malo trznuli. Blicnet tesko da moze da podnese i mali pad profita.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 09:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2009, 16:50
Postovi: 193
Potpuno tacno

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 12:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
I ja se potpuno slazem.
Ima jedan mali problem: ljudi su stoka. Cute, trpe i placaju. Mala manjina nas ovako razmislja, tako da sumnjam da ce nesto radikalno izgubiti Blicnet.
Volio bih da su ljudi fleksibilni i da se brzo prebacuju na kvalitetnije usluge za iste novce, pa da onda to izazove reakciju Blicnet-a u smislu otkljucavanja paketa (ili nekako drugacija). Ali mislim da je nasa realnost malo drugacija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2017, 23:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2014, 11:18
Postovi: 507
Tužno... Pa koliko ljudi može ovo učiniti što oni predlažu? Razumijem i njih ali... Neznam. Sjetim se samo kada smo imali dva kanala i to prvenstvo u košarci je uvijek bilo najgledaniji program. A sad... U nastavku pročitajte, ako imate vremena, njihovo obavještenje.

Poštovani korisnici televizije,
S obzirom na obavezu poštivanja zakona o autorskim pravima zbog koje korisnici Blicneta i drugih operatera ne mogu da gledaju utakmice Evropskog prvenstva u košarci jer Radio-televizija Srbije (RTS) i Hrvatska radio-televizija (HRT) nisu otkupile prava za emitovanje utakmica na teritoriji BiH, predlažemo da utakmice ovog prvenstva gledate na stranici http://www.livebasketball.tv/ putem internet strima na nekom od svojih uređaja: računaru, tabletu ili mobilnom telefonu.
Da biste dobili pristup i gledali utakmice na navedenoj stranici potrebno je da karticom sa kojom vršite plaćanje putem interneta (kreditna kartica, internet kartica) na stranici www.livebasketball.tv odaberete Sign in i opciju mjesečna pretplata - Monthly Subscription 5,99 $ - i uplatite naznačeni iznos.
Time ćete se pretplatiti na navedeni servis na mjesec dana i gledati cjelokupno prvenstvo u košarci. Odmah nakon što aktivirate ovaj online servis potrebno je da Blicnetu dostavite dokaz o uplati i navedete ime i prezime korisnika, broj pretplatničkog ugovora i kontakt telefon. Dokaz o uplati sa navedenim podacima treba da pošaljete na mejl backoffice@blicnet.ba ili lično donesete u prodajno mjesto najkasnije do 22.9.2017.
Na osnovu dokaza o uplati i potrebnih podataka umanjićemo vašu septembarsku mjesečnu pretplatu za uslugu televizije za navedeni iznos 5,99 $ odnosno 9,84 KM (bilo da uslugu televizije koristite kao samostalan paket ili sa nekom drugom našom uslugom).
U slučaju da nemate karticu za plaćanje putem interneta, potražite u banci prepaid internet karticu koju možete dopuniti sa određenim iznosom. Takođe uplatu za vas može da izvrši i član vaše porodice ili prijatelj odnosno osoba koja posjeduje internet karticu. U slučaju da to plaćanje za vas vrši neko van BiH moguće je da mjesečna pretplata za ovaj online servis bude tarifirana u višem iznosu od 5,99 $. Naglašavamo da u tom slučaju mi refundiramo samo mjesečnu pretplatu sa iznosom od 9,84 KM (5,99 $). Bez obzira na to ko za vas aktivira online servis za gledanje Eurobasketa, Blicnetu morate dostaviti ime i prezime korisnika, broj pretplatničkog ugovora i kontakt telefon da možemo identifikovati korisnika kojem treba da umanjimo račun odnosno izvršimo refundaciju troška.
Takođe napominjemo da pretplata na www. livebasketball.tv važi mjesec dana i da prije isteka mjeseca treba da je otkažete jer će ta stranica nastaviti obračunavati pretplatu od 5,99 $ svakog narednog mjeseca u slučaju da servis pravovremeno ne otkažete što neće biti predmet naše refundacije troškova.
Web stranica www.livebasketball.tv je na engleskom jeziku pa time i komentari. Nadamo da vam to neće predstavljati problem jer trenutno u našoj programskoj šemi nemamo TV kanal na kojem biste mogli gledati Eurobasket.
Takođe je potrebno da znate da se prenos utakmica na www.livebasketball.tv vrši putem internet strima i kvalitet internet signala može uticati na kvalitet tj. rezoluciju slike na šta Blicnet ne može uticati jer stranicama u inostranstvu korisnici pristupaju različitim mrežama i na kvalitet tih mreža Blicnet ne može da utiče.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 06:24 
Ne znam sta da kazem, po meni je ovo manje/vise korektno od njih. Nisu mogli otkupiti prava, ali su opet koliko toliko pomogli korisnicima. I ovo je opet bolje nego da nisu nista uradili.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 06:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
То јесте, али се никако није смјело доћи до овога.
Хоће ли рефундирати и онима који плате стрим и за енглеску лигу на примјер?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 19:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Morace oni kupiti Sport Klub ako planiraju biti konkurentni. Sreca pa SK trazi da bude u osnovnom paketu, inace bi ga zakljucali i trazili jos bar cenera za te kanale. Blic je to :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 20:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Не вјерујем да би радили против себе, ако буде потребе увешће они СК.
Не гледају сви спорт. Ми који то пуно гледамо и крећемо се углавном у таквом друштву, али доста људи не бенда то ни 2%. Репрезентацију гледају и то је отприлике то.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 11:45 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Oni ce pokusati sa pocecanjem osnovnog paketa interneta
idu na 15 kao standardni paket
SK je nemoguca misija

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 11:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Нова Варош je napisao:
Не вјерујем да би радили против себе, ако буде потребе увешће они СК.
Не гледају сви спорт. Ми који то пуно гледамо и крећемо се углавном у таквом друштву, али доста људи не бенда то ни 2%. Репрезентацију гледају и то је отприлике то.


Odgledam finale i eventualno polufinale kad reprezentacija igra. Ostalo me boli briga... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2017 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 101  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Allegro i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs